Sırt kaslarını bir gören bir daha unutamadı

Güncelleme Tarihi:

Sırt kaslarını bir gören bir daha unutamadı
Oluşturulma Tarihi: Ekim 31, 2022 15:50

Prenses ya da kraliçe denildiğinde aklınıza ilk anda nasıl bir görüntü geliyor? Sizi bilmiyoruz ama dünyanın en genç yaşta tahta çıkan kraliçelerinden biri olan Letizia Ortiz Rocasolano için durum böyle değil. Zaten 50 yaşındaki iki çocuk annesi İspanya Kraliçesi Letizia, olaya böyle bakmadığını yıllardır gözler önüne seriyor.

Haberin Devamı

GEÇEN HAFTADAN BERİ GÜNDEMDE
Yarım asrı geride bırakmasına ve iki çocuk dünyaya getirmesine rağmen, gençlik yıllarındaki görünümünü korumak için elinden geleni fazlasıyla yaptığını bir kez daha gösterdi Letizia. Bu yüzden geçen haftadan bu yana özellikle sosyal medyanın gündeminden hiç düşmedi. Bunun nedeni ise iddialı elbisesinin sırt dekoltesinden görünen kasları.

Sırt kaslarını bir gören bir daha unutamadı

İLK ANDA SADE BİR GÖRÜNTÜ SERGİLEDİ
İspanya Kraliçesi Letizia, geçen hafta eşi Felipe ile birlikte Madrid'de yeni tiyatro sezonunun açılışına katıldı. O gece için de Miphai tasarımı, koyu mavi renkte bir elbise tercih etti. Letizia, eteklerinin ön tarafı arkasından biraz daha kısa, kolları dirseklerinin hemen altında biten ve ilk anda sade görünen bir elbise tercih etti. Görüntüsünü de parlak renkli arkası açık ayakkabılar ve aynı renk çanta ile tamamladı.

Haberin Devamı

Sırt kaslarını bir gören bir daha unutamadı

SIRT KASLARI BÜTÜN BAKIŞLARI ÜZERİNDE TOPLADI
Saçlarını düşük topuz yapan Kraliçe Letizia'nın kıyafeti ilk anda fazla iddialı da görünmüyordu. Ama o ön kısmı gayet sade görünen elbisenin sırt dekoltesi bütün bu "sükuneti", kelimenin tam anlamıyla yerle bir etti. Letizia'nın elbisesinin sırt dekoltesinden görünen, üzerinde çok çalışıldığı belli olan kasları ise bütün dikkati topladı. O açılışın üzerinden günler geçmiş olsa da Letizia, kaslarıyla gündemin ilk sıralarındaki yerini koruyor.

Sırt kaslarını bir gören bir daha unutamadı

KOL KASLARINA SIRT KASLARI DA EKLENDİ
Kral Felipe ile olan evliliğinden biri 15, diğeri 16 yaşında iki kız çocuk sahibi olan Kraliçe Letizia, aslına bakılırsa yıllardır koruduğu fiziğiyle dikkat çekiyor. 50 yaşındaki Letizia, iki kez doğum yapmasına rağmen inceliği, 'zayıflık' sınırında. Buna ek olarak da özellikle kol kaslarıyla konuşuluyor yıllardır. Sonunda buna sırt kaslarını da ekledi.

Haberin Devamı

Sırt kaslarını bir gören bir daha unutamadı


ÖZEL BESLENME PROGRAMI VE EGZERSİZ
Resmi görevlerinden arta kalan zamanlarında egzersizi aksatmayan Letizia, formda kalmasını uyguladığı özel diyete borçlu. Güçlü sırt ve kol kaslarıyla dikkat çeken Letizia'nın incecik görüntüsünün sırrı ise uyguladığı özel beslenme programı. Doktor Nicholas Perricone'nin diyetini uygulayan Letizia, bol bol taze balık, demir açısından zengin sebzeler, yumurta ve somon balığı tüketiyor. Özellikle de somon balığının, ciltteki yaşlanma etkilerini azalttığı bilinen bir gerçek. Elbette Letizia, estetik müdahaleleri de eksik etmiyor. Bir yandan da bol bol su ve yeşil çay içiyor.

Haberin Devamı

SADECE KOL KASLARI DEĞİL: Sergilediği görüntüye bakılırsa bir yandan iyi beslenirken diğer yandan da kaslarını güçlendirmeyi yani spor yapmayı hiç bırakmıyor Letizia. Zaten kısa kollu kıyafet giydiğinde ortaya çıkan kol kasları da bunun bir kanıtı. Madrid'deki tiyatro açılışında tercih ettiği sırt dekoltesi onun aynı özeni; sırt kaslarına gösterdiğini de gözler önüne serdi.

Sırt kaslarını bir gören bir daha unutamadı


O DEKOLTE KONUŞULUYOR
Kraliçe Letizia'nın günlerdir konuşulan sırt dekoltesi, o açılışta bütün dikkatleri üzerinde topladığı gibi sosyal medyada tartışma konusu da oldu. Birçok kişi Letizia'nın dünyadaki en bakımlı ve çekici kraliyet ailesi üyesi olduğunu savundu. Ama onun sırt kaslarını bu kadar gözler önüne sermesinin ona çok yakışmadığını savunanlar da oldu. Letizia'nın yaşına göre gayet formda göründüğünü ama bu tür sırt dekoltesinin 20'li yaşlarındaki gençlere daha uygun olduğunu belirtti bu görüştekiler.

SONRADAN KRALİYET AİLESİ ÜYESİ OLDU: Letizia, aileye sonradan katılan ve mavi kanlı olmayan bir kraliçe. Geçmişte TV muhabiri ve haber spikerliği yapan Letizia, şimdi Avrupa'nın göz önünde kraliyet ailelerinden birinin temsilcisi. Yıllar önce kamera karşısında haber sunarken ileride böyle bir hayatı olacağını hayal bile edemezdi... Ama o şimdi Avrupa'nın en genç kraliçesi. İşte orta sınıf bir aileden gelen eski spiker Letizia Ortiz'in masalları kıskandıran öyküsü.

Sırt kaslarını bir gören bir daha unutamadı
Letizia, kısa kollu giydiğinde kol kasları da iyice belirgin hale geliyor. 

Haberin Devamı

Sırt kaslarını bir gören bir daha unutamadı

GAZETECİLİK EĞİTİMİ ALDI
İspanya Kralı Juan Carlos'un tahtı oğlu Prens Felipe'ye bırakma kararı tüm dünyada büyük ilgi uyandırdı. Ama bu ilginin sebebi Kral'ın kendini "tahttan emekli" etmesinden çok yerine geçen oğlunun karısı Letizia Ortiz Rocasolano idi. İspanya'nın Oviedo kentinde dünyaya gelen Letizia Ortiz, tıpkı anne ve babası gibi gazetecilik eğitimi aldı.

Sırt kaslarını bir gören bir daha unutamadı

PRENS'İN AŞKI HAYAL KIRIKLIĞI YARATTI
Önce muhabirlik sonra da spikerlik yapmaya başladı. 2003 yılında ise hayatının akışı değişti. Avrupa'daki birçok soylu ailenin "ideal damat adayı" Asturias Prensi Felipe ile tanıştı. Aralarında büyük bir aşk doğdu. Avrupa'da bütün genç kızların gözdesi olan İspanya Veliaht Prensi Felipe'nin Letizia Ortiz'e aşık olması büyük hayal kırıklığı yarattı.

Haberin Devamı

Sırt kaslarını bir gören bir daha unutamadı

2004 YILINDA EVLENDİLER
Çünkü Ortiz, soylu bir aileden gelmiyordu. Üstelik de daha önce bir kez evlenip boşanmıştı. Yani bir kraliyet ailesi için hiç de uygun bir gelin adayı değildi. Ama ne olursa olsun hem prens hem de Ortiz kararlıydı, aşkları engel tanımayacak kadar büyüktü. Çift 22 Mayıs 2004'te görkemli bir törenle evlendi. Hem halk hem de kraliyet ailesi sadece güzelliğiyle değil aynı zamanda zarafetiyle de dikkat çeken gelinlerini çok sevdi. Felipe'nin babası bir süre sonra tahtı oğluna bıraktı ve böylece eski haber spikeri Letizia, Kraliçe unvanını aldı.

Sırt kaslarını bir gören bir daha unutamadı


'ÇOK İYİ BİR ESTETİK CERRAHI VAR'
Kraliçe Letizia, en çok giyimi kuşamı ve yıllara meydan okuyan fiziğiyle dikkat çekiyor. İki çocuk annesi olmasına rağmen incecik, hatta kimi zaman aşırı zayıf görüntüsü dikkat çekiyor Letizia'nın. Onunla ilgili en çok konuşulan konulardan biri de yüzünün yıllar geçtikçe yaşlanmak yerine daha genç görünmesi. Bu konuda da çok sayıda iddia var. Birçok kişiye göre Letizia'nın çok iyi bir estetik doktoru var ve doğal görünümlü uygulamalarla yüzünün gençliğini korumasına yardımcı oluyor.

Sırt kaslarını bir gören bir daha unutamadı

GÖRÜNÜMÜNÜ EMANET ETTİĞİ CERRAH MERAK KONUSU
Bunun yanı sıra onunla ilgili en çok ortaya atılan iddialardan biri de burnuna estetik yaptırdığı. Burnunun geçmiş yıllardaki görüntüsüyle şimdiki görüntüsü arasında bariz farklar var. Ama birçok ünlünün sonradan düzeltilen burnu gibi yapay bir görünüm de sergilemiyor. İşte tüm bunlar yüzünden Letizia'nın estetik cerrahı kraliyet dedikodularını sevenlerin en büyük merak konusu.

 

 

 

BAKMADAN GEÇME!