AFYONKARAHİSAR HABERLERİ

ATSO heyetinden Hisarcıklıoğlu'na ziyaret

DHA
10.04.2018 - 14:17Son Güncelleme :
DHA

 

Satılmış AKKAŞ/AFYONKARAHİSAR, (DHA) - AFYONKARAHİSAR Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hüsnü Serteser ve beraberindeki heyet Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nu ziyaret etti.
Yeniden ATSO yönetim kurulu başkanlığına seçilen Hüsnü Serteser, beraberindeki heyetle ilk ziyaretini TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'na yaptı. Ziyarete yönetim kurulu üyeleri Mustafa Gül, Ahmet Şükrü Köse, Muammer Türker, Hayrettin Güzbey, Hacı Sait Evrenkaya, Yücel Albay, Ahmet Anlıak, Meclis Katip Üyesi Osman Erdem, TOBB delegeleri Adnan Demirel, Ahmet Karakol, Mehmet Tamer Günel, Mustafa Özer, Halit Özutku, Mehmet Kumartaşlı, Şükrü Genelioğlu ve ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol da katıldı.
TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, ATSO'nun seçim sonuçlarının hayırlı olmasını dilerken, Başkan Hüsnü Serteser'in Afyonkarahisar ve Türkiye'ye hizmet için çalıştığını söyledi. Serteser'in memleketi için bir hedef belirlediğinde o hedef doğrultusunda mücadele ettiğini ve mutlaka sonuç aldığını belirten Hisarcıklıoğlu, ATSO heyetine "Başarılı çalışmalarınız, bundan sonra da devam etsin" dedi.
ATSO Başkanı Hüsnü Serteser, özellikle mermer ihracatında önemli bir konum olan Afyonkarahisar'ın gelecekteki projelerinden bahsetti. Serteser, "Benim üçüncü dönemim. 9 yılımızı tamamladık. İki dönemimizde Afyonkarahisar'ımız için projelerimiz oldu. Üçüncü dönemde de Türkiye'de ilk defa mermer AVM'si projesini gerçekleştireceğiz. İnşallah bu Türkiye'de yok, ilk olacak. Ayrıca başkanımız varsa bizler varız. Kendisinin TOBB'a başkan olduktan sonra yaptığı çalışmalar, TOBB tarihinde yapılan çalışmalardan fazladır. Sayın Başkanımız, hem yurt içinde hem de yurt dışında Türkiye'mizi en iyi şekilde temsil ediyor. Biz de ona ilimizde layık olmaya çalışıyoruz. İnşallah hep birlikte güzel işler başaracağımıza inanıyorum" diye konuştu.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Afyonkarahisar haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Afyonkarahisar haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde ATSO heyetinden Hisarcıklıoğlu'na ziyaret haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı