MALATYA HABERLERİ

Akçadağ Devlet Hastanesi’nde Aşure İkramı

IHA
28.10.2015 - 13:48Son Güncelleme :

AKÇADAĞ DEVLET HASTANESİ'NDE AŞURE ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ.

IHA

Malatya Kamu Hastaneler Birliği’ne bağlı Akçadağ Devlet Hastanesi, Muharrem ayı dolayısıyla aşure etkinliği düzenlendi.
Hastane olarak düzenledikleri aşure etkinliğiyle insanlar arasındaki yakınlaşma ve kardeşliğe katkı sağlamak istediklerini belirten Akçadağ Devlet Hastanesi Başhekimi Gülsüm Demirtaş,"Amacımız, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, hemşehrilerimizle iç içe olabilmekti. Paylaşma kültürünü ve kardeşliği yaşatan etkinlikte hep beraber olmaktan mutluyuz” dedi.
Hastane bahçesinde düzenlenen etkinliğe, Akçadağ Kaymakamı Serdar Demirhan, Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan, Malatya İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Hilmi Ataseven, Akçadağ Devlet Hastanesi Başhekimi Gülsüm Demirtaş, AK Parti Akçadağ İlçe Başkanı Arif Tutal, Belediye Başkan Yardımcısı Eyüp Işık, bazı kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, hastane personeli, hasta ve hasta yakınları katıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Malatya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Malatya ilinden Akçadağ Devlet Hastanesi’nde Aşure İkramı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 13 48’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Akçadağ Devlet Hastanesi’nde Aşure İkramı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı