GeriTelevizyon Çukur 124. bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Çukur yeni bölüm fragmanında mahallede kavga!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çukur 124. bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Çukur yeni bölüm fragmanında mahallede kavga!

Çukur 124. bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Çukur yeni bölüm fragmanında mahallede kavga!

Çukur yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Celasun'un ölümü sonrası haber alamayan Karaca'nın Amca ile karşı karşıya geldiği, 12 Nisan tarihli Çukur 124. bölüm fragmanında mahallede yaşanan kavga dikkat çekti. Amca Vartolu ve Yamaç’ı bir kez daha karşı karşıya getirirken kararından geri adım atmayan Yamaç’ın aksiyonu nefesleri kesti. Cumali'nin sözleri ise fragmana damga vurdu. İşte, Çukur 124. bölüm 2. fragmanı ve bu hafta yeni bölümde yaşanacaklar.

Çukur 124. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. 12 Nisan Pazartesi akşamı Show Tv'de izleyici karşısına çıkacak olan Çukur'un yeni bölüm fragmanı merak dolu anlara neden oldu. Mahallede çıkan kavga dikkat çekerken, bu hafta Yamaç’ın, Amca’nın kurduğu düzeni bitirmek için yaptığı zeka dolu plan Vartolu ve Yamaç’ı bir kez daha karşı karşıya getirecek.

ÇUKUR YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Yamaç’ın, Amca’nın kurduğu düzeni bitirmek için yaptığı zeka dolu plan Vartolu ve Yamaç’ı bir kez daha karşı karşıya getirecek. Kararından geri adım atmayan Yamaç’ın aksiyonu nefesleri kesecek. İçindeki ateşi yeniden bulan Cumali, sürpriz bir hamle ile mahalledeki tüm dengeleri değiştirecek. Karaca’nın sürpriz bir ziyaretçi yüzünden kafası karışacak. Celasun’dan haber alamayan Karaca, peşine düştüğü ipucu sayesinde önemli bir bilgi elde edecek. Bu bilgi Amca ve Karaca’yı karşı karşıya getirirken, gerçekleşen yüzleşmenin sonucu herkesi şoka uğratacak.

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Yamaç’a bir türlü engel olamayan Amca ve Vartolu arasında sonunda ipler gerilecek ve Vartolu Yamaç’ı durdurmak için harekete geçecek. Cumali ve Yamaç, sürpriz bir misafirin yardım isteğine karşılık verecek. İkiye bölünen mahalleli Yamaç ve Vartolu’nun arkasında yer alırken aralarındaki aksiyon nefesleri kesecek. Cumali, kapısına bırakılan eski bir hediye sayesinde büyük mutluluk yaşarken, Akın ve Yamaç yüzleşmesi gözleri yaşartacak. Tüm aileyi bir araya getirmek isteyen Yamaç, bu hedefi için ilk hamlesini yapacak. Cumali Amca Koçovalılar’dan birinin Yamaç'ın tarafında olduğunu öğrenecek ve bu bölümde Çukur'un ana karakterlerinden biri Çukur'a veda edecek.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False