MENÜ

Survivor'da Bu Hafta Kim Elendi

Survivor'da Bu Hafta Kim Elendi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Survivor'da Bu Hafta Kim Elendi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 17 Survivor'da Bu Hafta Kim Elendi haberi bulunmuştur.

Survivor'da Bu Hafta Kim Elendi Haberleri

Survivorda elenen yarışmacı kim oldu Survivorda bu hafta kim elendi

Survivor'da elenen yarışmacı kim oldu? Survivor'da bu hafta kim elendi?

Survivor'ın dün akşam ekranlara gelen 8. bölümünde önce iletişim oyunu heyecanı, ardından ise eleme gerilimi vardı. Eleme potasında yer alan bir yarışmacı hayallerine veda ederken, adanın zorlu yaşam şartları ve açlıkla mücadele eden yarışmacılar bir de iletişim oyunu oynadı. Survivor iletişim ödülü oyununu kazanan takım, ailelerine elektronik posta gönderme hakkı kazandı. Peki, Survivor'da bu hafta kim elendi? Survivor'da elenen yarışmacı kim oldu?

26.02.2020Televizyon
Survivorda bu hafta kim elendi

Survivor'da bu hafta kim elendi?

Final heyecanına sayılı günler kalan Survivor'da bu haftaki dokunulmazlık oyunları kaybeden siyah takımdan bir kişi adaya ve şampiyonluk hayallerine veda etti. Emre ve Sude'nin eleme adayı olarak belirlendiği konseyde, en az oyu alan yarışmacı Survivor'dan elendi. Peki, Survivor'da bu hafta kim elendi?

21.06.2019Televizyon
Survivorda bu hafta kim elendi Survivorda adaya veda eden isim belli oldu

Survivor'da bu hafta kim elendi? Survivor'da adaya veda eden isim belli oldu

Survivor 2019'da bu hafta dokunulmazlık oyununu kaybeden Beyaz takımdan bir kişi adaya veda etti. İzleyicilerden gelen SMS oylarıyla elenen ismin belirlendiği yarışmada arkadaşları tarafından potaya yollanan 2 adaydan birinin Survivor hayalleri son buldu. Peki, Survivor'da bu hafta kim elendi?

5.06.2019Televizyon
Survivorda bu hafta kim elendi Survivorda araba ödülünü kim kazandı

Survivor'da bu hafta kim elendi? Survivor'da araba ödülünü kim kazandı?

Survivor'da araba ödülü heyecanı vardı. Araba ödülü için siyah ve beyaz takım zorlu parkurda sonuna kadar mücadele etti. Gecenin sonunda bu hafta adaya ve hayallerine veda eden isim de belli oldu. Peki, Survivor'da araba ödülünü kim kazandı? Survivor'da bu hafta kim elendi?

15.05.2019Televizyon
Survivor son bölümde kim elendi ve oyunları hangi takımlar kazandı

Survivor son bölümde kim elendi ve oyunları hangi takımlar kazandı?

Survivor'ın 12 Mart akşamı yayınlanan bölümüne eleme ve diğer 3 oyun damga vurdu. Yunan takımının elemeye gittiği gecede bir yarışmacı hayallerine veda ederken, Survivor'un dün geceki bölümünde ödül, dostluk ve sembol oyunu heyecanı yaşandı. İşte, Survivor'da kim elendi sorusunun cevabı ile birlikte ödül oyunlarını kazanan isimler ve takımlar hakkında detaylı bilgiler

12.03.2019Televizyon
Survivorda elenen isim kim oldu Eleme gecesinin öne çıkanı Turabi Adem kavgası

Survivor'da elenen isim kim oldu? Eleme gecesinin öne çıkanı Turabi Adem kavgası

Survivor'da kim elendi sorusu, günün gündem maddesi oldu. Elenen isimden ziyade, dün akşama damgasını vuran konu Adem-Turabi kavgası damga vurdu. Sembol oyununun finalinde Adem ve Turabi arasında başlayan gerginlik, Nagihan'a da sıçradı. İşte, Survivor'ın dün akşam ekrana gelen bölümünden detaylı bilgiler ve kim elendi sorusunun cevabı

28.05.2018Televizyon
Survivor 2016da adaya kim veda etti İşte Survivorda elenen isim..

Survivor 2016'da adaya kim veda etti? İşte Survivor'da elenen isim..

Survivor 2016'da dün akşam ada konseyi vardı. Heyecan seviyesi her geçen gün yükselen yarışmada, Semih'in sağlık durumu ve kimin eleneceği merakla beklendi. Survivor'da Acun Ilıcalı Semih'in sağlık durumu hakkında açıklamalarda bulundu. Stresli geçen gecede Survivor'da kim elendi sorusu da cevabını buldu. Peki dün akşam Survivor 2016'da kim elendi? İşte Survivor'da yaşananlar ve dün akşama damga vuran olaylar

21.06.2016Kelebek
Survivorda Nagihan için şok iddia

Survivor'da Nagihan için şok iddia!

Survivor'da Nagihan'ın yarışmaya devam edip edemeyeceği hayranları tarafından merakla bekleniyor.. TV8’de yayınlanan ‘Survivor Panorama’ programının yorumcusu Hakan Hatipoğlu, Survivor’da sakatlanan Nagihan Karadere için şok bir iddia ortaya attı.

16.06.2016Kelebek
Survivor 2016da oyunu kazanan takım belli oldu

Survivor 2016'da oyunu kazanan takım belli oldu

Survivor'da dün akşam yemek ödülü oyunu oynandı. Survivor'da Ünlüler takımı ile Gönüllüler takımı arasındaki yarışma tam anlamıyla nefes kesti. Oyunda 6-1 geriye düşen ünlüler takımı büyük bir geri dönüşe imza atıp 10'a 9 galip gelerek ödülün sahibi oldu.İşte Survivor'da yaşananlar...

3.06.2016Gündem
Survivorda kim elendi sorusunun yanıtı belli oldu

Survivor'da kim elendi sorusunun yanıtı belli oldu!

Survivor'da kim elendi sorusunun cevabı SMS sonuçlarının gelmesinin ardından belli oldu. Survivor'da elenen isim bu hafta herkesi şoke etti. Survivor'da dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımından 3 kişi elemeye kalmıştı. SMS sonuçlarına göre en az oyu alan Gizem Kerimoğlu Survivor'dan elenerek büyük final hayallerine veda etti.

19.05.2016Gündem
Survivor SMS sonuçları açıklandı.. İşte Survivorda son puan durumu

Survivor SMS sonuçları açıklandı.. İşte Survivor'da son puan durumu

Survivor'da kim elendi, sorusunun cevabı geçen akşam belli oldu. Atakan, Yunus ve Ezgi'nin eleme potasına girdiği Survivor'da SMS sonuçlarında en düşük oyu alan Ezgi yarışmaya veda etti. Gözyaşları içinde kalan Ezgi'nin son sözleri ise şok etti. İşte Survivor eleme gecesinde yaşananlar.

12.05.2016Gündem
Survivorda bu hafta kim elendi

Survivor'da bu hafta kim elendi?

Survivor'da kim elendi günlerdir yanıtı en çok merak edilen soru oldu... Survivor'da bu akşam büyük heyecan yaşanacak. Survivor'da elenen isim bu akşam belli olacak.

26.04.2016Kelebek
Survivorda garip bir kavga Neden onunla yedin..

Survivor'da garip bir kavga! Neden onunla yedin..

Survivor'da dün akşam garip bir tartışma yaşandı. Survivor’da Ünlüler takımında sütlaç kavgası çıktı. Tuğba Özay’ın kazandığı sütlaçı yunus ile yemesi, başta Nagihan olmak üzere diğer yarışmacıların tepkisini çekti.

19.04.2016Kelebek
Survivorda kim elendi sorunun yanıtı belli oldu

Survivor'da kim elendi sorunun yanıtı belli oldu!

Survivor'da dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Survivor'da eleme gecesinde şoke eden gelişmeler yaşandı. Mehmet, Nagihan Karadere ve Yunus Günçe arasında en az oyu alan yarışması olan Mehmet Özyay elendi.İşte Survivor'da dün akşam yaşananlar...

13.04.2016Kelebek
Survivor All Starda adadan elenen isim kim olacak

Survivor All Star'da adadan elenen isim kim olacak?

Birleşme sonrası ilk eleme Ünlüler takımından olacak... Survivor All Star, Çarşamba akşamı yeni bölümde macera ve hırs yine iç içe olacak. Sembol oyunundan sonra konseyde kimin eleneceği ve SMS sıralamasında kimin birinci olacağı belli olmasına ramak kaldı. İşte Survivor All Star yeni bölüm ile ilgili ayrıntılar…

6.05.2015Keyif
Hilmi Cemin Yok Böyle Dans performansı | Survivor All Star izle

Hilmi Cem'in Yok Böyle Dans performansı | Survivor All Star izle

Survivor All Star'da nostalji kuşağı devam ediyor. Survivor All Star'da oynanan 'Yok böyle dans' yarışmasının jüri üyesi koltuğuna Acun Ilıcalı, Hadise ve Alp oturdu. Survivor All Star'da, Yok Böyle Dans yarışmasını 29 puanla Hilmi Cem kazandı. İşte o anlar...

29.04.2015Keyif
Survivor All Starda Seda ve Begüm arasında ipler bir anda gerildi | izle

Survivor All Star'da Seda ve Begüm arasında ipler bir anda gerildi | izle

Gönüllüler adasının kadın yarışmacıları arasında sular durulmak bilmiyor. Bu sefer de iki iyi arkadaş olan Begüm ve nam-ı diğer ‘Off ya’ Seda, barakalarında birbirlerine seslerini yükselterek tartıştı.

12.03.2015Keyif