MENÜ

Acun Ilıcalı

Acun Ilıcalı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Acun Ilıcalı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.376 Acun Ilıcalı haberi bulunmuştur.

Acun, tam adıyla Ali Acun Ilıcalıdır. Yayın kuruluşu sahibi ve yönetmenidir. 

Televizyonculuğa Show Tv'de başlamıştır. İlk kez Beşiktaş muhabirliği yapmıştır. 2002 yılında "Acun Firarda" adlı gezi-eğlence içerikli televizyon programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yapmaya başlamıştır. 2006 yılında program sona ermiştir. 2004 yılında "Acun Medya" adlı şirketi kurmuştur. 2004-2006 yılları arasında "Fear Factor" adlı korku-gerilim içerikli televizyon programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yapmıştır. 2007-2010 yılları arasında "Var mısın Yok musun" adlı yarışma içerikli televizyon programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yapmıştır. 2006 yılında "Survivor Türkiye" adlı yarışma içerikli televizyon programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yapmaya başlamıştır. 2007-2008 yılları arasında "Yoksa Rüya mı?" adlı aktüel içerikli televizyon programının yapımcılığını yapmıştır. 2008-2014 yılları arasında "Söyle Söyleyebilirsen" adlı ses yarışması içerikli televizyon programının yapımcılığını yapmıştır. 2009 yılında "Devler Ligi" adlı futbol içerikli televizyon programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yapmıştır. 2009 yılında "Yetenek Sizsiniz Türkiye" adlı yetenek yarışması içerikli televizyon programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yapmaya başlamıştır. 2010-2011 yılları arasında "Yok Böyle Dans" adlı dans yarışması içerikli televizyon programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yapmıştır. 2011 yılında; "O Ses Türkiye" adlı ses yarışması içerikli televizyon programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yapmaya başlamış, çalışanlarıyla birlikte "Acunn.com" adlı portal İnternet sitesini kurmuştur. 2013 yılında Show Tv'den çıkıp, Star Tv'ye geçmiştir. 2013 yılında; "3 Adam" adlı televizyon programının yapımcılığını yapmaya başlamış, çalışanlarıyla beraber "Sekiz.com" adlı giyim içerikli İnternet sitesini kurmuş, "MNG Shop" (yeni adıyla Shop90) adlı televizyon kanalına %40 ortak olmuş ve Doğuş Yayın Grubu ortaklığında "Tv8" adlı televizyon kanalını satın almıştır (%70 sahibi). 2014 yılında; Star Tv'den çıkmış ve "Ninja Warrior Türkiye", "Para Bende", "Hülya Avşar Show", "Arda'nın Mutfağı", "Aileler Yarışıyor", "Ver Fırına", "Kel Alaka", "Akademi", "Ütopya" adlı televizyon programlarının yapımcılığını yapmaya başlamıştır. 2015 yılında "Rising Star Türkiye" adlı televizyon programının yapımcılığını yapmaya başlamıştır.

2005 yılında ilk kez Türkiye'de vergi rekortmenleri arasına girmiştir. 2011 yılında 2.836.191 gelir vergisi tahakkuk ederek, Türkiye'de gelir vergisi listesinde 62. olmuştur. Türkiye'de yer alan üniversiteler de ve Anadolu'nun farklı yerlerinde stand-up gösterileri yapmıştır. Gösterilerinde meslek hayatı boyunca başına gelenleri mizahi bir dille izleyicilere anlatmıştır.

Acun devamı...

Acun Ilıcalı Haberleri

Şeymanın düğün planı

Şeyma'nın düğün planı

Bekarlığa veda partisini Mykonos’ta yapan Şeyma Subaşı, düğün için de yurt dışını tercih etti.

21.7.2017MagazinHürriyet Yazarı
Yıldız Tilbe O Ses Türkiyede olacak mı

Yıldız Tilbe O Ses Türkiye'de olacak mı?

Yıldız Tilbe'nin, O Ses Türkiye'ye jüri olacağı iddia edilmişti. Acun Ilıcalı, o iddialara ilk kez yanıt verdi.

21.7.2017TelevizyonHürriyet Yazarı
Şeymanın yeni oyuncağı

Şeyma'nın yeni oyuncağı

Şeyma Subaşı'nın, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf olay oldu.

21.7.2017MagazinHürriyet Yazarı
Üç Adamın yeni projesi

Üç Adam'ın yeni projesi

Acun Ilıcalı, müstakbel eşi Şeyma Subaşı'nın çektiği videoda yeni projesini duyurdu. Acun, 3 Adam programını bitirdi ancak 3 Adam ile yeni proje yapmaya hazırlandığını belirtti.

20.7.2017TelevizyonHürriyet Yazarı
Acundan düğün açıklaması

Acun'dan düğün açıklaması

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı çifti geçtiğimiz gün Etiler'de bir mekan çıkışında görüntülendi.

20.7.2017MagazinHürriyet Yazarı
Şeyma Subaşı: 8 yıl sonra evleniyorum

Şeyma Subaşı: 8 yıl sonra evleniyorum

Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Şeyma Subaşı, "8 yılın sonunda evleniyorum" videosunu İngilizce olarak paylaştı.

15.7.2017MagazinHürriyet Yazarı
Şeyma Subaşı: 8 yıl sonra evleniyorum

Şeyma Subaşı: 8 yıl sonra evleniyorum

Acun Ilıcalı ile Fransa'da üç gün üç gece sürecek bir düğünle evlenecek olan Şeyma Subaşı, Mikanos'ta bekarlığa veda partisi düzenledi.

15.7.2017MagazinHürriyet Yazarı
Senin yengen bir ‘melek’ yavrum...

Senin yengen bir ‘melek’ yavrum...

Victoria’nın meleği olarak zaten kalbimizdeydi, şimdi ‘milli yenge’ statüsüyle her yerde karşımızda... Akça pakça bir yaşam gurusundan, uluslararası basının peşinden koştuğu bir âşık yarattı. Peki Adriana Lima’yı ne kadar tanıyorsunuz?

15.7.2017Hürriyet PazarHürriyet Yazarı
Esat Yontunç, Hande Gülşen ile sözlendi

Esat Yontunç, Hande Gülşen ile sözlendi

Acun Ilıcalı'nın en yakın arkadaşlarından olan Acun Medya Genel Koordinatörü Esat Yontunç, dünyaevine girmek için ilk adımı attı.

13.7.2017MagazinHürriyet Yazarı
Acun Ilıcalının yakın dostu Esat Yontunç, Hande Gülşen ile sözlendi

Acun Ilıcalı'nın yakın dostu Esat Yontunç, Hande Gülşen ile sözlendi

Acun Ilıcalı'nın en yakın arkadaşlarından olan Acun Medya Genel Koordinatörü Esat Yontunç, dünyaevine girmek için ilk adımı attı.

12.7.2017MagazinHürriyet Yazarı
Adriana Lima kimdir, kaç yaşında

Adriana Lima kimdir, kaç yaşında?

Adriana Lima, dillere destan güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Mankenlik deneyiminin ardından defilelerin aranan isimlerinden birisi olan Adriana Lima, magazinsel kişiliğine değer katmıştır. Özel hayatıyla bir hayli dikkat çeken Brezilyalı manken, zaman zaman sosyal medyanın çok konuşulan isimleri arasına girmektedir. Peki, Adriana Lima kimdir, kaç yaşındadır? İşte, güzelliğiyle büyüleyen Brezilyalı manken hakkında detaylı bilgiler

11.7.2017TelevizyonHürriyet Yazarı
Şeyma Subaşıdan ütülü paylaşım

Şeyma Subaşı'dan ütülü paylaşım

Son günlerde herkesin konuştuğu Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

5.7.2017MagazinHürriyet Yazarı
Acun Ilıcalının Dominik hatırası

Acun Ilıcalı'nın Dominik hatırası

Survivor 2017 geçtiğimiz ay final yapmış ve yarışın şampiyonu halk oylamasıyla Ogeday olmuştu...

5.7.2017MagazinHürriyet Yazarı
O Ses Türkiyede jüri üyeleri değişiyor mu Acun Ilıcalı açıkladı

'O Ses Türkiye'de jüri üyeleri değişiyor mu?' Acun Ilıcalı açıkladı

Acun Ilıcalı, 'O Ses Türkiye'de jüri üyeleri değişiyor' haberlerine yanıt verdi. Murat Boz hariç tüm jüriyi değiştirme kararı aldığı iddia edilen Acun Ilıcalı, Twitter adresinden açıklamada bulundu.

4.7.2017TelevizyonHürriyet Yazarı
Acun Ilıcalıdan Şeyma Subaşına: Daha çok gezeceğin...

Acun Ilıcalı'dan Şeyma Subaşı'na: Daha çok gezeceğin...

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Eylül ayında evleneceği Şeyma Subaşı'nın doğum gününü sosyal medya hesabından paylaştığı mesaj ile kutladı.

2.7.2017MagazinHürriyet Yazarı
Bromance’im olmadan asla

Bromance’im olmadan asla

Yunanistan’dan Türk sahillerine uzanan erkek erkeğe ‘bromance’ seyahatinin tüm detaylarını inceliyorum...

1.7.2017HayatHürriyet Yazarı
Şeyma Subaşıdan Emre paylaşımı

Şeyma Subaşı'dan Emre paylaşımı

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Şeyma Subaşı, Instagram'dan Emre Belözoğlu'nun bir arkadaşıyla yatta tavla oynadığı videoyu paylaştı ve altına "Emre bu oyunda da ciddi" notunu düştü.

30.6.2017MagazinHürriyet Yazarı
Şeyma Subaşıdan Emre paylaşımı

Şeyma Subaşı'dan Emre paylaşımı!

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Şeyma Subaşı, Instagram'dan Emre Belözoğlu'nun bir arkadaşıyla yatta tavla oynadığı videoyu paylaştı ve altına "Emre bu oyunda da ciddi" notunu düştü.

30.6.2017MagazinHürriyet Yazarı
Arda ve Mesut aynı takımda

Arda ve Mesut aynı takımda!

Acun Ilıcalı'nın eşi Şeyma Subaşı'nın instagram hesabından paylaştığı bu görüntüler büyük ilgi gördü. Mesut Özil ve Arda Turan'ın aynı takımda olduğu görüntülerde iki yıldız oyuncu ayak tenisi oynuyor!

30.6.2017SporHürriyet Yazarı
Yıllar önce varım demişti

Yıllar önce "varım" demişti  

Son dönemde Türkiye'de magazin dünyasının gündeminde ilk sırada kim var diye sorulsa 10 kişiden 9'u Şeyma Subaşı diye yanıt verir. Bunun nedeni de ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile yaşadığı aşkla adını duyuran Subaşı'nın yakında sevgilisiyle hayatını resmi olarak birleştirecek olması.

29.6.2017MagazinHürriyet Yazarı
Şeyma Subaşı kimdir, kaç yaşında

Şeyma Subaşı kimdir, kaç yaşında?

Acun Ilıcalı ile eylül ayında nikah masasına oturacak olan Şeyma Subaşı, Instagram paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Bir Instagram fenomeni haline gelen Şeyma Subaşı, stil paylaşımlarının yanı sıra kızı Melisa ile çektiği videolarla da dikkatleri üzerine çekiyor. Peki, Şeyma Subaşı kimdir?

29.6.2017MagazinHürriyet Yazarı
Çeşme buluşması

Çeşme buluşması

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı, Mesur Özil ve Amine Gülşe'yi Çeşme'de ağırladı.

29.6.2017MagazinHürriyet Yazarı
Şeyma Subaşı: Gece 3te Acuna mesaj attım doğuruyorum

Şeyma Subaşı: Gece 3'te Acun'a mesaj attım 'doğuruyorum'

Acun Ilıcalı'nın Eylül'de evleneceği sevgilisi, sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı ilk kez konuştu.

26.6.2017MagazinHürriyet Yazarı
Ben Bilmem Eşim Bilir’de yarışan Hakan Hatipoğlu kimdir

Ben Bilmem Eşim Bilir’de yarışan Hakan Hatipoğlu kimdir?

Survivor Panaroma sunucusu Hakan Hatipoğlu, eşi Gizem Hatipoğlu ile birlikte Ben Bilmem Eşim Bilir'e katıldı. Var mısın yok musun? programında tanışan Hakan Hatipoğlu- Gizem Hatipoğlu çifti evliliklerine yönelik açıklamalarıyla hem güldürdü hem de şaşırttı. Peki, Ben Bilmem Eşim Bilir’de yarışan Hakan Hatipoğlu kimdir?

25.6.2017MagazinHürriyet Yazarı
‘Survivor 2017’nin birincisi Ogeday Girişken: Adadaki bitkiler ne kadar doğalsa ben de o kadar doğaldım

‘Survivor 2017’nin birincisi Ogeday Girişken: Adadaki bitkiler ne kadar doğalsa ben de o kadar doğaldım!

Beş ay boyunca Dominik’te büyük bir mücadele verdi. Aç kaldı, yalnız kaldı ama pes etmedi. Ve ipi göğüsleyerek ‘Survivor 2017’ birincisi oldu. Herkesin merak ettiği Ogeday Girişken’le yarışma biter bitmez buluştuk. Hayat hikâyesini, yaşadığı büyük dramı ve adadaki hayatı konuştuk.

24.6.2017HayatHürriyet Yazarı
Acun’la arama beddualar bile giremez

Acun’la arama beddualar bile giremez

Şeyma Subaşı bütün merak edilenleri Onur Baştürk’e anlattı.

24.6.2017MagazinHürriyet Yazarı
Survivor 2017 şampiyonu ilan edildi | Survivor birincisi büyük ödülle ne yapacak

Survivor 2017 şampiyonu ilan edildi | Survivor birincisi büyük ödülle ne yapacak?

Survivor 2017 şampiyonu dün gece geç saatlerde belli oldu. Serhat Akın'ın elenmesinin ardından Ogeday Girişken ve Adem Kılıçcı finale kalan isimler olmuştu. Peki, Survivor 2017 şampiyonu kim oldu, birinci olan isim büyük ödülle ne yapacak? Kıbrıs'ta bir otelde yapılan finale tüm yarışmacılar katıldı. Özel görüntülerin yayınlandığı gecede duygusal anlar yaşandı. Yapılan halk oylaması sonrasında Survivor birincisi ilan edildi.

23.6.2017TelevizyonHürriyet Yazarı
Survivorda şampiyondan duygu dolu açıklama - Survivoru kim kazandı

Survivor'da şampiyondan duygu dolu açıklama - Survivor'u kim kazandı?

Survivor'da heyecan dolu yarışmaların ardından dün akşam final gecesi duygu dolu anlara sahne oldu. Ogeday ve Adem'in yarıştığı final gecesinde halk oylaması ile gelen SMS sonuçları şampiyonu belirledi. Peki Survivor'da dün akşam şampiyon kim oldu? İşte Survivor'u kim kazandı sorusunun cevabı ve dün akşam yaşananlar

23.6.2017TelevizyonHürriyet Yazarı
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Survivorda

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Survivor'da

Survivor 2017'nin büyük finalinde sürpriz görüntüler yayınlandı. Dominik'e giden Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun adada yaptığı maçın görüntüleri ortaya çıktı.

23.6.2017TelevizyonHürriyet Yazarı
İşte Survivor 2017nin şampiyonu

İşte Survivor 2017'nin şampiyonu

Survivor'da yarışmayı kazanan ismi Acun Ilıcalı açıkladı. Survivor 2017 şampiyonu Ogeday Girişken oldu.

23.6.2017MagazinHürriyet Yazarı
Survivor 2017nin şampiyonu belli oldu İşte Survivorda şampiyon olan o isim

Survivor 2017'nin şampiyonu belli oldu! İşte Survivor'da şampiyon olan o isim

Survivor'da dün akşam izleyicileri ekran başına kilitleyen muhteşem bir Kıbrıs finali yaşandı. Acun Ilıcalı dün akşam Kıbrıs'ta Survivor 2017'nin şampiyonunu açıkladı. Şampiyonluk finaline çıkan Adem Kılıççı ve Ogeday Girişken arasında bir kişi halk tarafından yapılan SMS sonucu sonrasında şampiyon oldu. Peki, Survivor'da zorlu sezonun ardından şampiyonluğa kim ulaştı? İşte, Survivor 2017'nin şampiyonu.

22.6.2017TelevizyonHürriyet Yazarı
Acun Ilıcalıdan Survivor canlı yayında büyük gaf

Acun Ilıcalı'dan Survivor canlı yayında büyük gaf!

Acun Ilıcalı Survivor'ın yarı finalinde büyük bir hata yaptı. Ilıcalı "Survivor'ın yarı finaline hoş geldiniz" diyeceğine "O Ses Türkiye'nin yarı finaline hoş geldiniz" dedi.

22.6.2017TelevizyonHürriyet Yazarı
Acun Ilıcalıdan aylar sonra Eser West itirafı: Hayal kırıklığım var

Acun Ilıcalı'dan aylar sonra Eser West itirafı: Hayal kırıklığım var

Acun Ilıcalı, açlığa dayanamadığı gerekçesiyle 'Survivor 2017'ye kendi isteğiyle veda eden Eser West hakkında açıklamalarda bulundu

22.6.2017TelevizyonHürriyet Yazarı
Sabriye Şengül’ün tokatı unutulmadı Survivor Yunan yarışmacısı Konstantinos kimdir

Sabriye Şengül’ün tokatı unutulmadı! Survivor Yunan yarışmacısı Konstantinos kimdir?

Sabriye Şengül, Survivor’dan elenmesine rağmen konuşulmaya devam ediyor. Kendine has üslubuyla dikkat çeken Sabriye Şengül, özellikle Yunan yarışmacısı Konstantinos’a attığı tokatla hafızalara kazınmıştı. Acun Ilıcalı, yüzleşme bölümünde bu anı bir kez daha hatırlattı. O bölümü kaçıran program takipçileri hem o sahneyi hem de Yunan yarışmacıyı araştırmaya başladı. Peki, Konstantinos kimdir?

22.6.2017TelevizyonHürriyet Yazarı
Survivor 2017 birincisi bu akşam belli olacak Survivor şampiyonu adayları kimler

Survivor 2017 birincisi bu akşam belli olacak? Survivor şampiyonu adayları kimler?

Survivor 2017'nin birincilik adayları dün akşam belli oldu. Zorlu yarışmanın dün akşamki yarı finalinde Ogeday, Serhat ve Adem Kıbrıs'ta canlı SMS oylamasına çıktı. En az oyu alan isim birincilik hayaline veda etti. İki isim arasında yapılacak oylama bugün sonuçlanacak, Survivor 2017 birincisi belli olacak. Peki, Survivor şampiyonu adayları kimler?

22.6.2017TelevizyonHürriyet Yazarı
Acun Ilıcalının kanalında yayın kestiren lan kavgası

Acun Ilıcalı'nın kanalında yayın kestiren 'lan' kavgası!

'Aramızda Kalmasın' programında Salih Keçeci'nin kendisine "lan" diye hitap etmesi Hakan Ural'ı çıldırttı. Programda gerginlik büyüyünce reklam arasına gidildi.

20.6.2017Ekran Hürriyet Yazarı
Şeyma Subaşı gelinlik provasına 1000 dolar ödedi

Şeyma Subaşı gelinlik provasına 1000 dolar ödedi

Eylül ayında Acun Ilıcalı ile nikah masasına oturmaya hazırlanan Şeyma Subaşı, gelinlik arayışına girdi.

19.6.2017MagazinHürriyet Yazarı
Survivorda dokunulmazlık oyununu kim kazandı Survivorda bireysel yarışma nefes kesti

Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor'da bireysel yarışma nefes kesti!

Survivor'da bu akşam oldukça heyecan dolu ve nefes kesen bir mücadele yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı artık yeni formatla birlikte tamamen bireysele döndüler. Artık takım olarak değil de sadece kendileri adına yarışmaya başlayan yarışmacılar, dokunulmazlığı kazanabilmek adına en yakınlarıyla bile karşılaştılar. Kıbrıs finalini garantileyen Sema Apak oyuna katılmadı ve yarışanları kenardan izledi. Peki, Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

14.6.2017TelevizyonHürriyet Yazarı
Şeyma Subaşının paylaşımı takipçilerini kızdırdı

Şeyma Subaşı'nın paylaşımı takipçilerini kızdırdı!

Acun Ilıcalı ve evlilik hazırlığında olduğu Şeyma Subaşı, Golden State Warriors'ın NBA şampiyonu olduğu Los Angeles'taki maçı en önden izledi. Maçtan canlı yayın yapan Şeyma Subaşı'nın 'sahayı göremiyorum' paylaşımı takipçilerini kızdırdı.

14.6.2017MagazinHürriyet Yazarı
Survivorda muhteşem ödül oyunu 450 bin lira değerindeki ödülü hangi yarışmacı kazandı

Survivor'da muhteşem ödül oyunu! 450 bin lira değerindeki ödülü hangi yarışmacı kazandı?

Survivor'da bu akşam oldukça heyecan dolu bir ödül oyunu heyecanı yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı bu akşam bireysel bir şekilde ödül oyununda yarıştılar. Ödül muhteşem bir arabaydı. 450 bin lira değerinde olan arabayı gören yarışmacıların şaşkınlıktan ağızları açık kaldı. Yarışmacılar annelerine sorulan soruları doğru tahmin etmeye çalıştı. Peki, Survivor'da muhteşem ödülü hangi yarışmacı kazandı? İşte ödülden detaylar.

13.6.2017TelevizyonHürriyet Yazarı
Survivorda ödül oyununu hangi takım kazandı İşte nefes kesen mücadeleden detaylar

Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte nefes kesen mücadeleden detaylar

Survivor'da bu akşam yine nefes kesen bir ödül oyunu heyecanı ekranlara geldi. Ekranların herkes tarafından soluksuz olarak takip edilen yarışması survivor'da bu akşam oldukça heyecan dolu bir ödül oyunu oynandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı hem harika bir hediyenin sahibi olacaktı hem de karınlarını tıka basa doyuracaklardı. Peki, Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte, nefes kesen mücadeleden detaylar.

11.6.2017TelevizyonHürriyet Yazarı
Nusretin doğduğu Paşalıya külliye

Nusret'in doğduğu Paşalı'ya külliye

Nusret'in doğduğu Paşalı'ya külliye

10.6.2017ErzurumHürriyet Yazarı
Şeyma Subaşıdan devr-i alem

Şeyma Subaşı'dan devr-i alem

Eylül’de Acun Ilıcalı’yla evlenecek olan Subaşı, 1 Mayıs’tan bugüne kadar tam 37 bin kilometre yol yaptı. 6 farklı ülkeye giden Subaşı, çektiği fotoğrafları takipçileriyle paylaştı.

9.6.2017MagazinHürriyet Yazarı

Yazar Sonuçları

Belki de Lima için Hara, aradığı “Salon beyefendisi”

Adriana Lima... Dünyanın en güzel kadınlarından biri...

11.7.2017

Geçenlerde yine Şeyma Subaşı’nın dedikodusunu yapıyoruz

Size bu satırları Yunanistan’ın güzide adası Kos’tan yazmıyormuşum gibi, okuyun pampalar...

2.7.2017

Cenk Eren buluşturdu

İş ve cemiyet hayatının ünlü simaları, Cenk Eren’in Bodrum’da verdiği konserde buluştu.

2.7.2017

Aziz Sancar mı Acun Ilıcalı mı?

Melis Alphan, Şeyma Subaşı’yı eleştirdiği yazısında lafı Acun Ilıcalı’ya getirip, “Başarısı abartılıyor. Ben ürettiklerinde fayda görmüyorum. Bana göre esas başarı topluma, insanlığa fayda sağlamaktır. Bu sadece istihdam sağlamak ve vergi vermekle olmaz” dedi.

29.6.2017

Acun Ilıcalı’da olup da Şeyma Subaşı’da olmayan nedir?

Başarının paraya endekslendiği bir sistemde yaşıyoruz.

28.6.2017

Oh be! Survivor nihayet bitti

Bir televizyon yöneticisi olsam ya da zirveye oynayan kafa programlardan birinin yapımcısı olsam Survivor’ın bitişiyle çifte bayram kutlardım kesin.

23.6.2017