Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte nefes kesen mücadele

Survivorda ödül oyununu hangi takım kazandı İşte nefes kesen mücadele

Survivor'da bu akşam nefes kesen bir ödül oyunu mücadelesi yaşandı. Survivor 2017 bu akşam yayınlanan yeni bölümüyle izleyicilerini ekran başına kilitledi. Bu akşam yayınlanan bölümde ünlüler ve gönüllüler takımı ödül oyunu için adeta canlarını dişlerine taktılar. Acun Ilıcalı ödülü açıkladığı an adeta yarışmacıların nutku tutuldu. Nefes kesen mücadelenin sonunda kazanan takım iskenderle buluştu. Peki, survivor'da ödül oyununu kim kazandı? İşte nefes kesen mücadele.

Haberin Devamı

Survivor'da bu akşam izleyicileri ekran başına kilitleyen dakikalar yaşandı. Survivor tüm hızıyla devam ederken bu akşam oynanan ödül oyununda adeta nefesler tutuldu. Ünlüler ve gönüllüler takımı bu akşam karınlarını doyurmak için kıyasıya mücadele verdiler. Muhteşem ödülü kazanmak için iki takımda kanının son damlasına kadar kazanmak için oynadı. Peki, survivor'da ödül oyununu kim kazandı?

Ödül oyununu kim kazandı?

Survivor'da bu akşam oynanan ödül oyununda izleyiciler nefeslerini tuttu. Ünlüler ve gönüllüler takımı bu akşam çok aç olan karınlarını doyurmak için mücadele verdiler. İki takımda ödül açıklandığı zaman adeta kendinden geçti. Müthiş ödül iskenderdi ve yarışmacıların adeta ağızları sulandı. Açlıktan gözü dönen yarışmacılar ödülü kazanmak için son güçlerine kadar yarıştılar. Ünlüler takımı ödül oyununun ilk etabında oldukça iyi oynadı ve ilk turu kazandı. İkinci turda da bambaşka bir ünlüler takımı vardı. İkinci turuda gönüllüler takımına bırakmayan ünlüler takımı ödülün sahibi oldu. Sema Apak bil bakalım yarışmasını kazandığı için 2 porsiyon iskender yedi ve tıka basa doydu. 

Dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Haberin Devamı

Survivor 2017 mücadele içinde geçerken, en önemli oyunlardan biri olan dokunulmazlık oyununda tam anlamıyla iki takımda kaosa sürüklendi. İlk günlerden beri ada hayatında arkadaşlarıyla ilişki kurmakta zorlanan Sabriye oyunun kaybedilmesinin ardından ilk aday olurken, bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Furkan, Fatih'in adını verdi. Bu sonuçların ardından Sabriye ve Fatih ünlüler takımında eleme adayı olurken gözler ikinci oyuna çevrildi.

İkinci dokunulmazlık oyununa daha farklı bir enerji ile çıkan ünlüler takımı gösterdikleri performans ile oyunu kazandı. Bu sonucun ardından gönüllüler takımından iki aday elenme potasına kondu. Elenme potasında takım oylamasıyla Sadin'in adı yazılırken, bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Gökhan, Erdi'nin adını verdi. Bu sonuçların ardından Ünlüler takımından Sabriye ve Fatih. Gönülllüler takımında ise Erdi ve Sadin elenme adayı olarak potaya konan isimler arasında yer aldı.

Survivor yeni fragmanı da kısa sürede yayınlandı. Ödül oyunu mücadelesinin yaşanacağı fragmanda Ünlüler arasındaki sessiz gerilim damga vurdu. Survivor'ın 27 Şubat tarihli bölümünde herkes tarafını seçiyor. Çılın Sedat, İlhan Mansız ve ekibine meydan okuyor. Ünlüler adasında neler yaşanacak merak konusu.

Haberin Devamı