Volkan Demirel ve Gökhan Zan, Hatay'da gözyaşları içinde seslendi: Allah rızası için yardım edin

Güncelleme Tarihi:

Oluşturulma Tarihi: Şubat 06, 2023 11:25

Atakaş Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel, deprem sonrası sosyal medya hesabından gözyaşlarıyla yardım çağrısında bulundu. Geçen sezon Hatayspor'da görev yapan Gökhan Zan ise depremin ardından memleketi Hatay'da gözyaşları içinde yardım çağrısı yaptı.

Haberin Devamı

Türkiye, Kahramanmaraş Pazarcık’ta meydana gelen 7.7 büyüklüğündeki deprem ile sarsılırken deprem; Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya, Hatay'da da hissedildi.

Merkez üssü Kahramanmaraş olan 7,7 büyüklüğündeki deprem Hatay'da maalesef büyük yaralar açtı.

"LÜTFEN YARDIM, LÜTFEN"

Atakaş Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel, bu sabah meydana gelen depremin ardından sosyal medya hesabından yardım çağrısında bulundu.

Sosyal medya hesabı Instagram'dan canlı yayın yapan ve gözyaşlarına hakim olamayan Demirel, "Lütfen yardım, lütfen. Ne kadar imkan varsa göndermenizi istiyorum lütfen. Çevre illerde aynı şekilde. Sadece Hatay-Antakya değil... Allah rızası için insanlar burada çok kötü" ifadelerini kullandı.

VOLKAN DEMİREL'DEN BİR PAYLAŞIM DAHA

Haberin Devamı

Volkan Demirel, Hatayspor Tesisleri'nden yaptığı paylaşımda, "Lütfen 1 yaş çocuk bezi, biberon, emzik getirin." ifadelerini kullandı.

GÖKHAN ZAN GÖZYAŞLARIYLA YARDIM İSTEDİ

Instagram'da kısa bir yayın açan Gökhan Zan, Hatay'da yaşananları gözyaşları içerisinde anlatırken şu sözlerle yardım çağrısında bulundu:

Hatay’ın çok zor durumda olduğunu ifade eden Gökhan Zan, "Arkadaşlar, ne olursun sesimizi duyun. Hatay çok kötü. Yalvarıyorum sesimiz olun. Çok kötü Hatay. İnsanlar çok kötü. Hiçbir şey yok. Herkes en kaz altında. Millet kurtarılmak için yalvarıyor, elimizden bir şey gelmiyor. Kimse yok, yardım eden yok. Ne olursunuz sesimiz olun, yalvarıyorum. Herkes çabasıyla kurtarılmaya çalışıyor. Herkes çabasıyla bir şeyler yapmaya çalışıyor. Halk perişan durumda. Hatay olarak terk edilmişiz. Sesimizi duyan yok. İnternet yok, hiçbir şey yok burada. Her şey yerle bir olmuş. Yalvarıyorum size yardım edin. Ne olur sesimiz olun, başka bir şey istemiyorum. Kendi çabamızla sesimizi duyurmaya çalışıyoruz. Çok zorlanıyoruz. Antakya bitmiş, Defne bitmiş. Hatay, her yer bitmiş. Çok kötü durumda her yer. İnsanlar evlerine giremiyor. Kar, kış, kıyamet... Yardım yok, su yok. Kimse kimseye ulaşamıyor. Hiçbir şey yapamıyoruz. Hatay dışındakiler, başka şehirdekiler yalvarıyorum size sesimiz olun. Kötü durumdayız. Hatay’ı daha fazla öne çıkartsınlar, kötü durumda burası. Perişanız. Kimseyi tanımıyorum ama yalvarıyorum. Hepimiz çok kötüyüz. Çok zor internet buldum, şarjım da bitecek" ifadelerini kullandı.

Haberin Devamı

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!