ARDAHAN HABERLERİ

Ardahan Valisinden Gazeteciler günü kutladı

DHA
10 Ocak 2017 - 11:16Son Güncelleme : 10 Ocak 2017 - 11:17

Ardahan Valisinden Gazeteciler günü kutladı

DHA

Deniz BAŞLI/ARDAHAN (DHA)- Ardahan Valisi İbrahim Özefe, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.

Vali İbrahim Özefe doğru, ilkeli ve objektif görev anlayışı ile kamuoyunu ülke ve dünya gerçekleriyle buluşturan basının, toplumu bilgilendirmeye, bilinçlendirmeye, araştırmaya ve doğru bilgiye ulaşmaya yönlendirmekte olduğunu söyledi. Vali Özefe, basın görevini yaparken hukukun evrensel kurallarından ayrılmaması, meslek etiğine uyması, kişi haklarına ve özel hayata özen göstermesi, basının en önemli sorumluluğu olduğunu belirterek şuyle dedi:

"Basın, bir insanın topladığı veya ürettiği bilgilerle binlerce, milyonlarca insanı bir noktada birleştiren bir haber ağıdır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte günümüzde yaşanan hadiselerin en kısa sürede geniş kitlelere ulaşmaya başlaması, basın mensuplarının sorumluluğunu ve basının önemini daha da arttırmıştır. İlkeli, tarafsız, araştırmacı yazılı ve görsel bir medya, ülkenin demokratik gelişmesine katkı yaptığı gibi, yol gösterici yayınlar da toplumu olumlu yönde etkilemektedir. Bu minvalde zaman gözetmeyen çalışma hayatıyla basın, toplumu bilgilendirerek yazılı ve görsel bilgilerle topluma ışık tutmaktadır. Bu anlamda büyük önem taşımaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle tarafsız ve ilkeli yayın anlayışıyla, bu işe emek ve gönül veren tüm değerli basın mensuplarının “Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, ahirete irtihal etmiş basın çalışanlarını rahmetle anar, tüm basın çalışanlarına sağlık, mutluluk ve başarılar diler, Sevgi ve saygılarımı sunarım."

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ardahan haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ardahan ilinden Ardahan Valisinden Gazeteciler günü kutladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 10 Ocak 2017 tarihinde saat 11 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ardahan Valisinden Gazeteciler günü kutladı haberi güncellenecektir.

ARDAHAN İLÇELERİ
  YOL DURUMU
  Trafik durumunu anında takip edin...
  Yol durumu »
  ARDAHAN NAMAZ VAKİTLERİ
  23 Haziran 2017, Cuma
  • İmsak
   02:28
  • Guneş
   04:30
  • Öğle
   12:18
  • İkindi
   16:17
  • Akşam
   19:53
  • Yatsı
   21:45
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı