« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Volkan Demirel'den Galatasaray'a olay gönderme

Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel, Galatasaray maçının ardından iddialı bir açıklama yaptı ve şampiyon olacaklarını söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Maç sonrası yayıncı kuruluşa konuşan Demirel, "Kimseyi kandırmak niyetinde değilim. Biz şampiyon olacağız. Bugünkü oyun da gösterdik ki... Karşı taraf da beraberliğe sevindi. Allah bize beraberliğe sevinmeye nasip etmesin. Önümüzde uzun bir zaman var. Kimseyi avutmak derdinde değilim. Biz şampiyon olacağız, bunu Fenerbahçe taraftarı bilsin. Bazı şeyleri düzelttiğimiz takdirde şampiyon olacağız. Takım içerisinde düzeltilmesi gereken şeyler var. Ben düzelteceğim onları." dedi.

Gökhan: Eğer şampiyonluk gelmezse...
Gökhan: 'Eğer şampiyonluk gelmezse...'
G.Saray'dan F.Bahçe'ye ağır darbe
'Hakem UEFA'yı bile dinlemedi'

CANER ERKİN SORUSU...
Volkan Demirel, Caner Erkin'in kadro dışı kalma olayıyla ilgili soruya "Bu maçtan önce bir karar alındı. Hoca ile onun arasında olanlar ikisinin arasında. Maçtan önce konsantre olmuştuk. Değerlendirebilseydik farklı şeyler konuşuyor olacaktık. Sezon sonu şampiyon olamazsak konuşuruz. Bu hafta Mersin'le oynayacağız. Bir görelim. Sonra herkes kendi üzerine düşeni alır. 5 puan fark önemli değil." cevabını verdi. 

Podolskiden Volkan Demirele cevapPodolski'den Volkan Demirel'e cevap


Bunları da Beğenebilirsiniz