Şarkıcı Şimal evlilik yolunda ilk adımı attı

Güncelleme Tarihi:

Oluşturulma Tarihi: Ağustos 22, 2021 09:47

Uzun süre meme kanseri tedavisi gören Şimal'den güzel haber geldi. Evlilik yolunda ilk adımı atan ünlü şarkıcı nişan töreninden özel anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Haberin Devamı

Yaklaşık 6 ay önce meme kanseri teşhisiyle tedaviye başlayan ve şimdilerde sağlığına kavuşan Şimal, önceki gün evlilik yolunda ilk adımı attı.

Şimal, hastalığının tedavisi süresince de kendisini hiç yalnız bırakmayan iş insanı Necati Arıcı ile Kuşadası’ndaki baba evinde nişanlandı.

Aile büyüklerinin katıldığı kız isteme merasimini ve yüzüklerini taktıkları anları sosyal hesaplarında da paylaşan Şimal ¨Bizim için en özel ve heyecanlı bir gündü. Çok mutluyuz¨ dedi. Çift, nikahı Şimal’in ameliyatı sonrasında gelecek yıl yaz aylarında yapmayı planlıyor.

Şarkıcı Şimal evlilik yolunda ilk adımı attı

Şimal'in kız isteme töreni Türk örf ve adetlerine göre gerçekleşti.

Haberin Devamı

Genç şarkıcı meme kanserine yakalandığımı böyle duyurmuştu:

"Sevgili dostlarım... İki yıldır elime gelen kitleyi önemsemedim öteledim. Ve o önemsemediğim kitleye meme kanseri teşhisi konuldu. Kendine çok iyi bakan ve bedenini seven biri olarak , söylemek istediğim şu ki bedenimizin verdiği alarmlara duyarlı olmakmış kendini sevmek... Dışımı süslerken içimi unutmuşum! Kendime çok kızgınım aslına bakarsanız . Hem de benim için en önemli şeyi erteledim SAĞLIĞIMI ! Her ne kadar bu konularda bilinçli olduğumuzu düşünsek de bazen bazı şeyleri erteleyebiliyormuşuz. Tüm kadınlarımız zamanında önlem almak ve erken teşhis için önce kendi muayenesini kendisi yapmayı öğrenmeli. Lütfen benim gibi yapmayın! Siz kendinizi ertelemeyin! Çok küçük bir kitleyken kendimi ertelediğim için tedaviye alındım. Sizlerle bu aşamaların hepsini paylaşacağım, bir yere kaybolmuyorum. İnanıyorum ki daha sağlıklı ve güzel günlerde şarkılarımızı hep birlikte söyleyeceğiz. Dualarınızı eksik etmeyin. Sizleri çok seviyorum "

 

BAKMADAN GEÇME!