KONYA HABERLERİ

Altunyaldız İlçelerde İncelemelerde Bulundu

IHA
26.10.2015 - 11:17Son Güncelleme :

AK PARTİ KONYA MİLLETVEKİLİ ZİYA ALTUNYALDIZ, BOZKIR, HADİM VE TAŞKENT İLÇELERİNİ ZİYARET EDEREK, İNCELEMELERDE BULUNDU.

IHA

AK Parti Konya Milletvekili ve 26. Dönem Milletvekili Adayı Ziya Altunyaldız, beraberindeki partililer ve heyetle birlikte Bozkır, Hadim ve Taşkent’te incelemelerde bulundu.
AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız, Dijitürk yayıncı kuruluş, İller Bankası yetkilileri ve Çevre Şehircik Bakanlığı üst düzey yetkilileri ve partililerle birlikte Bozkır, Hadim ve Taşken’ti ziyaret etti. Kentsel dönüşüm yapılacak bölgeleri yetkililerle birlikte gezerek incelemelerde bulunan Altunyaldız, restore edilmesi gereken yerleri ve yıkılıp yeniden yapılacak yerleri görmüş oldu.
Öte yandan, yaklaşık 100 kişilik bir istihdam alanı olacak çağrı merkezi için öngörülen yeri de ziyaret eden Altunyaldız ve beraberindeki heyet, çağrı merkezi olacak yer için hemen hemen kesinleşmiş gözüyle baktıkları tespitinde bulundu. İlçe merkezinde yeni inşa edilen binanın dükkan katında faaliyet göstermesi düşünülen çağrı merkezi için yetkililerin bu yıl içerisinde açılış için kurdelenin kesilmesi yönünde ellerini çabuk tutacakları sözünü verdiler.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Konya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Konya ilinden Altunyaldız İlçelerde İncelemelerde Bulundu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 11 17’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Altunyaldız İlçelerde İncelemelerde Bulundu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı