BİTLİS HABERLERİ

27. Vergi Haftası kutlamaları

AA / Filit Gülelçin
25.02.2016 - 18:02Son Güncelleme :
AA / Filit Gülelçin

BİTLİS (AA) - Güroymak Kaymakamı Muharrem Eligül, 27. Vergi Haftası kapsamında İlçe Mal Müdürü Mevlüt Gündüz ile vergi dairesi çalışanlarını makamında kabul etti.

Ziyarettin duyduğu memnuniyeti dile getiren Eligül, verginin, gerçek ve tüzel kişilerin yükümlülüğü olduğunu, bu yükümlülüğün temel amacının insanlara daha iyi hizmet vermek olduğunu söyledi.

Vergilerle yaratılan kaynaklarla kamu hizmeti ve yatırımların gerçekleştirildiğini vurgulayan Eligül, "Vergi, devletin sağlamakla yükümlü olduğu sağlık, güvenlik ve altyapı hizmetlerinin gerçekleştirilmesi için kaynak sağlar. Vergi, bir anlamda da halkın sermayesidir. Vergi, helal kazancın tacı, ekonominin ise ilacıdır. Bu vesileyle 27. Vergi Haftası'nın, ülkemize ve iş dünyasına hayırlar getirmesini temenni ediyorum" dedi.

Güroymak Mal Müdürü Mevlüt Gündüz ise, Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında bir dizi ziyaretler gerçekmeştirdiklerini söyledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bitlis haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bitlis ilinden 27. Vergi Haftası kutlamaları hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2016 tarihinde saat 18 02’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 27. Vergi Haftası kutlamaları haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı