AKSARAY HABERLERİ

Aksaray’ın doğal ve kültürel zenginlikleri anlatıldı

DHA
31.03.2016 - 12:08Son Güncelleme :
DHA

AKSARAY, (DHA) - AKSARAY Valisi Şeref Ataklı ve Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, ‘Somuncu Baba- Aşkın Sırrı’ filminin galasını için gittikleri İstanbul TÜRSAB Genel Merkez’inde ‘Kapadokya’nın İncisi: Aksaray’ adlı tanıtım toplantısı gerçekleştirdi. 

Ev sahipliğini TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy’un yaptığı tanıtım ve istişare toplantısına 150’nin üzerinde Turizm Acenta temsilcisi katıldı. Toplantıda Aksaray’ın tarihi, kültürel ve doğal zenginliklerinin anlatıldığı sunumlar yapıldı. Vali Şeref Ataklı, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ve Kültür ve Turizm Müdürü Mustafa Doğan, turizm temsilcilerini Aksaray’a davet etti. 

Toplantı sonunda Başkan Haluk Şahin Yazgı, verdiği destek ve katkılarından dolayı TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy’a günün anısına hediye verdi. 

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aksaray haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aksaray ilinden Aksaray’ın doğal ve kültürel zenginlikleri anlatıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 12 08’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Aksaray’ın doğal ve kültürel zenginlikleri anlatıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı