MERSİN HABERLERİ

25 yıl sonra buluştular

DHA
25.04.2017 - 15:53Son Güncelleme :
DHA

MERSİN'de eğitim veren İçel Anadolu Lisesi'nden 1992 yılında mezun olup çeşitkli mesleklerde çalışan 60 kişi, 25 yıl sonra buluştu.
23 Nisan'da, mezun oldukları okulda buluşma kararı alan sınıf arkadaşları, öğretmenlerine de ulaştı. 25 yıl önce ayrılan öğrenci ve öğretmenler, bu sefer çocukları ile birlikte Ankara, İstanbul ve İzmir gibi çeşitli illerden geldi. Eğitim gördükleri sınıflar ve sıralara bu kez çocuklarını oturtan eski dostlar, okul yıllarını andı. Eski dostlar, yıllar önce olduğu gibi iki takım çıkararak okulun spor salonunda basketbol maçı yaptı. Hatıraların konuşulduğu, eğlenceli anların yaşandığı programda, eski öğrenciler öğretmenlerine günün anısına plaket verdi.

MERSİN, (DHA)
FOTOĞRAF

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Mersin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Mersin ilinden 25 yıl sonra buluştular hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Nisan 2017 tarihinde saat 15 53’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 25 yıl sonra buluştular haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı