İZMİR HABERLERİ

AK Partili Hotar'dan 'evet' turu

DHA
27.03.2017 - 11:09Son Güncelleme :
DHA

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, hafta sonu Seferihisar, Çeşme ve Güzelbahçe'de esnafı gezdi, gençlerle konuştu, kadınları, muhtarları dinledi.

Çeşme Alper Çizgekanat Hastahanesi'nde palyatif bakım merkezi ile radyoloji ve röntgen bölümlerinin açılışını gerçekleştirdi. Reis Dere Necati Yıldırım kahvesinde vatandaşlarla sohbetinde Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni madde madde anlattı. Hotar, geçen hafta babasını kaybeden Çeşme Belediye Başkanı CHP'li Muhittin Dalgıç'a başsağlığı ziyaretinde bulundu. Hotar, Seferihisar da STK'lar mahalle muhtarı ve kanaat önderlerinin katılımıyla yaptığı toplantıda "IMF'nin kapısında borç almak için sıra bekleyen değil dünya siyasetinde söz sahibi bir Türkiye için 'evet' demeliyiz" dedi. Güzelbahçe'de kadınlarla toplantı yapan Hotar, 'Genc Kürsü' programına katıldı. Hotar, "Afişlerinde çocuk resmi kullanıp , gençlerimize güveniyoruz diyen ana muhalefet, gençlerin Meclis'e girmesine karşı, seçme hakkına sahip olan 18- 25 yaş grubu gençlerimiz artık seçilme hakkına da sahip olacak" dedi. Hotar, ev ziyareti yaptı, esnafla sohbet etti.

İZMİR, (DHA)

FOTOĞRAF

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden AK Partili Hotar'dan 'evet' turu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Mart 2017 tarihinde saat 11 09’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Partili Hotar'dan 'evet' turu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı