ADANA HABERLERİ

Adana’da Bahçeli Heyecanı

IHA
30.10.2015 - 14:52Son Güncelleme :

MHP ADANA İL BAŞKANI YUSUF BAŞ, GENEL BAŞKAN DEVLET BAHÇELİ’Yİ ADANA’DA MİSAFİR EDECEK OLMALARINDA DOLAYI BÜYÜK BİR HEYECAN İÇİNDE OLDUKLARINI SÖYLEDİ.

IHA

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yarın Adana’da hemşehrileriyle buluşacak.
Bahçeli, 31 Ekim Cumartesi günü saat 11.00’da Tüyap Çukurova Fuar ve Kongre Merkezi’nde hemşehrilerine hitap edecek.
Programın müsait olması halinde Bahçeli’nin vatandaşlara hitabından önce kent içinde esnafı selamlaması bekleniyor.
MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş ise yaptığı açıklamada “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’yi Adana’da, memleketinde misafir edecek olmamızdan dolayı bütün hemşehrileri gibi bizler de büyük bir heyecan içindeyiz. Sayın liderimizin hemen her seçimde son çalışma gününü ilimize ayırmış olması, son mesajını da yine kentimizde verecek olması Adana’ya verdiği büyük önemin bir göstergesidir. Eminim; hemşehrileri de Başbakan olarak görmek istedikleri Sayın Devlet Bahçeli’yi en iyi şekilde karşılayacaklardır. Bu vesileyle, ‘Bu vatan benim, bu bayrak, bu cumhuriyet benim’ diyen, daha iyi yarınlar isteyen partili-partisiz bütün vatandaşlarımızı saat 11.00’da fuar merkezinde memleket evladı, gerçek devlet adamı, vatanına milletine aşık hemşehrilerini Sayın Devlet Bahçeli’yi dinlemeye davet ediyorum” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Adana’da Bahçeli Heyecanı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 14 52’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Adana’da Bahçeli Heyecanı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı