KARS HABERLERİ

AK Parti Milletvekili Adaylarına Arpaçay Ve Akyaka Muhtarlarından Destek

IHA
30.10.2015 - 11:42Son Güncelleme :

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARINA ARPAÇAY ve AKYAKA MUHTARLARINDAN DESTEK

IHA

AK Parti Milletvekili Adayları Ahmet Arslan ve Dr. Y. Selahattin Beyribey, Arpaçay VE Akyaka’da Muhtarlarla buluştu.
Arslan ve Beyribey’e İl Başkanı Adem Çalkın, Eski il Başkanı Ensar Erdoğdu Arpaçay Belediye Başkanı Erçetin Altay, Akyaka Belediye Başkanı Muhammet Toptaş, Arpaçay İlçe Başkanı Zeki Elma ve Teşkilat mensuplarının katılımı ile gerçekleştirilen istişare toplantısına Arpaçay ve Akyaka muhtarları yoğun ilgi gösterdi. Arpaçay ve Akyaka ilçesinde muhtarlarla bir araya gelinerek karşılıklı istişarelerde bulunuldu.
Milletvekili Adayları Ahmet Arslan ile Selahattin Beyribey, ülkenin kritik bir süreçten geçtiğini, 7 Haziran seçimlerinden çıkan sonuçlarının hiçbir partiye tek başına iktidar olma yetkisinin verilmediği ve 7 Haziran sonrasında AK Parti’nin bütün çabalarına rağmen hükümetin kurulamadığı ve muhalefet partilerinin koalisyon ve seçim hükümeti kurulma sürecinde sorumluluktan kaçtıklarını ifade ettiler.
AK Parti dışındaki partilerin hükümet kurulması ve ülkeyi yönetme noktasında sorumluluktan kaçmak için sürekli bahane üreterek ülkeyi hükümetsiz bıraktıkları ve bunun sonucunda istikrar ve güven ortamının bozulmasına sebep olduklarını ifade eden Arslan ve Beyribey, Ülkemizin ve Kars’ın istikrar ve güven ortamına ihtiyaç duyduğunu, 13 yıllık AK Parti iktidarları döneminde ekonomi ve siyasi olarak ülkemizin dünyada söz sahibi ve etkin bir konuma geldiğini, bu etkinliğin ve istikrarın devamı için 1 Kasım seçimlerinin çok önemli olduğunu ve tek başına iktidar olmaya en yakın partinin yine AK Parti’nin olduğunu vurguladılar.
Muhtarlar ise AK Parti iktidar dönemlerinde Kars’a önemli yatırımların yapıldığını ulaştırma yatırımlarından Tarım ve Hayvancılığı bir çok alanda yapılan yatırımların devam etmesinin önemli olduğunu ve önceki seçimlerde olduğu gibi tam destek verecekleri belirtiler.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kars haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kars ilinden AK Parti Milletvekili Adaylarına Arpaçay Ve Akyaka Muhtarlarından Destek hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 11 42’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Milletvekili Adaylarına Arpaçay Ve Akyaka Muhtarlarından Destek haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı