EKSTRA
MENÜ

Çukur Fragman

Çukur Fragman ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Çukur Fragman haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 80 Çukur Fragman haberi bulunmuştur.

Çukur Fragman Haberleri

Çukur 97. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Çukur 4. sezon 3. son bölüm özeti (21 Eylül 2020)

Çukur 97. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Çukur 4. sezon 3. son bölüm özeti (21 Eylül 2020)

Çukur 97. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından yayınlandı. 21 Eylül Pazartesi akşamı izleyici karşısına çıkan Çukur'un son bölümünde Karaca ve Azer'in düğününe gelen Sultan'ın Karaca'ya Azer'in ellerinde İdris Koçavalı'nın kanının olduğunu söylemesi dikkat çekti. Heyecanlı bölümün ardından dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında Yamaç ve Vartolu'nun zor anları merak uyandırdı. Karaca'nın Azer'e silah doğrultması ise yeni bölüm fragmanında çarpıcı anlardan oldu. İşte, Çukur 97. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

22.09.2020Televizyon
Çukur 96. bölüm 2. fragmanı yayınlandı Çukur yeni bölüm fragmanında Karaca ve Azer evleniyor

Çukur 96. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Çukur yeni bölüm fragmanında Karaca ve Azer evleniyor

Çukur 96. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Pazartesi akşamları yayınlanan Çukur'un 21 Eylül tarihli yeni bölüm fragmanında Karaca ve Azer'in evlenmesi dikkat çekti. Düğünde Sultan'ın Azer'in ellerinde İdris Koçavalı'nın kanının olduğunu söylemesi Karaca'yı şoke etti. Heyecanlı fragmanda Karaca'nın ne yapacağı ise merak konusu oldu. İşte, Çukur 96. yeni bölüm 2. fragmanı ve Çukur'un bu haftaki bölümünde yaşanacaklar.

20.09.2020Televizyon
Çukurda Yamaç öldü mü Çukur son bölümün ardından 4. sezon 2. bölüm fragmanı yayınlandı

Çukur'da Yamaç öldü mü? Çukur son bölümün ardından 4. sezon 2. bölüm fragmanı yayınlandı

Çukur 4.yeni sezon ilk bölümü pazartesi akşamı ekranlara geldi. Yeni karakterlerin katıldığı dizinin ilk bölümünde, Arık Böke Erdenet ve Yamaç'ın yüzleştiği sahne aksiyon dolu anları ekranlara getirdi. Dizinin final anında Cumali'nin tetiği çekmesi ise izleyenlerin aklına "Yamaç öldü mü?" sorusunu getirdi. Son bölümün ardından yayınlanan Çukur yeni bölüm fragmanında Yamaç'ın hastaneye kaldırıldığı anlar ekranlara yansıdı. İşte, Çukur, yeni sezon ilk bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanıyla ilgili ayrıntılar.

7.09.2020Televizyon
Çukur yeni sezon fragmanı yayınlandı.. Çukur ne zaman başlayacak

Çukur yeni sezon fragmanı yayınlandı.. Çukur ne zaman başlayacak?

Çukur dizisi yayınlanan yeni bölüm fragmanı ile ekranlara geldi ve dizininin yeni sezonunun başlayacağı tarih açıklandı. Dizinin yeni bölüm fragmanında yeni katılan isimler dikkat çekiyor. Peki Çukur yeni sezona ne zaman başlayacak? İşte yeni sezondan ilk sahneler ve detaylar

4.09.2020Televizyon
Çukur ne zaman başlayacak Çukur 4. sezon 3. fragmanı yayınlandı

Çukur ne zaman başlayacak? Çukur 4. sezon 3. fragmanı yayınlandı!

Çukur 4. sezon 3. fragmanı yeni sezon tarihi beklenirken ekranlara geldi. Ay Yapım imzalı dizisinin ekranlara gelen yeni bölüm fragmanına İdris'in kahvesinde Cumali ve Yamaç'ın karşı karşıya gelmesi dikkat çekti. Cumali'nin tetiği çekerek Yamaç'ı vurması ise Çukur'un yeni sezon fragmanına damga vurdu. Peki, Çukur ne zaman başlayacak? İşte, Çukur yeni sezon 3. tanıtım fragmanı ve Çukur'un yeni bölüm tarihiyle ilgili merak edilenler.

31.08.2020Televizyon
Çukur 4. sezon 1. fragmanı yayınlandı Çukur ne zaman başlayacak

Çukur 4. sezon 1. fragmanı yayınlandı! Çukur ne zaman başlayacak?

Çukur 4. yeni sezon tarihi beklenirken, dizinin tanıtım fragmanı ekranlara geldi. Yeni bölümleriyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Ay Yapım imzalı Çukur'un yayınlanan fragmanında, Arık Böke Erdenet karakteriyle diziye geçtiğimiz sezon katılan oyuncu Barış Arduç'un aksiyon dolu sahneleri damga vurdu. Usta oyuncu Mustafa Avkıran'ın da Çukur'un fragmanında görülmesi heyecanı arttırdı. Peki, Çukur ne zaman başlayacak? İşte, Çukur'un yeni sezon tarihi ile ilgili merak edilenler.

22.08.2020Televizyon
Show TV yayın akışı: Çukur yeni bölüm ne zaman Çukur bu akşam var mı

Show TV yayın akışı: Çukur yeni bölüm ne zaman? Çukur bu akşam var mı?

Çukur dizisinin yeni bölümü için heyecan giderek artıyor. Show TV’de ekrana gelen sevilen dizi her hafta pazartesi akşamları yayınlanıyor. Dizinin oyuncuları arasına yeni sezonda yine birbirinden ünlü isimler katıldı. Oyuncu kadrosunda Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Barış Arduç gibi isimlerin yer aldığı dizinin bu akşam yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor. İşte 13 Nisan Show TV yayın akışı…

13.04.2020Televizyon
Çukur 92. bölümden ikinci fragman yayınlandı

Çukur 92. bölümden ikinci fragman yayınlandı!

Aras Bulut İynemli, Öner Erkan, Perihan Savaş, Şenay Gürler ve Erkan Kolçak Köstendil gibi isimerin rol aldığı Çukur, gelecek hafta 92. bölümüyle yayınlanacak. Çukur'un yeni bölümüne kısa bir süre kala, ikinci fragman da dizisseverlerle paylaşıldı. İşte, Çukur'un yeni bölüm fragmanları...

14.03.2020Televizyon
Çukurun 90. bölümünde neler olacak Yeni bölüm fragmanları yayınlandı

Çukur'un 90. bölümünde neler olacak? Yeni bölüm fragmanları yayınlandı

Aras Bulut İynemli, Öner Erkan, Perihan Savaş, Şenay Gürler ve Erkan Kolçak Köstendil gibi isimlerin rol aldığı Çukur, bu hafta 90. bölümüyle yayınlanacak. Çukur'un yeni bölümüne kısa bir süre kala, fragmanlar diziseverlerle paylaşıldı. Peki, Çukur'un yeni bölümünde neler olacak?

1.03.2020Televizyon
Çukurun 88. bölümünde neler olacak

Çukur'un 88. bölümünde neler olacak?

Çukur dizisi bu hafta 88. bölümüyle ekran önüne çıkacak. Sevilen dizinin yeni bölümünde Azer ve Karaca arasındaki yakınlığı fark eden Fadik'in neler yapacağı merak edilecek. Peki, Çukur'un yeni bölümünde başka neler olacak?

23.02.2020Televizyon
Çukurun 87. bölümünde neler olacak İşte yeni bölüm fragmanları

Çukur'un 87. bölümünde neler olacak? İşte yeni bölüm fragmanları

Çukur dizisi bu hafta 87. bölümüyle ekran önüne çıkacak. Sevilen dizinin yeni bölümünde Selim, Cumali ve Akın etkisiz hale gelince Çukur’u kimin koruyacağı merak konusu olacak. Öte yandan Çağatay, bütün gücüyle Çukur’un üstüne yürümeye devam edecek. Peki, Çukur'un yeni bölümünde başka neler olacak?

9.02.2020Televizyon
Çukurun yeni bölümünde Yamaç kime sığınacak İşte Çukurun 87. bölüm özeti

Çukur'un yeni bölümünde Yamaç kime sığınacak? İşte Çukur'un 87. bölüm özeti

Çukur dizisinin merakla beklenen yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Çağatay'ın Koçovalı'larla ilgili söylediği sözlerin dikkat çektiği Çukur'un yeni bölüm fragmanında Efsun ve Yamaç yakınlaşması şaşırtıcı gelişmeler arasında yer aldı. Peki, Çukur'un yeni bölümünde başka neler yaşanacak? İşte, Çukur'un 87. bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanından görüntüler.

7.02.2020Televizyon
Çukur son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı (yeni bölümden ilk sahne) yayınlandı mı

Çukur son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı (yeni bölümden ilk sahne) yayınlandı mı?

Çukur dizisinin dün akşam yayınlanan son bölümünün ardından yeni bölümden ilk sahne ekranlara geldi mi sorusu izleyenler tarafından merak edilirken son bölümde yaşanan olaylar dizinin seyrini değiştiriyor.. Peki Çukur son bölümün ardından yeni bölümden ilk sahne ve fragman yayınlandı mı?

4.02.2020Televizyon
Çukur yeni bölüm fragmanında dikkat çeken detay.. Yamaç ellerinde

Çukur yeni bölüm fragmanında dikkat çeken detay.. Yamaç ellerinde!

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Çukur'da son bölümde yaşananların ardından Yamaç tuzağa düştü. Selim kardeşini kurtarmak için ön plana çıkıyor. Peki dizinin yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

27.01.2020Televizyon
Çukurun yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Vartolu ve Yamaç karşı karşıya geliyor

Çukur'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Vartolu ve Yamaç karşı karşıya geliyor!

Çukur dizisinin yayınlanacak yeni bölümü öncesinde ekranlara gelen fragmana Vartolu ve Yamaç'ın karşı karşıya gelmesi damga vurdu. Son bölümünde Vartolu Salih'in görüntüleri izlediğinde babasını Yamaç'ın öldürdüğü görmesiyle, bu hafta yaşanacaklar merak konusu oldu. Peki, Çukur'un bu haftaki bölümünde Vartolu ve Yamaç arasında arasında neler yaşanacak? İşte, Çukur'un yeni bölüm fragmanı ve 85. bölüm özeti.

26.01.2020Televizyon
Çukurun son bölümünde Vartolu gerçeği öğrendi Çukur 85. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çukur'un son bölümünde Vartolu gerçeği öğrendi! Çukur 85. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Çukur, bu hafta yayınlanan son bölümüyle heyecanlı anları izleyici karşısına çıkardı. Çukur'un son bölümünde Vartolu Salih görüntüleri izlediğinde babasını Yamaç'ın öldürdüğü gördü ve büyük şok yaşadı. Merak uyandıran bölüm sonrası Çukur'un yeni bölüm fragmanı şimdiden araştırılmaya başlandı. Peki, Çukur 85. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, yeni bölümle ilgili bilgiler.

20.01.2020Televizyon
Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Yamaç gerçeği ortaya çıkıyor mu

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Yamaç gerçeği ortaya çıkıyor mu?

Çukur dizisinin son bölümünün yeni bölümden sahneler arka arkaya yayınlanmış dizinin yeni bölümünden neler yaşanacağı merak konusu olmuştu. Yamaç herkesten sakladığı sırrını tutmakta artık çok zorlanıyor. Vartolu'nun gerçeği öğrenmesinin ardından tepkisinin nasıl olacağı bilinmezken, fragmanda yayınlanan sahneler dikkat çekiyor. Peki Çukur yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte yeni bölümden detaylar

20.01.2020Televizyon
Çukur yeni bölüm fragmanında Vartolu gerçeği öğreniyor

Çukur yeni bölüm fragmanında Vartolu gerçeği öğreniyor

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanında Vartolu uzun süredir peşinde olduğu gerçeği öğreniyor ve büyük şok geçiriyor. Yamaç ise Vartolu'nun bildiği gerçek karşısında haberdar olup, olmadığı dizinin yeni bölümünde anlaşılacak? Peki Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte detaylar

10.01.2020Televizyon
Yayın akışında Çukur neden yok Çukur yeni bölümü ne zaman yayınlanacak, fragman geldi mi

Yayın akışında Çukur neden yok? Çukur yeni bölümü ne zaman yayınlanacak, fragman geldi mi?

Çukur dizisinin 6 Ocak tarihli Show Tv yayın akışında yer almaması kafalarda soru işareti bıraktı. Pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkan Çukur’un 30 Ocak’ta yayınlanan son bölümüne Mahsun’un geri dönüşü damga vurmuştu. Bu dönüş ardından dengelerin nasıl değişeceğini merak eden izleyiciler, yeni bölüm fragmanı ve tarihini merak ediyor. Peki, Show Tv yayın akışında Çukur neden yok? Çukur yeni bölümü ne zaman?

6.01.2020Televizyon
Çukurun 80. bölümünde neler olacak İşte yeni bölüm fragmanları

Çukur'un 80. bölümünde neler olacak? İşte yeni bölüm fragmanları

Çukur dizisi bu hafta 80. bölümüyle ekran önüne çıkacak. Sevilen dizinin yeni bölümünde Çukur’da yaşanacak şoke edici bir gelişme sonrasında Yamaç’ı kimse tutamayacak. Öte yandan Azer ve Yamaç'ın arasında giderek yükselen gerilim dikkat çekecek. Peki, Çukur'un yeni bölümünde başka neler olacak?

15.12.2019Televizyon
Çukur yeni bölümden ilk sahne yayınlandı mı Kemal öldü mü

Çukur yeni bölümden ilk sahne yayınlandı mı? Kemal öldü mü?

Çukur dizisinin son bölümünün ardından yeni bölümden ilk sahne ekranlara geldi. Dizinin sevilen karakterlerinden Kemal öldü mü sorusu izleyenler tarafından cevap aradı.. Peki Çukur dizisinin son bölümünde neler yaşandı? İşte son bölümde meydana gelen olaylar ve Kemal öldü mü sorusunun cevabı

10.12.2019Televizyon
Çukurun 78. Bölümünde neler olacak İşte yeni bölüm fragmanları

Çukur'un 78. Bölümünde neler olacak? İşte yeni bölüm fragmanları

Çukur dizisi bu hafta 78. bölümüyle ekran önüne çıkacak. Sevilen dizinin yeni bölümünde Azer ve Efsun cephesi giderek kalabalıklaşırken Koçovalılar her zamanki gibi nefesleri kesecek bir planla onları hiç beklemedikleri şekilde vuracak. Peki, Çukur'un 78. bölümünde başka neler olacak?

1.12.2019Televizyon
Çukurun 77. bölüm fragmanları yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Çukur'un 77. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Çukur dizisi bu hafta 77. bölümüyle ekran önüne çıkacak. Sevilen dizinin yeni bölümünde Çukur’a gelen Nehir, Yamaç’ı şaşırtacak. Öte yandan Koçovalıların aksiyon dolu dövüş sahneleri heyecanı yükseltecek. Peki, Çukur'un 77. bölümünde neler olacak?

24.11.2019Televizyon
Çukur son bölümde neler yaşandı.. En büyük soru işareti: Azer öldü mü

Çukur son bölümde neler yaşandı.. En büyük soru işareti: Azer öldü mü?

Çukur dizisinin bu hafta yayınlanan bölümünün ardından final sahnesinde yaşanan Azer ve Yamaç kavgası nasıl son bulacak merak konusu oldu. Yamaç'ın, Azer'i öldürmek üzere olduğu sahne ile son bölümü kapatan dizinin yeni bölüm fragmanlarında neler yaşanacağı merak edildi. Peki Çukur son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

21.11.2019Televizyon
Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Vartolu, Ziya’ya bir adım daha yaklaştı

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Vartolu, Ziya’ya bir adım daha yaklaştı

Çukur'un yeni bölüm fragmanında, annesini almak için Koçovalılar’a misafir olan Azer, ilk kez Koçovalı ailesini tanıyacak. Yamaç’ın Fadik’i kurtarması Azer-Yamaç karşılaşmasını engellemeyecek. Peki Çukur'un yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte detaylar

16.11.2019Televizyon
Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Yamaç mahalleye hızlı dönüyor..

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Yamaç mahalleye hızlı dönüyor..

Çukur dizisi geçtiğimiz A Milli Takım'ın, Fransa ile oynadığı mücadele ile aynı gün yayınlanayacağı için yeni bölüme bir hafta ara verilmişti. Şimdi gözler bu hafta yayınlanacak bölüme çevrildi. Peki Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor?

18.10.2019Televizyon
Çukurun 71. bölüm fragmanları yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Çukur'un 71. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Çukur dizisi bu hafta 71. bölümüyle ekran önüne çıkacak. Sevilen dizinin yeni bölümünde Yamaç'ı Azer, Akın ve Timsah’ın saldırısından gizemli biri kurtaracak. Öte yandan yayınlanan yeni bölümde, Aliço'nun geçmişindeki acılı anlar seyirciyi hüzünlendirecek. Peki, Çukur'un 71. bölümünde neler olacak?

6.10.2019Televizyon
Çukur 3. sezon 2. bölümden yeni fragman ekranlara geldi.. Yamaçın yeni planı ne

Çukur 3. sezon 2. bölümden yeni fragman ekranlara geldi.. Yamaç'ın yeni planı ne?

Çukur dizisi geçtiğimiz hafta yeni sezonun ilk bölümü ile ekranlara gelmiş ve son bölümün ardından gelecek yeni bölüm fragmanı dizinin izleyenleri tarafından takip edilmeye başlanmıştı. Çukur dizisinin 3. sezonunun 2. bölümü için yeni bir fragman ekranlara geldi. Peki Çukur'un yeni bölümünde neler yaşanıyor? İşte Çukur yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

20.09.2019Televizyon
Çukur 3. sezon ilk bölüm fragmanları yayınlandı.. Çukur ne zaman başlayacak

Çukur 3. sezon ilk bölüm fragmanları yayınlandı.. Çukur ne zaman başlayacak?

Çukur dizisinin 3. sezonu bu hafta ekranlara gelecek. Çukur ekranlara gelmeden önce 2 farklı fragman ile izleyicilerine yeni sezonda neler yaşanacağını özetledi. Yayınlanan fragmanlarda İdris Koçovalı'nın öldüğünün görüntülenmesi ve ardından Yamaç Koçovalı'nın akıl hastanesindeki görüntüleri merak uyandırdı. Peki Çukur yeni bölüm fragmanında dikkat çeken başka hangi olaylar var?

14.09.2019Televizyon
Çukur 36. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Çukuru geri alacağım

Çukur 36. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 'Çukur'u geri alacağım!'

Aras Bulut İynemli, Deniz Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Erkan Kolçak Köstendil ve Necip Memili gibi isimlerin rol aldığı Çukur dizinin merakla beklenen 2. sezon 3. bölümüne (36. bölüm) kısa bir süre kala, yeni bölümden bir fragman yayınlandı. Yayınlanan fragman, yeni bölümde tansiyonun oldukça yüksek olacağının sinyalleri verildi. Peki, Çukur'un yeni bölüm fragmanında başka neler var? Yeni bölümde neler olacak?

26.09.2018Televizyon
Çukur dizisinin yeni fragmanı dün akşam yayınlandı.. İşte dikkat çeken o sahne

Çukur dizisinin yeni fragmanı dün akşam yayınlandı.. İşte dikkat çeken o sahne

Çukur dizisi ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı sevilen dizinin takipçileri tarafından büyük bir merakla bekleniyordu. Çukur dizisinin yeni sezon tarihi yayınlanan 2. sezon 2. fragmanıyla birlikte belli oldu. Öte yandan merakla beklenen Cumali karakterini canlandıracak olan isimde açıklandı. Peki, Çukur ne zaman başlayacak? İşte yeni sezon tarihi ve fragmanı.

12.09.2018Televizyon
Çukur dizisinin yeni sezon ne zaman başlayacak İşte yeni sezondan ilk fragman

Çukur dizisinin yeni sezon ne zaman başlayacak? İşte yeni sezondan ilk fragman

Çukur dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı diziseverler tarafından araştırılmaya devam eden konular arasında yer alıyor. Show TV tarafından yayınlanan yeni sezon fragmanıyla birlikte Çukur dizisinin yeni sezon tarihi belli oldu. Peki, Çukur dizisinin yeni sezon ne zaman başlayacak? İşte yeni sezondan ilk fragman.

19.08.2018Televizyon
Çukur 25. bölüm 2. fragmanı yayınlandı Vartoludan şaşırtan ittifak

Çukur 25. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Vartolu'dan şaşırtan ittifak

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Çukur dizisinin merakla beklenen 25. bölüm 2. fragmanı izleyicilerle paylaşıldı. Yayınlanacak son bölümünde heyecanın dozunun iyi artacağı dizide, seyirciler 25. yeni bölüm 2. fragmanının belli olmasını sabırsızlıkla bekliyordu. Çukur'un yeni bölüme dair önemli ipuçları içeren fragmanında Nazım, Emrah ve Vartolu'nun buluşması dikkat çekiyor. Ayrıca fragmanın sonundan Vartolu'nun söylediği 'Yeni bir nizam kuruluyor, bizler bir tarafındayız eskiler de eskide kaldılar' sözleri seyircileri heyecanlandırdı. Peki, Çukur'un yeni bölüm fragmanında başka neler var? Çukur 25. bölümünde neler olacak?

15.04.2018Televizyon
Çukur 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Medet ölümle burun buruna

Çukur 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Medet ölümle burun buruna

Çukur son bölüm sonrası 25. yeni bölüm fragmanı ile araştırılmaya başlandı. Son bölümde Sultan Koçovalı'nın başına gelenlerin arkasında Medet'in olduğunu öğrenen Yamaç, annesinin gözlerinin önüne getirdiği Medet'i infaz etmeye hazırlanmıştır. Ancak tek istediği annesinin onay vermesi olacaktır. Peki, Sultan Koçovalı Çukur'un yeni bölüm fragmanında nasıl bir cevap verdi? Medet vurulacak mı? İşte, detaylı bilgiler

9.04.2018Televizyon
Çukur son bölümde Baykal öldü mü Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çukur son bölümde Baykal öldü mü? Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine yine gerilim dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Her hafta pazartesi akşamı yayınlanan Çukur'un son bölümünde Vartolu ve Koçovalılar, kadınları kurtarıyor. Yamaç, Vartolu'yu ailesinden uzak durması konusunda uyarıyor. Yeni bölümde en çok merak uyandıran olaylardan biri de Baykal'ın ölüp ölmediği oldu. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Baykal öldü mü?

1.04.2018Televizyon
Çukur dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çukur dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Her hafta pazartesi akşamı izleyicileriyle buluşmaya devam eden Çukur'un son bölümünde Çukur’daki kayıplar Yamaç’ı derinden sarstı ve hayatını sorgulamasına yol açtı. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

19.03.2018Televizyon
Çukur 21. bölüm 2. fragmanı yayınlandı Baykal, Vartoluyu rehin alıyor

Çukur 21. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Baykal, Vartolu'yu rehin alıyor

Ekranlara gelen son bölümüyle izleyiciye oldukça duygusal anlar yaşatan Çukur dizisinin merakla beklenen 21. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmana Baykal'ın yaptıkları damga vurdu. Fragmanda Baykal’ın Vartolu'yu rehin aldığı görülüyor. Ayrıca İdris'e savaş açan Baykal'ın sarf ettiği 'Benimle uğraşamazsınız, ben Baykal'ım!' sözleri de oldukça dikkat çekti. Peki Çukur dizisinin 21. bölümünde neler olacak? Çukur'un yayınlanan fragmanlarında başka neler oluyor?

18.03.2018Televizyon
Çukur 21. yeni bölüm fragmanında İdris Koçovalıdan büyük sitem

Çukur 21. yeni bölüm fragmanında İdris Koçovalı'dan büyük sitem

Çukur dün akşam ekrana gelen son bölümü ile heyecan uyandırdı. İdris Koçovalı'nın oğlu olduğunu tüm meydana megafonla ilan eden Vartolu, Çukur sakinlerinde büyük bir infiale neden oldu. Bu olay karşısında İdris Koçovalı'nın tutumu ise bir anlık sessizlik oldu. İşte, tüm bu olayların devamı niteliği taşıyan Çukur 21. yeni bölüm fragmanı hakkında detaylı bilgiler

13.03.2018Televizyon
Çukur dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çukur dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine yine duygusal ve gerilim dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Her hafta pazartesi akşamı yayınlanan Çukur'un son bölümünde İdris’in, 'Bayramlarda gelirsin, elimi öpersin; belki saçını okşarım. Yok ben kalacağım diyorsan, kral olmak istersen sana oğlum demem!' sözleriyle kararı oğlu Salih’e bıraktı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

12.03.2018Televizyon
Çukur son bölümüne Mihriban damgası Yeni bölümde Yamaç nereyi basıyor

Çukur son bölümüne Mihriban damgası! Yeni bölümde Yamaç nereyi basıyor?

Çukur son bölümü ile aksiyon dolu anları izleyicilerle buluşturdu. Tutsak edilen Vartolu, babası İdris Koçovalı ile karşı karşıya gelmiştir. Kelimelerin kıfayetsiz kaldığı anda çalan Mihriban türküsü, her şeyi özetler nitelikte olmuştur. Peki, son bölüm sonrasında merakla araştırılan Çukur yeni bölüm fragmanında Yamaç'ın baskına geldiği yer neresidir? İşte, Çukur'un 20. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm hakkında detaylı bilgiler

6.03.2018Televizyon
Çukur son bölümde Selim öldü mü Yeni bölümden ilk görüntüler geldi

Çukur son bölümde Selim öldü mü? Yeni bölümden ilk görüntüler geldi

Çukur son bölümü ardından yeni fragman araştırmaları başladı. Olayların ardı arkasının kesilmediği 5 Mart tarihli Çukur 19. bölümde Kardeşi Yamaç’ın önüne geçerek kurşunların hedefi olan Selim, yaşam savaşı verirken; finalde Vartolu ve İdris Koçavalı karşı karşıya geldi. Peki son bölümde neler oldu? Selim Koçovalı öldü mü? Yeni bölümde neler olacak? İşte Çukur dizisiyle ilgili son detaylar!

4.03.2018Televizyon
Çukur dizisi yayınlanan son bölümüyle gerilim dolu dakikalar yaşattı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çukur dizisi yayınlanan son bölümüyle gerilim dolu dakikalar yaşattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine aksiyon ve gerilim dolu anlar yaşatmaya devam etti. Her hafta pazartesi akşamı izleyicileriyle buluşmaya devam eden Çukur dizisinin son bölümünde Vartolu’nun evinden çıkan cenaze tüm dengeleri sonsuza kadar değiştirdi. Çukur’daki yüzleşme serisi hiç olmadığı kadar sert devam etti. Son bölümün bitmesiyle birlikte diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

19.02.2018Televizyon
Çukur dizisinin son bölümünde Vartolu öldü mü İşte yeni bölümden ilk sahne

Çukur dizisinin son bölümünde Vartolu öldü mü? İşte yeni bölümden ilk sahne

Çukur dizisinin son bölümünde merakta bırakan bir final yaşandı. 16. bölümün son sahnesinde Vartolu'nun bulunduğu araç taranarak saldırıya uğradı. Hemen ardından da aracın içine el bombası atıldı. Peki tüm olanların ardından aracın içinde ölen Vartolu muydu? İzleyenlerin merakla takip ettiği son bölümün ardından yeni bölümden ilk sahne de ekranlara geldi. İşte dün akşam Çukur'da yaşananlar ve yeni bölümden ilk sahne

12.02.2018Televizyon
Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler yaşandı

Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler yaşandı?

Çukur son bölümü ile yine çok konuşuldu. Vartolu ile İdris Koçovalı arasında geçen konuşmaların damga vurduğu son bölümde, çok farklı planlar gündem oldu. Yamaç'ın bir yandan aile içi problemlerini çözmeye gayret gösterdiği son bölümde, bir yandan da mahalllenin idaresini sürdürmeye çabalaması, küçük hataların ortaya çıkmasına neden olmuştur. Peki, Çukur son bölüm sonrası 14. yeni bölüm fragmnaı yayınlandı mı? İşte, merakla araştırılan detaylar

21.01.2018Televizyon
Çukur 9. yeni bölüm fragmanında Serdar şoku

Çukur 9. yeni bölüm fragmanında Serdar şoku!

Çukur 9. bölüm fragmanı ile büyük şok yaşandı. İdris ile Sena'nın kaçırılması, Yamaç ve diğer aile fertlerinde büyük bir sıkıntının ortaya çıkmasına neden olmuştur. Çukur 9. yeni bölüm fragmanında Serdar'ın müdahalesinin sonucunun nereye ulaşacağı ise merak konusu oldu. İştei merakla beklenen Çuku 9. yeni bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

14.12.2017Televizyon
Çukur 8. yeni bölüm fragmanında Yamaç sessizliğini bozacak mı

Çukur 8. yeni bölüm fragmanında Yamaç sessizliğini bozacak mı?

Çukur yeni bölüm fragmanında İdris Koçovalı'nın başına dayanan namlu karşısında Yamaç'ın ne gibi bir tepki göstereceği merak konusu olurken, Vartolu'nun içindeki haini bulup bulamayacağı izleyicilerin kafasında soru işareti oluşturmaya devam ediyor. Peki, Çukur yeni bölüm fragmanında neler yaşanacak? İşte, 8. bölüm hakkında merak edilen tüm detaylar ve önceki bölüm hakkında bazı bilgiler

10.12.2017Televizyon
Çukur dizisi yayınlanan son bölümüyle şoke eden dakikalar yaşattı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çukur dizisi yayınlanan son bölümüyle şoke eden dakikalar yaşattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Çukur'da heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Çukur’da tansiyon giderek yükseldi. İsa’nın ölümünün ardından Yamaç’ın şüpheleri daha da arttı. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

27.11.2017Televizyon
Çukur son bölümünde ters köşe başladı Yeni bölümde Vartolunun kimliği ortalığı karıştıracak

Çukur son bölümünde ters köşe başladı! Yeni bölümde Vartolu'nun kimliği ortalığı karıştıracak

Çukur son bölümü ile birbirinden ilginç olaylar izleyicilerin karşısına çıktı. Ailesinin içine sızmış bir hain arayan Yamaç, karşılaştığı tablo karşısında şok olmuştur. Tek hainin İsa olmadığını bilen Yamaç, Çukur yeni bölüm fragmanı öncesinde işin sonunda Vartolu'nun olduğunu öğrenmiştir. Fakat, öğrendiği bu hikaye hem Yamaç'ın hem de İdris Koçovalı'nın kalbini derinden yaralayacaktır. İşte, Çukur yeni bölüm fragmanı hakkında detaylı bilgiler

20.11.2017Televizyon
Çukur yeni bölüm fragmanında Yamaç desturu alıyor Son bölümde neler yaşandı

Çukur yeni bölüm fragmanında Yamaç desturu alıyor! Son bölümde neler yaşandı?

Çukur son bölümün ardından yeni bölüm fragmanında İdris Koçovalı Yamaç ile birlikte derin bir konuşma içerisindedir. Yamaç, İdris Koçovalı'ya içerde bir casus olduğunu ifade etmektedir. Çukur yeni bölüm fragmanında İdris Koçovalı bunu kabul etmemektedir. Ancak suç üstü yapması halinde bu durumun kabul edilebilir olduğunu ifade etmektedir. Yamaç ise Sena'nın evini kurşunlayanların çok yakındaki insanlar olduğunu düşünmektedir. Ve Çukur yeni bölüm fragmanına ifade ettiği gibi onları suçüstü yapmak için harekete geçecektir

13.11.2017Televizyon
Çukur dizisi tanıtım fragmanı yayınlandı

Çukur dizisi tanıtım fragmanı yayınlandı

Çukur dizisi tanıtım fragmanı izleyicilere heyecan fırtınası yaşatacak. Ekranları yeni dizisi olmaya hazırlanan Çukur dizisi ilk tanıtımını yayınlandı. Yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün üstlendiği dizide son dönemin gözde oyuncularından Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile usta oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş buluşuyor. İşte, Çukur tanıtım fragmanı.

25.09.2017Televizyon