KASTAMONU HABERLERİ

Ahmet Yelis, Ağlı İlçesini Ziyaret Etti

IHA
29.10.2015 - 16:25Son Güncelleme :

Ahmet Yelis, Ağlı ilçesini ziyaret etti.

IHA

Büyük Birlik Partisi Kastamonu Milletvekili Adayı Ahmet Yelis, beraberinde partisinin diğer adayları Satılmış Külçe ve Erhan Başer ile birlikte Ağlı ilçesini ziyaret ettiler.
Ahmet Yelis, Ağlı da 30 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Belediye Başkanlığını az bir farkla kaybettiklerini hatırlatarak, “Bu seçimlerde inşallah Ağlı’da AK Partili, MHP’li, SP’li tüm seçmenlerin oyunu alacağız” dedi.
Vatandaşlarla bir süre sohbet eden Yelis, Büyük Birlik Partisi’nin 23 yıl önce kurulduğunu ifade ederek, “2002 yılında AK Parti kurulurken 10 yıldır Büyük Birlik Partisi vardı. O zaman sordunuz mu, Büyük Birlik Partisi varken niye yeni parti kuruyorsunuz, hangi politikasını beğenmediniz diye? Kimse sormadı. Bu yüzden artık BBP’nin iktidara gelme vakti geldi” diye konuştu.
Yelis, 1990’lı yılların sonunda siyaset mühendisleri tarafından yapılan teklifleri rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun kabul etmediğini ve bu yüzden AK Parti’nin kurulduğunu ifade ederek, “Bu teklifler kabul edilseydi iktidarda Büyük Birlik Partisi olurdu. Biz, ne AK Partinin ne de MHP’nin karşıtı, alternatifi veya muadili olmak için siyaset yapmıyoruz. Biz, küresel güçlerin ekonomik, siyasi ve kültürel dayatmalarına karşı milletimizin milli ve manevi değerlerini, hakim kılmak ve ekonomik çıkarlarını korumak için mücadele ediyoruz. İsraf ekonomisi yerine kanaat ekonomisini, tüketim ekonomisi yerine, üretim ekonomisini, rant ekonomisi yerine adil ve eşit paylaşımı savunuyoruz. Siyasi alanda güçlünün değil haklının yanında yer alınmasını savunuyoruz. Kültürel alanda kendi milli ve manevi kültürümüzün hakim olması için mücadele ediyoruz. Yoksa hiçbir partinin karşıtı veya yandaşı değiliz. Kim doğru yaparsa yanında, kim yanlış yaparsa karşısında oluruz. Milletimizin huzur ve refahı için hizmet projeleri üretiyoruz. G.Ö.R adını verdiğimiz Güvenlik, Özgürlük ve Refah getirecek 24 saat hizmet veren bir devlet projesi olan projemiz var. (KAP) Kalkınan Anadolu adını verdiğimiz, belirli illeri kapsayan projemizle milletimize hizmet etmek istiyoruz”
1 Kasım’da seçileceğine inandığını söyleyen Ahmet Yelis, “Seçmenimiz isterse olur. Bir şey değişir, her şey değişir, 1 oy değişir her şey gerçekleşir” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kastamonu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kastamonu ilinden Ahmet Yelis, Ağlı İlçesini Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 16 25’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ahmet Yelis, Ağlı İlçesini Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı