ADANA HABERLERİ

Adana’da bazı noktalarda gösteri ve yürüyüşlere 1 ay yasak

DHA
31.03.2017 - 19:46Son Güncelleme :
DHA

ADANA, (DHA) - ADANA'da bazı noktalarda yapılacak olan toplantı, gösteri yürüyüşü, basın açıklaması, imza standı, çadır kurma gibi etkinlikler, 1-30 Nisan 2017 tarihleri arasında yasaklandı.
Güvenlik nedeniyle toplantı ve gösterilerin ay sonuna kadar yasaklandığı yerler şöyle: Valilik hizmet binası ve çevresi ile yeni emniyet müdürlüğü binası, karşısında bulunan boş alan, Erdal Acet Caddesi üzerinde bulunan Döşeme Mahallesi Muhtarlık binası ve yanında bulunan otopark ile çevresi, İl Emniyet Müdürlüğü hizmet binası ve çevresi ile yanında bulunan Sabahattin Zaim Parkı ve hizmet binası karşısında bulunan iki otopark,
Adana Adliye binası, ve çevresi ile yanında bulunan İnönü Parkı ve park çevresinde bulunan otoparklar, Ege Bağatur Bulvarı üzerinde bulunan Bölge Adliye binası ve çevresi, Orgeneral Temel Cingöz Kışlası (Jandarma Bölge Komutanlığı ve İl Jandarma Komutanlığı hizmet binası) ve çevresinde, Mithat Özsan Bulvarı üzerinde bulunan Orgeneral İzzetin Çalışlar Kışlası (6. Mekanize Piyade Tümen Komutanlığı hizmet binası) ve çevresi, İncirlik 10. Tanker Üst Komutanlığı ve İncirlik Hava üssü ile çevresi, ABD Adana Konsolosluğu hizmet binası ve çevresi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Adana’da bazı noktalarda gösteri ve yürüyüşlere 1 ay yasak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2017 tarihinde saat 19 46’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Adana’da bazı noktalarda gösteri ve yürüyüşlere 1 ay yasak haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı