BOLU HABERLERİ

Ali Ercoşkun Dörtdivan İlçesinde Destek İstedi

IHA
26.10.2015 - 18:11Son Güncelleme :
IHA

AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, seçim çalışmaları için gittiği Dörtdivan ilçesinde istikrar vurgusu yaparak, "Seçimlerde Bolu’daki seçmenimizde istikrarı yeniden sağlayacak iradeyi görüyorum" dedi.
Seçimlere sayılı günler kala Dörtdivan ilçesine giden AK Parti Bolu Milletvekili Adayı Ali Ercoşkun, vatandaşlardan destek istedi. Ercoşkun’un Dörtdivan ziyaretinde zaman zaman ilginç anlar da yaşandı. AK Parti Dörtdivan ilçe Başkanı Şahin Serin, Belediye Başkanı Hasan Uzunoğlu, İl Genel Meclisi Üyeleri Dursun Fidan ve Ömer Sezgin ile işyeri ziyaretleri gerçekleştiren Ercoşkun, bir terzi dükkanına girdi. Burada, Dörtdivan İlçesi’ne bağlı Cemaller Köyü’nde iki dönem muhtarlık yapmış Hüseyin Dinçsoy (79) ile karşılaşan Ercoşkun, Dinçsoy’un 1 Kasım seçimlerinin önemine vurgu yapan sözlerini dikkatle dinledi.
Türkiye’de başlı başına bir hükümet kurulmazsa ülkenin Suriye’den kötü olacağını iddia eden Dinçsoy, “Ben hayat üniversitesinden mezunum. Cemaller Köyü’nde iki dönem muhtarlık yaptım. Başbakan Menderes’in asıldığı zaman ben Ankara’daydım. O günleri göz önüne getirdiğimde, biz her gün için dua ediyoruz. Allah yardımcımız olsun da bir hükümet kurulsun. Türkiye’de başlı başına bir hükümet kurulmazsa, biz Suriye’den kötü olacağız. Her şeyimiz biter. Dörtdivanlıların yüzde 80’i inşaat sektöründen geçimini sağlıyor. İnşaat sektörü durursa, bunca insanın hali ne olur? Biz her zaman sizler için dua ediyoruz. Allah yardımcınız olsun. İnşallah hükümeti de kurarız. Terör örgütünün de inşallah başına bela oluruz” diye konuştu.
Dinsoy’un açıklamaları sonrası terörle mücadele de geri adım atılmayacağını vurgulayan Ali Ercoşkun, bu mücadeleyi sonuna kadar sürdüreceklerini belirtti. 1 Kasım seçimleri öncesi seçmenlerden edindiği izlenimleri de aktaran Ercoşkun, “Ben Bolu’da istikrarı yeniden sağlayacak iradeyi görüyorum. Vatandaş, bizim bir şey anlatmamıza gerek kalmadan, sağduyusuyla gerekli tahlilleri yapıyor. Bu meselenin bir parti meselesi değil, vatan ve millet meselesi olduğunu ve buna göre iradesini kullanacağını da hep ifade ediyor. Dualarınızı vatandaşlarımız eksik etmesin” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bolu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bolu ilinden Ali Ercoşkun Dörtdivan İlçesinde Destek İstedi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 18 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ali Ercoşkun Dörtdivan İlçesinde Destek İstedi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı