NEVŞEHİR HABERLERİ

AK Parti İl Başkanı Tanrıver’den Cumhuriyet Bayramı Mesajı

IHA
28.10.2015 - 11:26Son Güncelleme :

AK PARTİ İL BAŞKANI TANRIVER 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI NEDENİYLE BİR MESAJ YAYIMLADI

IHA

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyetin 92. kuruluş yıl dönümü nedeni ile bir mesaj yayınladı.
AK Parti İl Başkanı Tanrıver, Cumhuriyetimizin kazanımlarının her geçen gün daha da arttığı, demokrasimizin daha da güçlendiği bir dönemde, Cumhuriyetimizin 92. yılını idrak etmekten büyük bir mutluluk duyduklarını söyledi.
Tanrıver, “Bir toprak parçasında yaşayıp da tek vücut olarak ‘millet’ olabilmek ve millet olmanın gereklerini yerine getirebilmek, devlet kurmak ve onu yaşatmak çok önemlidir. Milletçe duygu birliğimizin büyük bir coşkuyla tezahür ettiği bugün, Cumhuriyetimiz için ortak değerlerimiz etrafında her zamankinden daha güçlü bir şekilde kenetlenme günüdür. Bugün, bizi biz yapan yüksek değerlerimizi daha gür sesle yüceltecek, geçmişte olduğu gibi bugün de tek yürek olarak haykıracak, el ele, gönül gönüle geleceğe daha bir güvenle bakacağız. Anlamlı duruşumuzla, kardeş kavgası çıkarmak için beyhude bir çaba içinde olan şer ve nifak odaklarına da bir kere daha en güzel cevabı vermiş olacağız. Bu duygu birliğimizi geçmişte olduğu gibi bugün de gelecekte de hep koruyacağız. Mücadelemizin bütün kahramanlarını, eşsiz fedakârlıklarıyla milletimizin gönlünde ölümsüzleşen bütün şehit ve gazilerimizi rahmetle, şükranla anıyor, tüm Nevşehirli hemşerilerimi saygıyla selamlıyor Cumhuriyet Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Nevşehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Nevşehir ilinden AK Parti İl Başkanı Tanrıver’den Cumhuriyet Bayramı Mesajı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 11 26’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti İl Başkanı Tanrıver’den Cumhuriyet Bayramı Mesajı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı