ADANA HABERLERİ

Adanaspor'un U17 takımı Türkiye Şampiyonası'nda

DHA
28.03.2017 - 16:03Son Güncelleme :
DHA

ADANA(DHA) ADANASPOR U17 takımının Türkiye Şampiyonası 1. Kademe müsabakaları 31 Mart'ta oynanacak karşılaşmalarla başlayacak.
75 ilden 124 takımın katılımıyla 22 grup merkezinde oynanacak 1. kademe aşamasında;  6'şar takımlı 15 grupta 31 Mart-3 Nisan 2016 tarihlerinde, 4'er takımlı 4 grupta ise 1-3 Nisan tarihlerinde oynanacak.
İstanbul, Tekirdağ (Çorlu), Bursa, Düzce, Çanakkale, Bilecik, Eskişehir, Manisa, Muğla, Denizli, Konya, Zonguldak, Bartın, Nevşehir, Yozgat, Tokat, Giresun, Artvin, Gaziantep, Adıyaman, Malatya ve Bingöl grup merkezlerinde oynanacak 1. kademe müsabakaları sonunda grup birincileri 2. kademeye yükselecek. 22 takımın katılımı ile 4 grup merkezinde oynanacak 2. kademe maçları sonunda gruplarında ilk sırada yer alacak 4 takım final müsabakalarına katılmaya hak kazanacak.
CEM HALLAÇELİ: “ADANA'YI EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİZ"
Adanaspor U17 takımı Teknik Sorumlusu Cem Hallaçeli 31 Mart'ta başlayacak olan turnuvaya sıkı bir şekilde hazırlandıklarını ifade etti. Hallaçeli şunları söyledi: “Türkiye'nin en önemli takımları bu turnuvada mücadele edecek. Takımızda çok hırslı ve istekli oyuncularımız var. Bu turnuvada Adana'yı en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Tek hedefimiz Türkiye futboluna Adanaspor çatısı altında yetişmiş temiz futbol ahlaklı oyuncular çıkartmak. Oyuncularım Türkiye Şampiyonası'nda Adana'yı gururla temsil edecekler."
DHA(AP)28.3.2017 FOTOGRAF  

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Adanaspor'un U17 takımı Türkiye Şampiyonası'nda hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2017 tarihinde saat 16 03’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Adanaspor'un U17 takımı Türkiye Şampiyonası'nda haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı