Çatıda dolaşan ‘ince adam’ bir uzaylı mı?

Çatıda dolaşan ‘ince adam’ bir uzaylı mı

Meksika, UFO vakalarının en çok yaşandığı ülkelerden biri. Amatör kameraya çekilen görüntülerin adresi de yine Meksika. Nuevo Laredo şehrinde kaydedilen bu görüntülerde çatıdaki ‘ince adam’ın bir uzaylı olup olmadığı tartışılıyor.

Haberin Devamı

Firsttoknow'un haberine göre uzaylı avcılrı sonunda 'ince adam' türü uzaylının kameralara yakalandığına inanıyor. Slender Man yani 'İnce Adam' uzaylı vakalarının en çok görüldüğü ülke olan Meksika'da ortaya çıktı. Çatıdan çatıya atlayan yaratık UFO meraklıları arasında heyecan yarattı.

İnce Adam yüzyıllardan beri küresel bir folklor haline gelmiş bir fenomen. Ülkelere göre farklı isimler aldı. Videodadaki 'adamın' da boynuna, uzuvları ve gövdesine bakılırsa. Bu onun şimdiye kadar çekilmiş en net görüntüsü.

Şimdi tartışılan en büyük konu ise bunun bir uzaylı mı, tuhaf görünümlü bir insan mı, ya da başka bir şey mi olduğu. İşte o görüntüler...

SLENDERMAN KİMDİR?

Haberin Devamı

Slenderman yüzü olmayan,normal insandan neredeyse iki kat uzunlukta olduğu varsayılan bir yaratık. Bazı insanlar bu yaratığı gördüğünü söylüyorlar. Yine bazı kaynaklara göre "kollarını istediği zaman uzayıp kısalma özelliğine sahip, sırtında yüzgeç gibi eklemleri" olduğu da iddiaların arasında.

Meksika'da bulunan 'uzaylı' kafası

Türkiye'den UFO fotoğrafları

Çatıda dolaşan ‘ince adam’ bir uzaylı mı
Uzaylılar bu Türkçe sesi duyacak: Sabah şerifleriniz hayrolsun

Haberle ilgili daha fazlası: