EKSTRA
MENÜ

Masumlar Apartmanı

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 195 haberi bulunmuştur.

Masumlar Apartmanı Haberleri

Kanal D, ATV, Star TV, TRT1, Fox TV, TV8, Show TV yayın akışı 23 Ekim 2021 Cumartesi TV’de bugün tüm kanallarda hangi diziler, neler var

Kanal D, ATV, Star TV, TRT1, Fox TV, TV8, Show TV yayın akışı 23 Ekim 2021 Cumartesi! TV’de bugün tüm kanallarda hangi diziler, neler var?

Hafta sonu televizyonda sevdiği dizi, film ve programları izlemek isteyenler ATV, Show TV, Kanal D, TV8, Star TV yayın akışı merak ediyorlar. Kardeşlerim, El Kızı, Gönül Dağı dizileri bugün kanalların yayın akışı listesinde yer alırken, Güldür Güldür Show, O Ses Türkiye, Şarkılar Bizi Söyler programları yeni bölümleriyle yer alacak. Peki, kanalların yayın akışında bugün neler var? İşte, Kanal D, ATV, TRT1, Star TV, Fox TV, TV8, Show TV yayın akışı tüm kanallar 23 Ekim 2021 Cumartesi.

23.10.2021Televizyon
Masumlar Apartmanı 43. son bölümde Esata şaşırtan teklif... İşte Masumlar Apartmanı son bölümde yaşananlar

Masumlar Apartmanı 43. son bölümde Esat'a şaşırtan teklif... İşte Masumlar Apartmanı son bölümde yaşananlar

Masumlar Apartmanı 43. son bölüm izle ekranı internetten yayınlandı. Her hafta salı akşamları seyirci karşısına çıkan Masumlar Apartmanı'nın 19 Ekim tarihli son bölümünde Gülben'in tedavi olmaya karar vermesi dikkat çekti. Gülseren Budayıcıoğlu'nun eserinden uyarlanan Kırmızı Oda dizisindeki kliniğin de ekranlara geldiği son bölüme Esat'a evlendikten sonra Han'ların apartmanında oturmaları için teklif etmeleri damga vurdu. İşte, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Masumlar Apartmanı 43. bölüm full HD izleme ekranı ve son bölümde yaşanan gelişmeler.

19.10.2021Televizyon
Masumlar Apartmanı Ceylan kimdir, hangi isim oynayacak Masumlar Apartmanı’na yeni soluk

Masumlar Apartmanı Ceylan kimdir, hangi isim oynayacak? Masumlar Apartmanı’na yeni soluk!

Masumlar Apartmanı dizisinde Ceylan karakterini kimin canlandıracağı merak konusu haline geldi. Salı akşamları ekrana gelen dizinin yeni bölümünde Rüya Han’a, ‘Ceylan yüzünden mi?’ sorusunu soruyor. Daha sonra Han’ın bir eve gittiği, o evde de bir kadının kapıya doğru koştuğu görülüyor. Peki, Masumlar Apartmanı Ceylan kimdir, hangi isim oynayacak?

19.10.2021Televizyon
Kanal D, ATV, Star TV, TRT1, Fox TV, TV8, Show TV yayın akışı 19 Ekim 2021 TV’de bugün hangi diziler, neler var

Kanal D, ATV, Star TV, TRT1, Fox TV, TV8, Show TV yayın akışı 19 Ekim 2021! TV’de bugün hangi diziler, neler var?

Bugün televizyonda sevdiği dizi, film ve programları izlemek isteyenler ATV, Show TV, Kanal D, TV8, Star TV yayın akışı merak ediyorlar. Masumlar Apartmanı, Ada Masalı ve Evlilik Hakkında Her Şey gibi diziler bugün kanalların yayın akışı listesinde yer alırken, Güldür Güldür Show, MasterChef programları yeni bölümleriyle yer alacak. Peki, kanalların yayın akışında bugün neler var? İşte, Kanal D, ATV, TRT1, Star TV, Fox TV, TV8, Show TV yayın akışı 19 Ekim 2021.

19.10.2021Televizyon
Masumlar Apartmanı 42. son bölüme Hanın kararı damga vurdu... İşte Masumlar Apartmanı son bölümde yaşananlar

Masumlar Apartmanı 42. son bölüme Han'ın kararı damga vurdu... İşte Masumlar Apartmanı son bölümde yaşananlar!

Masumlar Apartmanı 42. son bölüm izle ekranı yayınlandı. Salı akşamları seyirci karşısına çıkan Masumlar Apartmanı'nın 12 Ekim tarihli son bölümünde isteme töreninde yaşananlardan sonra Esat'ın Gülben ile evlenme kararı alması dikkat çekerken kına gecesi sahnesi eğlenceli anları ekranlara getirdi. Ceylan'ın Safiye'yi aradığı Masumlar Apartmanı 42. son bölüme ise Han'ın aldığı karar damga vurdu. İşte, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Masumlar Apartmanı son bölüm full HD izleme ekranı ve 42. bölümde yaşananlar.

13.10.2021Televizyon
Ceylan geri dönüyor... Masumlar Apartmanında Hanın eski nişanlısı Ceylan kim, hangi oyuncunun canlandıracağı belli oldu mu

Ceylan geri dönüyor... Masumlar Apartmanı'nda Han'ın eski nişanlısı Ceylan kim, hangi oyuncunun canlandıracağı belli oldu mu?

Ceylan karakteri yeniden gündemde. Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölüm fragmanı ardından Ceylan karakteri bir kez daha merak konusu oldu. Yayınlanan fragmanda Ceylan, geri dönüyor. Peki, Masumlar Apartmanı'nda Han'ın eski nişanlısı Ceylan kim, hangi oyuncunun canlandıracağı belli oldu mu?

12.10.2021Televizyon
Kanal D, TRT1, Star TV, Fox TV, ATV, TV8, Show TV yayın akışı 9 Ekim 2021 Bugün tüm kanalların TV yayın akışında neler

Kanal D, TRT1, Star TV, Fox TV, ATV, TV8, Show TV yayın akışı 9 Ekim 2021! Bugün tüm kanalların TV yayın akışında neler?

Hafta sonu televizyonda sevdiği dizi, film ve programları izlemek isteyenler ATV, Show TV, Kanal D, TV8, Star TV yayın akışı merak ediyorlar. Kardeşlerim, Kuruluş Osman, Kanunsuz Topraklar gibi diziler bugün kanalların yayın akışı listesinde yer alan Yol Arkadaşım 2, Şarkılar Bizi Söyler, Güldür Güldür Show gibi fenomen filmler ve programlar da izleyicisiyle buluşacak. Peki, kanalların yayın akışında bugün neler var? İşte, Kanal D, ATV, TRT1, Star TV, Fox TV, TV8, Show TV yayın akışı 9 Ekim 2021 Cumartesi!

9.10.2021Televizyon
Kanal D, ATV, TRT1, Star TV, Fox TV, TV8, Show TV yayın akışı 6 Ekim 2021 Bugün TV’de neler, hangi diziler var

Kanal D, ATV, TRT1, Star TV, Fox TV, TV8, Show TV yayın akışı 6 Ekim 2021! Bugün TV’de neler, hangi diziler var?

Hafta içi televizyonda sevdiği dizi, film ve programları izlemek isteyenler ATV, Show TV, Kanal D, TV8, Star TV yayın akışı merak ediyorlar. Sadakatsiz, Kuruluş Osman, Kanunsuz Topraklar gibi diziler bugün kanalların yayın akışı listesinde yer alırken, Hükümet Kadın 2, Gladyatör gibi fenomen filmler de izleyicisiyle buluşacak. Peki, kanalların yayın akışında bugün neler var? İşte, Kanal D, ATV, TRT1, Star TV, Fox TV, TV8, Show TV yayın akışı 6 Ekim 2021

6.10.2021Televizyon
Masumlar Apartmanı 41. son bölüme Gülbenin isteme gecesi damga vurdu... İşte Masumlar Apartmanı son bölümde yaşananlar

Masumlar Apartmanı 41. son bölüme Gülben'in isteme gecesi damga vurdu... İşte Masumlar Apartmanı son bölümde yaşananlar

Masumlar Apartmanı son bölüm izle ekranı erişime açıldı. Salı akşamları seyredenleri ekran başına kilitleyen Masumlar Apartmanı 5 Ekim tarihinde 41. bölümü ile yayınlandı. Aile, Han’ın eve dönüşünün mutluluğunu yaşarken Gülben ve Esat’ın evlilik kararı eğlenceli anlara neden oldu. Safiye'nin eve gelen yabancıları kabul etmesi dikkat çekerken Gülben'in isteme gecesinde tuvaletini tutamaması Masumlar Apartmanı 41. son bölüme damga vurdu. İşte, Masumlar Apartmanı son bölüm full HD izle ekranı ve son bölümde yaşananlar.

5.10.2021Televizyon
Kanal D, ATV, TV8, TRT1, Show TV yayın akışı 3 Ekim 2021 Pazar Kanalların yayın akışında bugün hangi diziler var

Kanal D, ATV, TV8, TRT1, Show TV yayın akışı 3 Ekim 2021 Pazar! Kanalların yayın akışında bugün hangi diziler var?

Hafta sonu televizyonda bugün sevdiği dizi, film ve programları izlemek isteyenler ATV, Show TV, Kanal D, TV8 yayın akışı merak ediyorlar. Yargı, İkimizin Sırrı gibi yeni diziler bugün kanalların yayın akışı listesinde yer alırken Teşkilat, MasterChef gibi fenomen programlar de izleyicisiyle buluşacak. Peki, kanalların yayın akışında bugün neler var? İşte, Kanal D, ATV, Show TV, TV8 yayın akışı 3 Ekim 2021 Pazar!

3.10.2021Televizyon
Camdaki Kız Hayrinin karısı Türkan’ı kim canlandıracak Farah Zeynep Abdullah’tan iddialara yanıt

Camdaki Kız Hayri'nin karısı Türkan’ı kim canlandıracak? Farah Zeynep Abdullah’tan iddialara yanıt

Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı isimli romanından Kanal D ekranlarına uyarlanan Camdaki Kız dizisi yeni sezona iddialı bir giriş yaptı. Cihangir Ceyhan’ın kadroya Hayri karakteriyle dahil olması ardından gözler Türkan karakterine çevrildi. Dizinin uyarlandığı kitapta 3 çocuk babası olan Hayri’nin Türkan isimli bir eşi var. Henüz dizide görülmeyen Türkan ile ilgili farklı isimler ortaya atıldı. En son Masumlar Apartmanı’nın kadrosunda yer alan Farah Zeynep Abdullah da iddia edilen isimler arasındaydı.

30.09.2021Televizyon
Farah Zeynep Abdullahtan ‘kilo aldı’ haberlerine tepki

Farah Zeynep Abdullah'tan ‘kilo aldı’ haberlerine tepki!

Oyuncu Farah Zeynep Abdullah, kilo aldığı yönünde yapılan haberleri ti'ye aldı. Filtreli videolarını sosyal medya hesabından paylaşan Abdullah,  “Sıkılmadınız mı insanların orasından burasından konuşmaktan” dedi.

30.09.2021Magazin
Masumlar Apartmanı 40. son bölümde Handan büyük adım... İşte Masumlar Apartmanı son bölümde yaşananlar

Masumlar Apartmanı 40. son bölümde Han'dan büyük adım... İşte Masumlar Apartmanı son bölümde yaşananlar

Masumlar Apartmanı 40. son bölüm izle ekranı yayınlandı. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kaleminden çıkan bir eserin kaynak alınarak senaryo haline getirildiği Masumlar Apartmanı 28 Eylül tarihinde 40. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. Hikmet'in hastaneye kaldırıldığın Masumlar Apartmanı son bölümüne Han'ın dönüşü damga vurdu. Tüm bu gelişmeler sonrası gözler Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanına çevrildi. İşte, Masumlar Apartmanı 40. son bölüm izle ekranı ve yeni bölümle ilgili bilgiler.

28.09.2021Televizyon
25. Altın Objektif Ödülleri sahiplerini buldu

25. Altın Objektif Ödülleri sahiplerini buldu

Magazin Gazetecileri Derneği'nin (MGD) düzenlediği ‘25. Altın Objektif Ödülleri’ sahiplerini buldu.

28.09.2021Magazin
Merve Dizdar ile eski eşi Gürhan Altundaşar, Kadıköyde bir araya geldi

Merve Dizdar ile eski eşi Gürhan Altundaşar, Kadıköy'de bir araya geldi!

Biten evliliklerinin ardından birbirlerine bir şans daha veren bu ünlüler nikah masasına ikinci kez oturdu.. İşte eski eşleriyle tekrar evlenen o ünlüler...

28.09.2021Magazin
Hikmet öldü mü Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanları soru işareti bıraktı

Hikmet öldü mü? Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanları soru işareti bıraktı

Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanları soru işareti bıraktı. Fragmanlar ardından yayınlanan son bölümde yere yığılan Hikmet’in akıbeti yeniden merak konusu oldu. Peki, Masumlar Apartmanı yeni bölümde Hikmet Baba ölecek mi? Metin Coşkun diziden ayrılacak mı?

27.09.2021Televizyon
Kanal D, ATV, Show TV, TV8 yayın akışı 25 Eylül 2021 Cumartesi Kanalların yayın akışında bugün neler var

Kanal D, ATV, Show TV, TV8 yayın akışı 25 Eylül 2021 Cumartesi! Kanalların yayın akışında bugün neler var?

Hafta sonuna başlarken, televizyon ekranlarında sevdiği dizi, film ve programları izlemek isteyenler ATV, Show TV, Kanal D, TV8 yayın akışı merak ediyorlar. Yalancı, Aşk Mantık intikam gibi yeni diziler bugün kanalların yayın akışı listesinde yer alırken Kırmızı Oda gibi fenomen diziler de izleyicisiyle buluşacak. Peki, kanalların yayın akışında bugün neler var? İşte, Kanal D, ATV, Show TV, TV8 yayın akışı 25 Eylül 2021 Cumartesi!

25.09.2021Televizyon
Masumlar Apartmanında Hikmet öldü mü Metin Coşkunun dizideki akıbeti merak konusu

Masumlar Apartmanı'nda Hikmet öldü mü? Metin Coşkun'un dizideki akıbeti merak konusu

Masumlar Apartmanı dizisinin son bölüm finaline Hikmet karakteri damgasını vurdu. İlacını ulaşamayan Hikmet’in yere yığıldığı anlarla final yapan son bölüm ardından Metin Coşkun'un, projeden ayrılıp ayrılmayacağı merak konusu oldu. Peki, Masumlar Apartmanı'nda Hikmet öldü mü? Metin Coşkun diziden ayrıldı mı?

22.09.2021Televizyon
Masumlar Apartmanı 39. son bölümde Hikmet öldü mü İşte Masumlar Apartmanı son bölümde yaşananlar

Masumlar Apartmanı 39. son bölümde Hikmet öldü mü? İşte Masumlar Apartmanı son bölümde yaşananlar

Masumlar Apartmanı 39. bölüm full izle ekranı yayınlandı. Salı akşamları ekranlara gelen Masumlar Apartmanı'nın 21 Eylül tarihli son bölümünde Han İnci'nin anıları ile kendi dünyasına çekilirken Rüya'nın Derenoğlu evini dinlemesi dikkat çekti. Tüm bu gelişmeler yaşanırken, Hikmet'in yaşadığı kriz gözleri yeni bölüm fragmanına çevrildi. İşte, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Masumlar Apartmanı 39. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve son bölümde yaşananların özeti.

21.09.2021Televizyon
Masumlar Apartmanı oyuncuları kimdir Melisa Şenolsun, Masumlar Apartmanı’nda

Masumlar Apartmanı oyuncuları kimdir? Melisa Şenolsun, Masumlar Apartmanı’nda

Masumlar Apartmanı izleyicileri yeni sezonu büyük bir heyecanla karşıladılar. Masumlar Apartmanı sezon finaline İnci’nin ölümü damga vurmuştu. Her hafta Salı akşamları ekrana gelen dizinin karakterleri arasına Rüya da dahil oldu. Peki, Masumlar Apartmanı oyuncuları kimdir? İşte oyuncu kadrosu

21.09.2021Televizyon
Masumlar Apartmanı 38. son bölümde apartmana beklenmedik misafir... İşte Masumlar Apartmanı yeni sezon ilk bölümde yaşananlar

Masumlar Apartmanı 38. son bölümde apartmana beklenmedik misafir... İşte Masumlar Apartmanı yeni sezon ilk bölümde yaşananlar

Masumlar Apartmanı 38. son bölüm izle ekranı internet platformundan diziseverler için erişime açıldı. Yayınlandığı günden beri dikkatleri üzerine toplayan Masumlar Apartmanı yeni sezon ilk bölümü ile 14 Eylül akşamı sevenleri ile buluştu. Masumlar Apartmanı'nın 38. bölümünde İnci’nin ölümünün ardından geçen zaman yaşananlar ekranlara gelirken, Han’ın hastaneden çıktıktan sonra kendini eski hayatına tamamen kapatması dikkat çekti. Rüya'nın gelişi ise Masumlar Apartmanı son bölüme damga vurdu. İşte, Masumlar Apartmanı 38. bölüm full izleme ekranı ve son bölümün özeti.

14.09.2021Televizyon
Masumlar Apartmanı Rüya kimdir İşte Masumlar Apartmanı’nın Rüya’sı Melisa Şenolsunun hayatı

Masumlar Apartmanı Rüya kimdir? İşte Masumlar Apartmanı’nın Rüya’sı Melisa Şenolsun'un hayatı

Masumlar Apartmanı Rüya, dizinin yeni sezon ilk bölümünde gündem oldu. TRT1 ekranlarında yayınlanan dizi yeni sezonuna 14 Eylül Salı akşamı başladı. Başarılı oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Masumlar Apartmanı oyuncuları arasında Melisa Şenolsun da katıldı. Dizinin sezon finalinde İnci kadrodan ayrılmıştı. Peki, Melisa Şenolsun kimdir, kaç yaşında? İşte Masumlar Apartmanı Rüya karakterine hayat veren Melisa Şenolsun ile ilgili bilinmeyenler.

14.09.2021Televizyon
Masumlar Apartmanında İnci öldü mü, Farah Zeynep Abdullah neden ayrıldı Sosyal medyadan açıklamıştı

Masumlar Apartmanı'nda İnci öldü mü, Farah Zeynep Abdullah neden ayrıldı? Sosyal medyadan açıklamıştı

Farah Zeynep Abdullah'ın canlandırdığı İnci karakterleri Masumlar Apartmanı yeni sezonunun başlamasına kısa bir süre kala yeniden gündem oldu. Salı akşamları yayınlanan Masumlar Apartmanı'nın sezon finalinde İnci’nin ölüm sahnesi çok konuşulmuştu. Peki, Masumlar Apartmanı'nda İnci neden ayrıldı?

14.09.2021Televizyon
“Masumlar Apartmanı” Yeni Sezon İlk Bölümüyle Bu Akşam TRT 1’de

“Masumlar Apartmanı” Yeni Sezon İlk Bölümüyle Bu Akşam TRT 1’de

TRT 1’in geçen sezona damgasını vuran dizisi “Masumlar Apartmanı”, yeni sezon ilk bölümüyle bu akşam TRT 1’de izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

14.09.2021Televizyon
Masumlar Apartmanı ne zaman başlıyor, bu akşam var mı TRT 1 yayın akışı

Masumlar Apartmanı ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? TRT 1 yayın akışı

Masumlar Apartmanı izleyicileri heyecanla yeni sezonu beklemeye başladılar. Her hafta Salı akşamları ekrana gelen dizinin sezon finalinde İnci, Masumlar Apartmanı’na veda etmişti. Yeni sezonda kadroya Melisa Şenolsun’da katıldı. Peki, Masumlar Apartmanı ne zaman başlıyor, bugün var mı? İşte TRT 1 yayın akışı ve yeni sezon fragmanı

14.09.2021Televizyon
Masumlar Apartmanı ne zaman başlıyor Yeni sezona şiir detayı

Masumlar Apartmanı ne zaman başlıyor? Yeni sezona şiir detayı!

Masumlar Apartmanı, yeni sezonu ne zaman başlıyor sorusu ile izleyicilerin gündeminde yer alıyor. Son sezonunda ilginç olayların ekrana geldiği Masumlar Apartmanı, 2. sezonu ile izleyicilerin gündeminde yer almaya başladı. Peki, ilk sezonu beğeni toplayan ve ikinci sezonu için kolların sıvandığı Masumlar Apartmanı ne zaman başlıyor? İşte, o konuda detaylı bilgiler

8.09.2021Televizyon
Ezgi Mola koronavirüsü atlattı

Ezgi Mola koronavirüsü atlattı

Masumlar Apartmanı dizisinde 'Safiye' karakterine hayat veren Ezgi Mola dizinin sezon finalinin ardından Cem Yılmaz'ın yazıp yönettiği 'Erşan Kuneri'de rol aldı. Ünlü oyuncu önceki gün Etiler'deydi. Koronavirüse yakalandığı haberiyle sevenlerini üzen ünlü oyuncu, süreci sıkıntısız geçirdiğini söyledi.

5.09.2021Magazin
Masumlar Apartmanı yeni sezonu Metin Alıtok şiiriyle duyuruldu… Kanadı Kırık Bir Akşam şiirinin tamamı

Masumlar Apartmanı yeni sezonu Metin Alıtok şiiriyle duyuruldu… Kanadı Kırık Bir Akşam şiirinin tamamı

Masumlar Apartmanı yeni sezonu Metin Alıtok şiiriyle duyuruldu. Yayınlanan tanıtım ardından Metin Altıok'un Kanadı Kırık Bir Akşam şiirinin sözleri merak konusu oldu. İşte Kanadı Kırık Bir Akşam şiirinin sözleri...

4.09.2021Televizyon
Tarih belli oldu: Masumlar Apartmanı dizisi ne zaman başlayacak

Tarih belli oldu: Masumlar Apartmanı dizisi ne zaman başlayacak?

Masumlar Apartman dizisinden beklenen haber geldi. Salı akşamları yayınlanan etkileyici dizinin tarihi yayınlanan fragmanla duyuruldu. Metin Altıok şiiriyle yayınlanan fragman kısa sürede binlerce kez izlendi. Peki, Masumlar Apartman dizisi ne zaman başlayacak? İşte Masumlar Apartmanı dizisinin yeni sezon tarihi...

4.09.2021Televizyon
Kırmızı Odanın yeni sezon tanıtımı yayınlandı – Kırmızı Oda ne zaman başlayacak

Kırmızı Oda'nın yeni sezon tanıtımı yayınlandı – Kırmızı Oda ne zaman başlayacak?

Kırmızı Oda'nın yeni sezon tanıtımı yayınlandı. İlk sezonunu başarılı bir şekilde bitiren Kırmızı Oda'nın 2. sezonundan ilk tanıtım yayınlandı. Peki, tarih bilgisi geldi mi? Kırmızı Oda yeni sezonu ne zaman başlayacak?

4.09.2021Televizyon
Merve Dizdar: Komedi ya da dram ayırt etmiyorum

Merve Dizdar: Komedi ya da dram ayırt etmiyorum

Merve Dizdar, enerjik bir insan olduğunu söyledi: “Arkadaşlarımın yanında hep enerjiğimdir, hep gülerim, hep yüksek sesle bir şeyler anlatırım, soru sorarım. Çok da severim başkalarına soru sormayı, hep merak ederim.”

3.09.2021Magazin
Melisa Şenolsun evini değiştirdi

Melisa Şenolsun evini değiştirdi

Melisa Şenolsun, hayatında radikal değişiklikler yaptı! “Masumlar Apartmanı” dizisine katılan Şenolsun, evini de değiştirerek, Cihangir’e taşındı.

1.09.2021Magazin
Masumlar Apartmanı ne zaman başlıyor Masumlar Apartmanı 2. sezon başlangıç tarihi

Masumlar Apartmanı ne zaman başlıyor? Masumlar Apartmanı 2. sezon başlangıç tarihi

Masumlar Apartmanı 2. sezonu ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kaleminden çıkan bir eserin kaynak alınarak senaryo haline getirildiği dizide Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar gibi pek çok önemli isim yer alıyor. Peki, Masumlar Apartmanı ne zaman başlıyor? İşte, dizi hakkında bazı bilgiler

30.08.2021Televizyon
Ezgi Mola korona virüse yakalandı

Ezgi Mola korona virüse yakalandı

Ezgi Mola, korona virüse yakalandı. Sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda 7 kez test yaptırdığını söyleyen oyuncu, "Testlerimi yarısı negatif yarısı da pozitif çıktı. İki aşımı da yaptırdığım için en ufak semptom göstermeden geçiriyorum" dedi.

25.08.2021Magazin
Ezgi Mola korona virüse yakalandı

Ezgi Mola korona virüse yakalandı

Ezgi Mola, korona virüse yakalandı. Sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda 7 kez test yaptırdığını söyleyen oyuncu, "Testlerimi yarısı negatif yarısı da pozitif çıktı. İki aşımı da yaptırdığım için en ufak semptom göstermeden geçiriyorum" dedi.

25.08.2021Magazin
Masumlar Apartmanı ne zaman başlıyor Masumlar Apartmanı yeni sezonu hakkında bilgiler

Masumlar Apartmanı ne zaman başlıyor? Masumlar Apartmanı yeni sezonu hakkında bilgiler

Masumlar Apartmanı, yeni sezonu ile merak ediliyor. Son sezonunda ilginç olayların ekrana geldiği Masumlar Apartmanı, 2. sezonu ile izleyicilerin gündeminde yer almaya başladı. Peki, ilk sezonu beğeni toplayan ve ikinci sezonu için kolların sıvandığı Masumlar Apartmanı ne zaman başlıyor? İşte, o konuda detaylı bilgiler

24.08.2021Televizyon
Bugün hangi diziler, filmler ve programlar var 24 Ağustos 2021 Salı ATV, Kanal D, TRT 1, Star TV, Show TV, TV8 ve FOX TV yayın akışı

Bugün hangi diziler, filmler ve programlar var? 24 Ağustos 2021 Salı ATV, Kanal D, TRT 1, Star TV, Show TV, TV8 ve FOX TV yayın akışı

Yeni sezon heyecanı hemen hemen her kanalda devam ederken, yeni diziler ve programlar izleyenler tarafından merakla bekleniyor. Yeni sezonda yayına başlayan bazı programlar, kış sezonunda da devam edecek olan yaz dizileri, sezon finali yapmış olan dizilerin yavaş yavaş başlamasıyla televizyon ekranlarında hareketlenme başladı. İşte, Bugün hangi diziler, filmler ve programlar var merak edenlere, 24 Ağustos 2021 Salı ATV, Kanal D, TRT 1, Star TV, Show TV, TV8 ve FOX TV yayın akışı…

24.08.2021Televizyon
Uğur Uzunel isyan etti: Bu konu kapansa iyi olur

Uğur Uzunel isyan etti: Bu konu kapansa iyi olur!

Rol arkadaşı Merve Dizdar'ın Gürhan Altundaşar ile üç yıllık evliliğinin bitmesine neden olarak gösterilen oyuncu Uğur Uzunel, katıldığı bir ödül töreninde görüntülendi. Gazetecilerle konuşan Uzunel, hakkında çıkan bu iddialara isyan etti.

15.07.2021Magazin
Farah Zeynep Abdullah: Sağlık durumum iyiye gidiyor

Farah Zeynep Abdullah: Sağlık durumum iyiye gidiyor

En son “Masumlar Apartmanı” dizisiyle ekrana gelen Farah Zeynep Abdullah, yeni bir aşka yelken açtı.

6.07.2021Magazin
Ece Çeşmioğlu kimdir nereli kaç yaşında Ece Çeşmioğlu hangi dizide oynadı

Ece Çeşmioğlu kimdir nereli kaç yaşında? Ece Çeşmioğlu hangi dizide oynadı?

Ece Çeşmioğlu, magazin gündemindeki isim olmaya devam ediyor. Taner Ölmez ile evlilik haberlerinin ardından biyografisi araştırılan Ece Çeşmioğlu, son olarak Masumlar Apartmanı isimli dizide rol alan Ece Çeşmioğlu, bir süredir Taner Ölmez ile ilişki yaşıyordu. Peki, Ece Çeşmioğlu kimdir nereli kaç yaşında? İşte, o isim hakkında detaylı bilgiler

28.06.2021Gündem
Kardeşler tatilde buluştu Merve Dizdar 35 oldu...

Kardeşler tatilde buluştu! Merve Dizdar 35 oldu...

Geçtiğimiz günlerde oyuncu Gürhan Altundaşar'la sürpriz bir şekilde ayrılık kararı alan Merve Dizdar zor günleri sevenlerinin desteğiyle atlatmaya çalışıyor. Ezgi Mola ile tatile çıkan Dizdar 35. yaşını da dostlarıyla kutladı.

26.06.2021Magazin
Merve Dizdar Kırmızı Odaya mı geçti Masumlar Apartmanı Gülbenin hastalığı ne İzleyenlere büyük sürpriz

Merve Dizdar Kırmızı Oda'ya mı geçti? Masumlar Apartmanı Gülben'in hastalığı ne? İzleyenlere büyük sürpriz!

Merve Dizdar Masumlar Apartmanı'nda canlandırdığı 'Gülben' karakteriyle bu hafta sevenlerine sürpriz yapacak. Kırmızı Oda'nın sezon finali bölümünde Gülben karakteri Doktor Hanım'ın seansına katılacak. Psikolojik hastalıkları olduğu bilinen Gülben'in Kırmızı Oda'nın 18 Haziran tarihli sezon finalinde ailesinin psikolojik hastalıklarından bahsetmesi bekleniyor. Masumlar Apartmanı'nın geçtiğimiz haftalarda yayınlanan bölümlerinde de Gülben'in tedavi olması gündeme gelmişti. İki dizide de aynı karakteri canlandıran Merve Dizdar'ın Kırmızı Oda'ya transfer olup olmayacağı ise merak konusu oldu. Peki, Merve Dizdar Kırmızı Oda'ya mı geçti? Gülben'in hikayesi nedir? İşte, ayrıntılı bilgiler.

18.06.2021Televizyon
Kırmızı Oda sezon finali 42. bölümde neler olacak Kırmızı Odaya Masumlar Apartmanı Gülben sürprizi

Kırmızı Oda sezon finali 42. bölümde neler olacak? Kırmızı Oda'ya Masumlar Apartmanı Gülben sürprizi!

Ekranların fenomen dizisi Kırmızı Oda bu hafta 42. bölümüyle sezon finali yapmaya hazırlanıyor. Heyecanla beklenen Kırmızı Oda sezon finali fragmanının yayınlanmasından sonra, Masumlar Apartmanı Gülben’i görenler, dizide neler olacağını merak etmeye başladı. Şimdiden Kırmızı Oda’da Gülben karakterini canlandıran Merve Dizdar’lı sahnelerde neler yaşanacağı sabırsızlıkla bekleniyor. İşte, Kırmızı Oda sezon finali 42.bölümde yaşanacaklar…

17.06.2021Televizyon
Merve Dizdar boşandı mı Gürhan Altundaşar kimdirAçıklama geldi

Merve Dizdar boşandı mı? Gürhan Altundaşar kimdir?Açıklama geldi

Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Merve Dizdar'ın eşi Gürhan Altundaşar'dan boşanacağı haberi gündeme geldi. Örnek çift olarak gösterilen iki oyuncu sosyal medyadan yaptıkları açıklama ile Merve Dizdar boşandı mı? sorusuna açıklık getirdi. Ünlü oyuncu Dizdar yaptığı açıklamada, "Ne Gürhan ne de ben birbirimizi aldatmadık. Kimseyle yasak aşk yaşamadık." ifadesini kullandı. Peki, Merve Dizdar'ın eşi Gürhan Altundaşar kimdir? İşte, Merve Dizdar ve eşi Gürhan Altundaşar ile ilgili merak edilenler.

16.06.2021Magazin
Masumlar Apartmanının Gülbeni Merve Dizdar ile Gürhan Altundaşar boşanıyor

Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Merve Dizdar ile Gürhan Altundaşar boşanıyor

Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Merve Dizdar'ın eşi Gürhan Altundaşar'dan boşanacağı iddia edilmişti. Oyuncu, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak boşanma haberlerini doğruladı.

16.06.2021Magazin
Masumlar Apartmanının Gülbeni Merve Dizdar ile Gürhan Altundaşar boşandı

Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Merve Dizdar ile Gürhan Altundaşar boşandı

Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Merve Dizdar'ın eşi Gürhan Altundaşar'dan boşanacağı iddia edilmişti. Oyuncu, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak boşanma haberlerini doğruladı. Örnek çift olarak gösterilen iki oyuncunun sürpriz kararı sosyal medyada çok konuşuldu.

16.06.2021Magazin
Merve Dizdar kimdir, kaç yaşında, nereli Masumlar Apartmanının Gülbeni Merve Dizdar Kırmızı Odada

Merve Dizdar kimdir, kaç yaşında, nereli? Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Merve Dizdar Kırmızı Oda'da!

Merve Dizdar Kırmızı Oda dizisinin yayınlanan sezon finali fragmanına damga vurdu. Masumlar Apartmanı dizisinde Gülben karakteri ile izleyenlerin beğenisini toplayan oyuncu Merve Dizdar Kırmız Oda dizisinde bu hafta yer alacak. Fragmandaki kıyafeti ve duruşu ile Gülben karakteriyle Kırmızı Oda'da rol alacağı anlaşılan Dizdar, aynı karakterle iki farklı dizide yer almış olacak. Masumlar Apartmanı Gülben'in Doktor Hanım'a anlatacakları ise şimdiden merak konusu. Peki, Merve Dizdar kimdir, Masumlar Apartmanı Gülben Kırmızı Oda'ya mı geçti? İşte, o konularla ilgili merak edilen tüm bilgiler.

16.06.2021Televizyon

Yazar Sonuçları

‘Sen bir hiçsin’

Sevgili okuyucularım, bugün yine beni çok etkileyen gerçek bir yaşamöyküsünü daha sizlerle paylaşmak istiyorum. Güneydoğu Anadolu kültürü içinde “Sen bir hiçsin” mesajıyla büyüyen Öznur’un hikâyesi bu.

9.10.2021

Yeni dizi yeni ev

Melisa Şenolsun, hayatında radikal değişiklikler yaptı! “Masumlar Apartmanı” dizisine katılan Şenolsun, evini de değiştirerek, Cihangir’e taşındı.

1.09.2021

Doğru izleri takip etti

Duygusuyla, tekniğiyle iyi bir şarkıcı olan Hande Mehan’ı çoğumuz Cem Adrian’la birlikte seslendirdiği ‘Sen Benim Şarkılarımsın’ parçasıyla tanıdık. Kariyerinde emin adımlarla ilerleyen şarkıcı geçen hafta söz ve müziği kendisine ait olan yeni teklisi ‘Olamam’ı yayımladı. Çok seveceğinize inandığım şarkının klibinde de gelin ve damat rolünü Mehan’ın anne ve babası oynuyor.

21.08.2021