AMASYA HABERLERİ

Amasya Belediyesi’nden çocuklara 23 Nisan pikniği

DHA
30.04.2017 - 11:35Son Güncelleme :
DHA

Sinan HARMANCI/AMASYA,(DHA) - AMASYA Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle çocuklar için piknik programı düzenlendi. 
Amasya Belediyesi’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle organize ettiği piknik etkinliği soğuk pınar mevkiinde gerçekleştirildi. Amasya Belediyesi tarafından bu yıl ilki düzenlenen etkinlikte çocuklar ve aileleri piknik yaparak eğlendi. Çocuklar, geleneksel oyunlardan istop, körebe, kulaktan kulağa, seksek, aç kapıyı bezirgan başı, beş taş, ip atlama, yağ satarım bal satarım, şaşırtmaca, misket, topaç çevirme, dokuztaş, mendil kapmaca, yakar top, çelik çomak, deve cüce, uçurtma, satranç, ok atma, futbol, güreş gibi oyunları oynadı. Etkinliğe Amasya Valisi Salih Işık, Belediye Başkanı Cafer Özdemir, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri de katıldı. FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Amasya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Amasya ilinden Amasya Belediyesi’nden çocuklara 23 Nisan pikniği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Nisan 2017 tarihinde saat 11 35’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Amasya Belediyesi’nden çocuklara 23 Nisan pikniği haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı