BİTLİS HABERLERİ

AK Parti Adayı Sandık Görevlileriyle Bir Araya Geldi

IHA
29.10.2015 - 16:52Son Güncelleme :

AK PARTİ BİTLİS MİLLETVEKİLİ ADAYI ZEKİ PEKERİ PARTİSİNİN AHLAT VE ADİLCEVAZ'DA GÖREVLİ SANDIK GÖREVLİLERİ İLE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPTI.

IHA

AK Parti Bitlis 2. Sıra Milletvekili Adayı M. Zeki Peker, seçim çalışmaları kapsamında Ahlat ve Adilcevaz ilçelerinde sandık görevlileriyle bir araya geldi.
Ahlat ve Adilcevaz’da bir araya geldiği sandık görevlileriyle seçim günü neler yapılacağı konusunda istişarelerde bulunan Peker, seçimin sorunsuz şekilde geçmesi için tüm sandık görevlilerinin elinden geleni yapmasını istedi. Seçim günü sandık görevlilerine büyük sorumluluk ve görev düşeceğine dikkat çeken Peker, en büyük temennilerinin seçimin sakin ve huzurlu geçmesi olduğunu ifade etti.
Toplantıda, sandık görevlilerinin görevleri, görev alanları ve yapılması gereken prosedürlerle ilgili de sandık görevlileri detaylı bilgiler verildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bitlis haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bitlis ilinden AK Parti Adayı Sandık Görevlileriyle Bir Araya Geldi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 16 52’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Adayı Sandık Görevlileriyle Bir Araya Geldi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı