ANTALYA HABERLERİ

1 Mayıs ikramiyesi

DHA
30.04.2017 - 11:48Son Güncelleme :
DHA

 

ANTALYA, (DHA) - MURATPAŞA Belediyesi, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü öncesi 675 işçi, memur ve sözleşmeli personeline 794 bin 940 TL ikramiye ödemesi gerçekleştirdi.

Muratpaşa Belediyesi, pazartesi günü kutlanacak 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü öncesi 399 memur, 246'sı işçi ve 30'u sözleşmeli personel statüsünde bulunan 675 çalışına ikramiye ödemelerini gerçekleştirdi. 794 bin 940 TL tutarındaki ikramiyeler 1 Mayıs öncesi çalışanların banka hesaplarına yatırıldı.

Başkan Uysal, Muratpaşa Belediyesi çalışanları olarak toplumun mutluluğu için döktükleri alınteriyle eve ekmek götürdüklerini belirterek, “Bu alınteri, Muratpaşa Belediyesi'ni birçok alanda parmakla gösterilen bir noktaya taşıdı. Tüm mesai arkadaşlarımın ikramiyelerini huzur ve mutluluk içinde harcamalarını diliyorum" diye konuştu.

Son 30 yılda çalışma hayatının sendikasızlaştırma, iş güvenliğini yok etme gibi politikalar etrafında şekillendiğini dile getiren Başkan Uysal, “Böylesi bir ortamda biz, hukukun üstünlüğü, demokratik, laik, sosyal hukuk devleti ilkeleri ve bu ilkeler etrafında oluşmuş değerleri ilerletmek ve geliştirmek için de çalışıyoruz" diye konuştu.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden 1 Mayıs ikramiyesi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Nisan 2017 tarihinde saat 11 48’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 1 Mayıs ikramiyesi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı