GeriMagazin Hamilelik onu durduramadı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hamilelik onu durduramadı

Hamilelik onu durduramadı

İlk bebeğine hamile olan ünlü model, yine de hareketli hayatını değiştirmedi.

İki yıl önce evlendiği eşi Sebastian Bear-McClard ile birlikte ilk bebeğini bekleyen model ve oyuncu Emily Ratajkowski, hareketli hayatından ödün vermedi. 29 yaşındaki Emily Ratajkowski, hamileliğinin giderek ilerlemesine ve karnının büyümesine rağmen, ne çekimlerden geri kaldı ne de tatilinden.

Hamilelik onu durduramadı
Ratajkowski, önceki gün de New York'ta çıktığı tekne turunda çekilen bir fotoğrafını Instagram sayfasında paylaştı. Ünlü yıldızın bantlı mayosu takipçilerinden çok sayıda beğeni aldı.  Bu, Emily Ratajkowski için sadece bir paylaşım değildi. Model ve oyuncu, bu pozuyla tasarımını kendisinin yaptığı koleksiyonun en iddialı parçalarından birini de tanıttı böylece.
Hamilelik onu durduramadı
Oyuncu ve yapımcı Sebastian Bear McClard ile evlenen Ratajkowski, hamileliğini de Vogue dergisine verdiği pozlar ve kaleme aldığı bir makale ile duyurmuştu. Emily Ratajkowski makalesinde bebeğinin kim olacağını ve kendilerinin nasıl birer ebeveyn olacaklarını merak ettiğini de belirtti.
Hamilelik onu durduramadı
Emily Ratajkowski hamilelik haberini arkadaşlarına verdiklerinde, herkesin kendilerini tebrik ettiğini belirti. Bebeğinin cinsiyetine ilişkin olarak da tartışma yaratacak görüşler de belirtti.
Hamilelik onu durduramadı
Çocuğunu cinsiyetlerin ön plana çıkmadığı bir çevrede büyütmek istediğini belirten Ratajkowski, herkesin bebeğin cinsiyetini de merak ettiğini ve bu konuda hangisini istediklerini sorduklarını da anlattı.
Hamilelik onu durduramadı
Ratajkowski "Çocuğumuzun cinsiyetini o 18 yaşına gelene kadar bilmek istemiyoruz" diye yanıt verdiklerini ve herkesin buna kahkahalarla güldüğünü da belirtti. Ratajkowski bebeğin cinsiyetinden çok onun ileride nasıl bir insan olacağını merak ettiklerini de ekledi.

False