KONYA HABERLERİ

AK Parti İl Başkanı Arat’tan Teşkilatlarına Son Hafta Uyarısı

IHA
26.10.2015 - 12:53Son Güncelleme :

AK PARTİ KONYA İL BAŞKANI MUSA ARAT, PAZAR GÜNÜ YAPILACAK OLAN MİLLETVEKİLLİĞİ GENELSEÇİMLERİ'NDE TEK BAŞINA İKTİDAR İÇİN TEŞKİLATLARINA SON BİR UYARI YAPTI.

IHA

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Konya İl Başkanı Musa Arat, bu Pazar yapılacak olan Milletvekilliği Genel Seçimleri’nde Konya’dan yeniden rekor destek ve tek başına iktidar için teşkilatlarına son bir uyarı yaptı.
AK Parti Konya İl Başkan Yardımcıları Serdar Küçük, Edip Emre Görgülügil ve Mustafa Baran ile birlikte Akşehir, Kulu, Cihanbeyli, Altınekin, Yunak, Çeltik, Tuzlukçu’ya giderek burada teşkilatlarıyla bir araya gelen AK Parti İl Başkanı Musa Arat, AK Parti’nin tek başına iktidarı adına son bir gayret istedi.
“BU ÜLKENİN GELECEĞİ İÇİN SON BİR GAYRET İSTİYORUZ”
Söz konusu ilçelerde AK Parti İlçe Başkanları, ilçe yönetimleri, kadın ve gençlik kolları başkan ile yönetimleri ve belediye meclis üyeleri ile bir araya gelen İl Başkanı Musa Arat, Konya olarak seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdürdüklerini, bu son haftanın çok iyi değerlendirilmesi gerektiğini söyleyerek teşkilatlarından son bir gayret istedi. Başkan Arat, ilçe teşkilatı ziyaretlerinde, “Bugüne kadar çok fedakarca ve canla başla çalıştınız. Partimizi, iktidarımızı ve ülkemizi buralara hep birlikte getirdik. Ancak 1 Kasım için önümüzde yalnızca 5 gün kaldı. Sizden son bir gayret daha istiyoruz. Bu süreyi dolu dolu geçirelim. Hangi siyasi parti veya görüşten olursa olsun, ulaşamadığınız hemşehrilerimize gidelim, olmadı telefonla arayalım ve destek isteyelim. Bunu şehrimiz için, ülkemiz için ve geleceğimiz için yapalım. Konya olarak şu anda iyi durumdayız. Daha da iyi olabiliriz. Partimizin yeniden tek başına iktidarı adına bizlere düşen neyse yapalım. Bu bağlamda bu güzel ülkenin geleceği. Çocuklarımızın, gençlerimizin geleceği için son bir gayret istiyoruz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Konya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Konya ilinden AK Parti İl Başkanı Arat’tan Teşkilatlarına Son Hafta Uyarısı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 12 53’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti İl Başkanı Arat’tan Teşkilatlarına Son Hafta Uyarısı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı