GeriKelebek Survivor'da garip bir kavga! Neden onunla yedin..
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  6
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor'da garip bir kavga! Neden onunla yedin..

Survivor'da garip bir kavga! Neden onunla yedin..
Abone Olgoogle-news

Survivor'da dün akşam garip bir tartışma yaşandı. Survivor’da Ünlüler takımında sütlaç kavgası çıktı. Tuğba Özay’ın kazandığı sütlaçı yunus ile yemesi, başta Nagihan olmak üzere diğer yarışmacıların tepkisini çekti.

Survivor Semih ve Zafer kavgası izlemek için tıklayın

Survivor’da ödül oyunu kazanan Ünlüler takımı daha sonra sütlaç kazanmak için bir ödül oyunu daha oynadı. Yarışmayı kazananın bir arkadaşıyla beraber sütlaç yemeye hak kazanacaktı.

Ünlüler kendi arasında yaptığı yarışmayı Yunus ile finale kalan Tuğba Özay kazandı. Tuğba Özay, sütlaç yemek için finale birlikte kaldığı Yunus’u seçti.

Tuğba Özay’ın Yunus’u seçmesi Nagihan’ı kızdırdı. Nagihan, Ödül oyununu kazandıkları için bu yarışmaya hak kazandıklarını söyledi ve sütlaç için de Yattara, Ezgi ve kendisinin seçilmesi gerektiğini söyledi.

Düşüncelerini Tuğba ile paylaşan ve suçlayan Nagihan, Tuğba Özay’dan sert tepki gördü. Nagihan ile birlikte Tuğba ile konuşan Yattara da sosyal medyada tepki gördü.

Tuğba Özay, keşke ödülü kazanmasaydım diyerek bu suçlamaların tek amacını olduğunu söyledi. Özay, kendisine verilen seyirci desteğini düşürmek için bu suçlamaların yapıldığını söyledi.

 

SURVİVOR YARIŞMACISI HAKKINDA ŞOK İDDİA!.


Survivor'da büyük heyecan devam ediyor. Survivor'da final haftasına doğru gidilirken gerilim de her geçen gün artıyor. Efecan'dan takım arkadaşı hakkında şok bir açıklama geldi. İbrahim’in sakatlığını öne sürerek yarışmaması Efecan’ın tepkisini çekti. Yarışma sonrası İbrahim’in sakatlığından eser kalmadığını, hindistan cevizlerini kırarken hiç zorlanmadığını söyleyerek İbrahim’i suçladı! 

Survivorda garip bir kavga Neden onunla yedin..

SURVİVOR'DA SİSTEM DEĞİŞTİ, SURVİVOR'IN YENİ KARARLARI


Survivor’da yaşanan Semih-Zafer kavgasının ardından Zafer’in diskalifiye edilmişti. Acun Ilıcalı, bu hafta Dokunulmazlık yarışmasında değişiklik yaptığını açıkladı.  Acun Ilıcalı, bu hafta eleme olmayacağını, bu hafta 2 kişi önümüzdeki hafta da 2 kişinin elemeye çıkacağını söyledi

SURVİVOR NAGİHAN'DAN ŞOKE EDEN AÇIKLAMALAR

Survivor’da Nagihan Karadere‘nin Semih Öztürk‘ün Zafer’le yaşadığı kavganın ardından ünlüler takımına katılmasıyla ilgili görüşleri herkesi şaşırttı.

 Survivor’da Semih ve Zafer arasındaki kavgayla hem ünlüler takımında hem de gönüllüler takımında tüm dengeler değişti. Semih ve Zafer arasında yaşanan kavga sonrasında Acun Ilıcalı, Zafer’in ada güvenliğini tehlikeye soktuğu için diskalifiye edildiğini açıkladı. Gönüllüler’de yarışan Semih Öztürk ise artık ünlüler takımına geçti.

Survivor’da Semih ve Zafer arasındaki kavgayla hem ünlüler takımında hem de gönüllüler takımında tüm dengeler değişti. Semih ve Zafer arasında yaşanan kavga sonrasında Acun Ilıcalı, Zafer’in ada güvenliğini tehlikeye soktuğu için diskalifiye edildiğini açıkladı. Gönüllüler’de yarışan Semih Öztürk ise artık ünlüler takımına geçti.

Acun Ilıcalı ve Survivor ekibi Semih’in takım değiştirmesine karar verirken, en büyük şaşkınlığı ise Nagihan’ın Semih hakkındaki çift yönlü davranışları yaşattı.

ÖNCE ‘SORUNLU KİŞİ ŞOKTAYIM’ YÜZÜNE İSE ‘İNANILMAZ MUTLU OLDUM’ DEDİ!

Ada konseyinde Semih’in artık ünlülerde yarışacağının açıklanması üzerine, Acun Ilıcalı’nın görüşlerini sorduğu Nagihan Karadere “Büyük bir şok içindeyim. Sorunlu bir kişi olduğunu diğer takımdan biliyoruz. Kucağımıza tam anlamıyla bir bomba bırakıldı” dedi. Ancan Nagihan’ın bu tavrı Semih Öztürk’ün ünlüler adasına gelmesiyle tam tersine döndü.

Semih’le konuşan Nagihan, bu değişiklikten ne kadar mutlu olduğunu söyleyerek, “Gelişinden inanılmaz mutlu oldum. Körün istediği bir göz Allah’ın verdiği iki göz. Senin varlığınla gücümüze güç katacağız. Senin oyun performansını biliyorum ve çok güveniyorum” dedi. Nagihan’ın Semih’le ilgili düşüncelerinin aniden değişmesi ise sosyal medyada çok eleştirildi.

 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle