ANTALYA HABERLERİ

Antalya Zeytinköy'de kadınlara yönelik proje yapılacak

AA / Ayşe Yıldız
25.02.2016 - 09:42Son Güncelleme :
Antalya Zeytinköyde kadınlara yönelik proje yapılacak
AA / Ayşe Yıldız

ANTALYA (AA) - Muratpaşa Belediyesi tarafından, çocuk gelinler, kadına şiddet, kadın hakları konusunda proje geliştirilecek.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Muratpaşa Belediyesi Kadın Aile Hizmetleri ve Sosyal Hizmetler Müdürlükleri ile Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği Antalya Şubesi işbirliğiyle kadınlara yönelik proje hazırlanacak.

Zeytinköy Eğitim ve Bilim Merkezi'nde yapılan proje geliştirme toplantısına, Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği Antalya Şubesi Yönetim Kurulu üyesi Prof. Dr. Fulya Sarvan ve proje ekibi katıldı.

Muratpaşa Belediyesi Kadın Aile Hizmetleri Müdürlüğü, Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ve Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği Antalya Şubesi üyeleri, Zeytinköy bölgesinde incelemelerde bulunarak, Zeytinköy Geliştirme ve Yaşatma Derneği'ni ziyaret etti.

Yönetim kurulu üyesi Sarvan, Muratpaşa Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürü Emin Sözen'e "çocuk gelin ayıbına hayır" sempozyumunun bildiri kitabını hediye etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Antalya Zeytinköy'de kadınlara yönelik proje yapılacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2016 tarihinde saat 09 42’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Antalya Zeytinköy'de kadınlara yönelik proje yapılacak haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı