TUNCELİ HABERLERİ

AK Parti Tunceli teşkilatları istifa etti

AA / Haydar Toprakçı
24.02.2016 - 15:16Son Güncelleme :

- AK Parti Tunceli İl Başkanı Eroğlu: - "Partimizin yeni bir yapılanmayı daha rahat yapabilmesi için il ve tüm ilçe teşkilatlarımızla istifalarımızı genel merkezimize sunduk"

AK Parti Tunceli teşkilatları istifa etti
AA / Haydar Toprakçı

TUNCELİ (AA) - AK Parti Tunceli il ve ilçe yönetimlerinin, partinin yeni yapılanmasını daha rahat yapabilmesi için istifa ettiği bildirildi.

AK Parti Tunceli İl Başkanı Erkan Eroğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, parti genel merkezinin yeni yapılanma sürecinde daha rahat çalışarak teşkilatları hızlı oluşturabilmesi için il ve ilçe yönetimleri olarak istifa kararı aldıklarını belirtti.

İl başkanlığı görevini zor bir dönemde, en iyi şekilde sürdürmeye gayret ettiğini ifade eden Eroğlu, şunları söyledi:

"Yaklaşık 2 yıldır bu görevi yürütüyorum. Bu süre içinde insanlarımıza ve partimize faydalı olmak, şehrimize hizmet için çalıştım. Bu süre içerisinde kesinlikle ayrımcılık yapmadan görevimi yürüttüm fakat 7 Haziran seçim süreçlerinde bazı ilçe başkanlarımızla birlikte birkaç yöneticimizin istifa etmesi sonrasında yeni bir yapılanma, mecburiyet arz ediyordu. Biz de partimizin yeni bir yapılanmayı daha rahat yapabilmesi için il ve tüm ilçe teşkilatlarımızla istifalarımızı genel merkezimize sunduk."

Eroğlu, genel merkezin yeniden görev vermesi halinde buna hazır olduklarını da dile getirerek, "Biz halkımızı ve partimizi seviyoruz. Halkımızın hizmetkarıyız. Görev verilmese de yine aynı doğrultuda çalışmaya devam edeceğiz. Her yeni gün, tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir" dedi.
Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tunceli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tunceli ilinden AK Parti Tunceli teşkilatları istifa etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2016 tarihinde saat 15 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Tunceli teşkilatları istifa etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı