KAYSERİ HABERLERİ

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden’den Cumhuriyet Bayramı Mesajı

IHA
29.10.2015 - 16:48Son Güncelleme :
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden’den Cumhuriyet Bayramı Mesajı
IHA

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, Cumhuriyet’in kuruluşunun 92. yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, Cumhuriyetin 92. yıla ulaşmasının milletçe mutluluğunun ve gururunun yaşandığını belirterek, "Gazi Mustafa Kemal’in liderliğinde dünyaya örnek bir kurtuluş destanı sonrasında adeta küllerinden doğan Türkiye Cumhuriyeti 92 yaşında. Adını tarihe altın harflerle yazdırmış milletimiz, her buhranın üstesinden gelmeyi başarmış ve her defasında dünya sahnesinde hak ettiği yerini almıştır.
Geçtiğimiz yıllarda çok büyük zorluklar çektik, içte ve dışta güçlü engellerle karşılaştık, büyük mücadeleler verdik.
İnanıyorum ki; içeriden ve dışarıdan birliğimizi bozmak isteyen, çirkin emelleri uğruna her türlü hain planı uygulamaya hazır olanlara milletçe cevabımız; “Türkiye Cumhuriyeti daima yükselecek ve bizler onu sonsuza kadar demokratik bir cumhuriyet olarak yaşatacağız” olacaktır.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı vesileyle güçlü demokrasimizin en önemli unsurlarından biri olan 1 Kasım Genel Seçimlerinin huzurlu bir ortamda gerçekleşmesini de temenni ediyor, ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum."

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden’den Cumhuriyet Bayramı Mesajı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 16 48’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden’den Cumhuriyet Bayramı Mesajı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı