ANKARA HABERLERİ

Ankamall’da Müzik Ziyafeti Sürüyor

IHA
27.10.2015 - 10:29Son Güncelleme :

BİRBİRİNDEN RENKLİ ETKİNLİKLERİYLE ZİYARETÇİLERİNİ AĞIRLAYAN ANKAMALL, E&E GRUP TARAFINDAN SUNULAN MÜZİK DİNLETİSİ EŞLİĞİNDE MİSAFİRLERİNİ KARŞILAMAYA DEVAM EDİYOR.

IHA

Birbirinden renkli etkinlikleriyle ziyaretçilerini ağırlayan ANKAmall, E&E Grup tarafından sunulan müzik dinletisi eşliğinde misafirlerini karşılamaya devam ediyor.
Pazartesiden perşembeye kadar süren dinletide ziyaretçiler, 80’li ve 90’lı yılların yerli, yabancı parçalarıyla yorgunluk atıyor. Saat 17.00’de başlayıp 19.00’a kadar devam eden ve Caz, Pop, R&B ağırlıklı olan müzik ziyafetine ziyaretçiler yoğun ilgi gösteriyor.
CAZ TAM GAZ
ANKAmall, canlı müzik dinletilerine, hafta sonu da caz ile devam ediyor. Cuma cumartesi ve pazar günleri 17.00-19.00 saatleri arasında manzara eşliğinde teras keyfi yaşayan misafirler, caz dinletisi ile de keyifli akşamlar geçiriyor.
Saksafonda Cumhur, gitarda Hakan ve klavyede Yasin, yerli ve yabancı parçalarla cazın büyüsünü teras keyfi eşliğinde sunarak Ankaralılara unutulmaz anlar yaşatıyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Ankamall’da Müzik Ziyafeti Sürüyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 10 29’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ankamall’da Müzik Ziyafeti Sürüyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı