İZMİR HABERLERİ

AK Partili Kaya: Türkiye'nin daha güçlü olması için 'evet'

DHA
30.03.2017 - 11:57Son Güncelleme :
DHA

AK Parti İzmir Milletvekili Kaya, "Hangi görüşe mensup olursanız olun, hangi siyasi partiye oy verirseniz verin, bu sefer güçlü Türkiye için 'evet' diyelim" dedi.

AK Parti İzmir Milletvekili Kaya, Karabağlar Sanayi Sitesi'ndeki esnaflarla kahvaltı yaptı, Karabağlar Mobilyacılar ve Marangozlar Sitesi'nde esnafı ziyaret etti.

Özgür Mahallesi'nde Erzurumlularla biraraya geldi. Eski İzmir Caddesi'nde kahvehanede vatandaşlara seslendi. Kaya, şunları söyledi:

"Türkiye'nin mücadelesi, sadece 780 bin kilometrekare ile sınırlandırılamayacak kadar da büyüktür. Dünyanın 34 ayrı devletinin sınırları içinde 78 şehitliği olan bir millet olma şerefini taşıyoruz. Bu başkasına nasip olmaz. Biz güçlü olmalıyız. Türkiye güçlü olursa, Adriyatik'ten Orta Asya'ya, Bahçesaray'dan Mogadişu'ya kadar tüm kardeşlerimiz güçlü olur. Bu iş parti meselesi değil, memleket meselesi, vatan meselesi. Hangi görüşe mensup olursanız olun, hangi siyasi partiye oy verirseniz verin, bu sefer güçlü Türkiye için 'evet' diyelim. Karşımızdaki cepheyi görüyorsunuz. Karşımızda, ülkemiz adım atamasın, devletimiz yerinde saysın, vatanımızda karışıklıklar olsun, Türkiye ilelebet koalisyonlara mahkum kalsın, ekonomik refah olmasın diyen bir cephe var. Bu cepheye karşı bir olmalıyız, beraber olmalıyız. Devletimizin birliği ve dirliği için, vatanımızın bölünmez bütünlüğü için, çocuklarımız, yarınlarımız ve istikrar için 'evet' demeliyiz."

İZMİR, (DHA)

FOTOĞRAF

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden AK Partili Kaya: Türkiye'nin daha güçlü olması için 'evet' hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2017 tarihinde saat 11 57’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Partili Kaya: Türkiye'nin daha güçlü olması için 'evet' haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı