ADIYAMAN HABERLERİ

Adıyaman Aktif Matbaacılar Derneği Kuruldu

IHA
31.10.2015 - 16:32Son Güncelleme :

ADIYAMAN'DA AKTİF MATBAACILAR DERNEĞİ BAŞKANLIĞINA OSMAN GÜLDEN SEÇİLDİ

IHA

Adıyaman Aktif Matbaacılar Derneği, 1. olağan genel kongresini gerçekleştirildi.
Adıyaman Esnaf Sanatkarlar ve Kredi Kooperatifi toplantı salonunda gerçekleştirilen Adıyaman Aktif Matbaacılar Derneği, 1. olağan genel kongresinde Osman Gülden, başkan seçildi.
Divan Başkanlığını Murat Çeliker’in yaptığı kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.
Kongreye tek liste halinde giren Osman Gülden başkan, Abdurrahman Gündüz, Murat Çeliker, Abdurrahman Bağcı, Mesut Alan yönetim kuruluna seçildi.
Kongrede konuşan Başkan Osman Gülden, amaçların matbaacılar arasında kopukluğu gidermek olduğunu belirterek, “Amacımız birlik ve beraberliği sağlamak, sosyal ve kültürel, ekonomik ve diğer sorunları belirleyerek, sorunların çözümü noktasında çalışma yapmaktır. Meslek mensupları ile birleşerek, federasyona üye olmak istiyoruz. Sempozyumlar, seminerler, konferanslar düzenleyerek, süreli ve süresiz yayınlar yapmak, sportif tesisler açmak ve bu tesisleri işletmek, gayrimenkul mallar edinmek, dernek ilkeleri doğrultusunda faaliyetlerde bulunmak amacıyla bu derneği kurduk” ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adıyaman haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adıyaman ilinden Adıyaman Aktif Matbaacılar Derneği Kuruldu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 16 32’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Adıyaman Aktif Matbaacılar Derneği Kuruldu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı