KARS HABERLERİ

Arslan’dan Kağızman’a Müjde

IHA
31.10.2015 - 11:48Son Güncelleme :

ARSLAN KAĞIZMAN'DA

IHA

AK Parti Kars milletvekili adayı Ahmet Arslan seçim çalışmaları çerçevesinde geldiği Kağızman seçim bürosundan Kağızman’a ve köylere yeni yatırım müjdelerini verdi
AK parti adayı Arslan, “Kars ve bütün ilçelerine sağlık, eğitim, ulaşım, tarım yatırmaları ortada bizim söylediğimiz hiçbir sözde lafta kalmadı çok şükür hemen hemen hepsi göz önünde tamamlandı veya inşaatı devam ediyor. Kağızman için 100 yataklı yeni hastanemiz okul ve yurtlarımız gençlik merkezimiz ve kesi köprü yolu bitmek üzere bunların yanında üniversitemiz için 400 kişilik yurt yapımına başlıyoruz ve artık bütün köy yollarımız asfalt yapılacak” dedi.
Alt yapıları tamamlanan birçok köyde parke taşı müjdesini veren AK Parti Kars Milletvekili adayı Ahmet Arslan, yarın herkesin elini vicdanına koyarak oy kullanması gerektiğini ve geleceklerine oy vermeleri gerektiğini söyledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kars haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kars ilinden Arslan’dan Kağızman’a Müjde hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 11 48’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Arslan’dan Kağızman’a Müjde haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı