Kasaba Doktoru oyuncuları kimdir, konusu nedir? İşte Kasaba Doktoru dizisi oyuncuları ve konusu

Kasaba Doktoru oyuncuları kimdir, konusu nedir İşte Kasaba Doktoru dizisi oyuncuları ve konusu

Kasaba Doktoru oyuncuları ve konusu araştırılan konulardan biri oldu. TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan Kasaba Doktoru’nun 1. Bölümü bu akşam ekrana gelecek. Her hafta cuma akşamları yayınlanacak olan dizide yolları şehre uzak Uluçınar Hastanesi’nde kesişen üç idealist doktorun öyküsü anlatılacak. Peki, Kasaba Doktoru dizisi oyuncuları arasında kimler var, konusu nedir? İşte diziye dair bilgiler

Haberin Devamı

Kasaba Doktoru dizisi oyuncuları ve konusu merak ediliyor. Kasaba Doktoru bu akşam ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Dizi, babasını kaybettikten sonra doktor olmaya karar veren yetenekli ve gelecek vaat eden Ömer ile kendini hayat kurtarmaya adamış efsane cerrah Hakan'ın şehre uzak bir belde hastanesinde yollarının kesişmesiyle yaşananları konu ediniyor.

KASABA DOKTORU DİZİSİ OYUNCULARI

Kasaba Doktoru dizisi oyuncuları arasında Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş, Hazal Subaşı, Sinan Albayrak, Barış Yıldız, Özgün Karaman, Sinan Demirer, Tarık Uğur Özenbaş, Barış Yalçın, Özgür Cem Tuğluk, Alptekin Ertürk, Sultan Ulutaş, Fatih Yücebağ ve Vildan Atasever yer alıyor.

KASABA DOKTORU DİZİSİ KONUSU

Kasaba Doktoru’nda babasını kaybettikten sonra doktor olmaya karar veren yetenekli ve gelecek vaat eden Ömer (Deniz Can Aktaş) ile kendini hayat kurtarmaya adamış efsane cerrah Hakan’ın (Ozan Akbaba) şehre uzak bir belde hastanesinde yollarının kesişmesiyle yaşananlar ele alınacak. Hakan Hoca, Ömer ve idealist doktor Leyla’yı (Hazal Subaşı) bir araya getiren bu kasaba hastanesinde, insanlara yardım etmek için elinden geleni yapan üç doktorun azimli mücadelesi gözler önüne serilecek.

Haberin Devamı

Kasaba Doktoru oyuncuları kimdir, konusu nedir İşte Kasaba Doktoru dizisi oyuncuları ve konusu

Yolları şehre uzak Uluçınar Hastanesi’nde kesişen üç idealist doktorun öyküsünü anlatacak olan dizinin başrol oyuncularından Deniz Can Aktaş, dizide genç Doktor Ömer karakteriyle izleyici karşısına çıkacak.