Masumlar Apartmanı Naci kimdir, hastalığı nedir? Tansel Öngel hakkında bilgiler

Masumlar Apartmanı Naci kimdir, hastalığı nedir Tansel Öngel hakkında bilgiler

Masumlar Apartmanı dizisinde Naci karakterine kimin hayat verdiği merak ediliyor. Her hafta Salı akşamları ekrana gelen dizide Naci’yi Tansel Öngel canlandırıyor. Yeni bölüm fragmanında Naci ve Safiye arasında yaşananlar izleyicilerin merakını daha da artırdı. İşte merak edilenler

Haberin Devamı

Masumlar Apartmanı dizisinde Naci karakterine Tansel Öngel hayat veriyor. Masum Apartmanı yeni bölümde Naci ise Safiye’ye bu sefer öncekinden çok daha büyük bir sürpriz hazırlar. Ancak işler planladığı gibi gitmiyor. Naci’nin hastalığı yaşananların ardından araştırılmaya başlandı.

MASUMLAR APARTMANI NACİ’NİN HASTALIĞI NEDİR?

Diziye sonradan dahil olan, herkesin öldü sandığı Naci karakteri aniden ortaya çıkmıştı. Evlendiği ve çocuğu olduğu öğrenilen Naci'nin dönüşünün altındaki neden ise ekran karşısındakileri derinden etkilemişti. Ellerinde uyuşmalar olan ve sık sık fiziksel problemler yaşayan Naci'nin hastalığı açıklanmadı ancak ölümcül olduğu biliniyor.

TANSEL ÖNGEL KİMDİR?

Tansel Öngel, 24 Eylül 1976'da dünyaya geldi. 2000 yılında Trabzon Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğünde göreve başladı. Halen İstanbul Devlet Tiyatrosunda sanatçı olarak görevini sürdürmektedir.

Haberin Devamı

Bazı televizyon dizilerinde oynayan oyuncu Muhteşem Yüzyılda 36 bölüm boyunca "Alvise Gritti" rolünü oynadı (37. bölümde yerine başka bir oyuncu kadroya dahil olmuştur). Yaz'ın Öyküsü adlı yaz ve gençlik dizisinde Yaz'ın babası Mert karakterini canlandırmıştır.

İlk kez 2004 yılında "Uy Başımıza Gelenler" dizisi ile ekran karşısına geçerken Hakan Yılmaz, Başak Köklükaya, Aykut Oray, Nefise Karatay, Mustafa Üstündağ ile beraber oynadı.

2010 yılında yönetmenliğini Osman Sınav ve Raşit Çelikezer'in birlikte yaptığı "Kılıç Günü" adlı dizide başrolde olarak Nur Erkul, Melike Güner, Ertan Saban, Yurdaer Okur, Ali Atay, Teoman Kumbaracıbaşı ile beraber oynadı.

2011 yılında 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinde Venedik Kralı'nın oğlu Alvise Gritti rolünü oynadı.

6 Kasım 2012 tarihinde 29 Nisan 2014 tarihine kadar ekranlarda oynayan ve Mahsun Kırmızıgül'ün yönetmenlik yaptığı "Benim İçin Üzülme" adlı dizide başrollerde Fulya Zenginer, Tansel Öngel, Çağlar Ertuğrul, Öykü Çelik, Ünal Silver oynadılar.

18 Mart 2015 tarihinde vizyona giren ve yönetmenliğini Özhan Eren'in yaptığı "Son Mektup" adlı sinema filminde Nesrin Cavadzade ile başrolde oynadı.

Haberin Devamı

Tansel Öngel, 2007 yılında Özge Özder ile evlendi. 2010 yılında boşandı.