ORDU HABERLERİ

29 Şubat'ta evlendiler

AA / Sefa Eyi
29.02.2016 - 17:33Son Güncelleme :
29 Şubatta evlendiler
AA / Sefa Eyi

ORDU (AA) - Ordu'nun Fatsa ilçesinde evlilik yıl dönümlerini 4 yılda bir kutlamak isteyen Tuncay Yazıcı (30) ve Nurdan Kazak, (24) evlenmek için 29 Şubat'ı seçti.

Fatsa Belediyesi Evlendirme Dairesi'ne başvurarak 29 Şubat'ta nikah kıydırmak için gün alan çift, 4 yılda bir gelen bugünün büyük önem taşıdığını söyledi.

Gazetecilere açıklama yapan Tuncay Yazıcı, Nurdan Kazak ile arkadaş ortamında tanıştığını belirterek, "Benim ve onun başından daha önceden bir evlilik geçti. Anlaşamadık ve her ikimiz de boşandık. Kendisine şakayla karışık 29 Şubat'ta evlenmek istediğimi söyledim. O da 'neden olmasın' diyerek teklifi kabul etti. Evlilik yıl dönümüzü dört yılda bir kutlayacağız ve herkesten farklı olacağız" dedi.

Nurdan Kazak ise önemli olanın saygı, sevgi ve sadakat olduğunu vurgulayarak, kendisi için günlerin önemli olmadığını söyledi.

Çift, düğün yapmayacaklarını da sözlerine ekledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ordu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ordu ilinden 29 Şubat'ta evlendiler hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Şubat 2016 tarihinde saat 17 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 29 Şubat'ta evlendiler haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı