DENİZLİ HABERLERİ

Anaokulu öğrencilerinden fotoğraf sergisi

DHA
29.03.2017 - 10:45Son Güncelleme :
DHA

DENİZLİ'de Yaşlılar Haftası etkinlikleri kapsamında Rukiye Urhan Anaokulu öğrencileri 'Denizli'de Bir Ömür' isimli fotoğraf sergisi açtı.
Ters Park AVM'deki fotoğraf sergisinin açılışına Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, şube müdürleri, okul müdürleri, veliler ve öğrenciler katıldı. İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, toplumsal yaşamın temel kuralının karşılıklı sevgi ve saygı olduğunu belirterek, "Türk toplumu bu temel kural doğrultusunda, toplumsal dayanışmayı yaşamın her evresinde ilke edindi. Bir milletin yaşlılara karşı tutumu o milletin yaşama kudretinin en önemli kıstasıdır. İl Milli Eğitim Müdürlüğü adına Rukiye Urhan Anaokulu vasıtası ile tüm büyüklerimizin Yaşlılar Haftası'nı kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum" dedi. Rukiye Urhan Anaokulu öğrencileri ve büyükleri tarafından Denizli'de çekilmiş 42 fotoğrafın yer aldığı sergi 27 Mart-2 Nisan tarihleri arasında sergilenecek.

Deniz TOKAT / DENİZLİ, (DHA)
FOTOĞRAF

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Denizli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Denizli ilinden Anaokulu öğrencilerinden fotoğraf sergisi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2017 tarihinde saat 10 45’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Anaokulu öğrencilerinden fotoğraf sergisi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı