BURSA HABERLERİ

AK Parti Osmangazi’ye Uluslararası Destek

IHA
28.10.2015 - 17:58Son Güncelleme :

AK PARTİ OSMANGAZİ İLÇE BAŞKANLIĞI’NIN SEÇİM ÇALIŞMALARINA BALKANLAR, AFRİKA, KAFKASYA VE ABHAZYA’DAN EĞİTİM İÇİN TÜRKİYE’YE GELEN ÖĞRENCİLERDEN DESTEK GELDİ.

IHA

AK Parti Osmangazi İlçe Başkanlığı’nın seçim çalışmalarına Balkanlar, Afrika, Kafkasya ve Abhazya’dan eğitim için Türkiye’ye gelen öğrencilerden destek geldi.
Tarihi Kapalı Çarşı’da seçim çalışmaları yürüten AK Parti Osmangazi İlçe Başkanlığı’na yabancı öğrencilerden de destek geldi. Gürcistan, Makedonya, Kosova, Somali, Togo, Nijer, Afganistan, Pakistan gibi ülkelerden eğitim için Türkiye’ye gelen öğrenciler, AK Parti Bursa Milletvekili ve 26. dönem adayı Cemalettin Kani Torun’la birlikte Kapalı Çarşı esnafını ziyaret ederek AK Parti’ye destek istedi.
Dünyanın birçok noktasından gelen yabancı öğrencilerle birlikte hareket ettiklerini kaydeden AK Parti Osmangazi İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Peksert, “Gerek vekillerimizin yanında, gerek sokak sokak, kapı kapı dolaşıp icraatlarımızı anlatıyoruz. Yanımızda Balkanlar’dan, Kafkasya’dan Afrika’dan, Abhazya’dan gelen kardeşlerimiz var. Onlar da güçlü bir Türkiye istiyor. Türkiye tek başına güçlü bir iktidara sahip olursa kendi ülkelerinde daha huzurlu yaşayacaklarını bildikleri için AK Parti’yi destekliyorlar. Bu da kardeşlerimizle yıllardan beri süre gelen gönül birliğimizin de en büyük ispatı. Tıpkı Çanakkale’de olduğu gibi ortak ruhla hareket ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bursa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bursa ilinden AK Parti Osmangazi’ye Uluslararası Destek hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 17 58’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Osmangazi’ye Uluslararası Destek haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı