5 adımda yıpranan saçlarını yenile

Hürriyet Haber
28.07.2015 - 15:06 | Son Güncelleme:

5 adımda yıpranan saçlarını yenileSıcak hava ve deniz tuzu saçların cansızlaşıp, sağlıksız görünmesine neden oluyor. Elseve Komple Onarıcı 5 Yapılandırıcı Bakım Şampuanı ile saçlarınızın kaybettiği canlılığı geri kazandırabilirsiniz.
5 adımda yıpranan saçlarını yenileHavuz suyunun içerisinde yer alan klor, saçların kuru ve sert olmasına neden oluyor. Elseve Komple Onarıcı 5 Bakım Kremi saçlarınıza ipeksi yumuşaklık katarak daha kolay taranmasını sağlıyor.
5 adımda yıpranan saçlarını yenileYaz tatillerinde geceye hazırlanmak için genellikle çok az vakit olabiliyor. Bunun için duştan sonra saçlarınıza uygulayacağınız Elseve Komple Onarıcı 5 Mucizevi Bakım Kremi, kısa sürede saçlarınızı yumuşacık ve pürüzsüz yapıyor.
5 adımda yıpranan saçlarını yenilePlajda güneşlenerek geçirilen uzun saatler saç uçlarının kırılmasına ve matlaşmasına neden oluyor. Kırık uçlara özel Elseve Komple Onarıcı 5 Yoğun Onarıcı Bakım kremi durulama gerektirmeyen kolay kullanımı ile saç uçlarındaki kırıkları onarıyor.
5 adımda yıpranan saçlarını yenileSıcak hava ve nemden olumsuz etkilenen ve yoğun bir bakıma ihtiyaç duyan saçlarınızı derinlemesine besleyerek onarmak için için Elseve Komple Onarıcı 5 Yapılandırıcı Maskeyi 2 haftada 1 uygulayabilirsiniz.

CANSU DERE’NİN SEÇİMİ

Yıllardır güçlü ve sağlıklı saçlarıyla tanıdığımız oyuncunun saçlarının bakımı için de ufak tüyoları var:

5 adımda yıpranan saçlarını yenile
“Benim içim rahat, üç senedir kullandığım Elseve Komple Onarıcı 5 sayesinde saçlarım adeta yepyeni!" Cansu Dere

En içinden çıkılmaz durumlarda bile çözümü hep kendisi bulduğunu anlatan güzel oyuncu, saçları söz konusu olduğunda ise Elseve Komple Onarıcı 5’in uzman bakımına güveniyor. Özellikle yaz aylarında yıpranan saçları için Cansu Dere’nin tercihi Elseve Komple Onarıcı 5.

Yazın sıcak hava, nem, güneş ve deniz saçları yıpratarak cansızlaştırıyor. Bu yüzden saçlar yaz aylarında özel bir bakıma ihtiyaç duyuyor. Yazın yıpranan saçlarınızın çözümü, L’Oréal Paris'in Elseve Komple Onarıcı 5 serisi! Bu seri saçlarınızı yazın olumsuz etkilerine karşı kökten uca yeniliyor ve adeta yepyeni saçlara kavuşmanızı sağlıyor.


Etiketler: advertorial

    Sayfa Başı