GeriKelebek Survivor All Star'da hesaplar karıştı. İhanet mi matematik mi? | izle
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor All Star'da hesaplar karıştı. İhanet mi matematik mi? | izle

Survivor All Star'da hesaplar karıştı. İhanet mi matematik mi? | izle
refid:29285138-spot ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

Survivor All Star'da son konseyde ortam iyice gerildi, hesaplar da karıştı. Doğukan'ın Serenay'ın ismini yazması, Hakan'ı şaşkınlığa uğrattı. Survivor All Star 14 Haziran konseyi ilginç diyalogların ve hesapların dönmesine sahne oldu. Serenay’a kazık attığını düşünen Hakan, Doğukan’a karşı cephe aldı. Survivor'daki konsey görüntülerini haberin devamından izleyebilirsiniz.

Survivor All Star’da 14 Haziran Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler konseyde dağıldı. Sakin başlayan konseyin atmosferi, isimler yazıldıktan sonra bir anda değişdi.

Doğukan Manço Survivor’ın en başından beri Hakan ve Serenay’ın yanındaydı. İşte o Doğukan Manço, Serenay ve Hakan’a çalım atarak ada konseyinde Serenay’ın ismini yazdı. Hakan Doğukan’a “Survivor tarihinde böyle bir şey yok” diyerek çıkışt bulundu. Doğukan ise “Ben buradan çekip gittikten sonra benim için ne önemi olacak” diye karşılık verdi.

Serenay ise Doğukan’ın kendisini yazmasına şaşırarak; “Biz böyle görmedik” diyerek aslında ne anlatmak istediğini belirtmek istedi. Doğukan'ın bu işin matematiğini sen biliyorsun demesi üzerine Hakan, "İnsanlığın matemetiği mi olur" diyerek karşılık verdi.

SURVIVOR 14 HAZİRAN KONSEYİ - VİDEO İZLE

Ödül oyununu kazanan Gönüllüler dokunulmazlık oyununa da iyi başladı. Bir ara durum 5-3’e geldi. Daha sonra Gönüllüler üst üste oyun alarak durumu 9-5’e katar götürdü. Survivor All Star’da haftanın en önemli oyunu Dokunulmazlık’ta Gönüllüler ve Ünlülerin mücadelesi nefesleri kesti. Ölüm kalım meselesine dönüşen dokunulmazlık oyunu yine ekrana kilitledi. Durum 9-5 iken Begüm ile Serenay karşı karşıya geldi ve zaten morali bozuk olan Serenay oyunu kaybedince Gönüllüler 10-5 kazandı.

SURVIVOR YARIŞMACILARININ ÇOCUKLUK HALLERİ

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle