« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Volkan Bayarslan'a saldıran gencin kıyafetleri satışta

Olaylı Trabzonspor - Fenerbahçe karşılaşmasında yardımcı hakem Volkan Bayarslan’a saldıran gencin olay anında üzerinde bulunan ayakkabılar ve pantolon fırsatçıların gelir kapısı oldu.

Fotoğraf: Serkan HACIOĞLU (Fanatik)
SON GÜNCELLEME

Türkiye’nin gündemini sarsan Trabzonspor – Fenerbahçe karşılaşmasında hakem Volkan Bayarslan’a tribünden atlayarak saldıran gencin giydikleri kıyafetler bile fırsatçıların gözdesi oldu.

Avni Aker’da yaklaşık 10 metre olduğu belirtilen kale arkası tribünden sahaya atlayıp hakeme saldıran gencin giydiği marka ayakkabıların benzeri bir mağaza tarafından sosyal paylaşım sitelerinde satışa çıkarıldı.

O.M isimli gencin oldukça yüksek duvardan atlamasına rağmen ayakta kalmasını sağladığı belirtilen ayakkabılar ve olay anında üzerinde bulunan kıyafetlerin aynısı alıcılarını bekliyor.

Hakem döven gence Lider karşılama
Hakem döven gence 'Lider' karşılama!
Hakeme saldıran taraftardan çok ilginç açıklamalar

Sosyal paylaşım sitesinde verilen ilanın altına yapılan yorumlarda bir kesim ‘fırsatçılığın bu kadarı olmaz’ şeklinde tepkilerini belirtirken bir diğer kesim ise fikrin ticari başarı olduğunu savunuyor. (Sporcope)

İşte O.M isimli gencin hakem Volkan Bayarslan’a saldırdığı anda üzerinde bulunan ürünlerin aynısını satan mağazanın ilanı;

Volkan Bayarslana saldıran gencin kıyafetleri satışta

5 hakem Bülent Yıldırımı 3 dakika önce uyarmış5 hakem Bülent Yıldırım'ı 3 dakika önce uyarmış

ÇOĞUNLUK SALDIRIYI DOĞRU BULDU!
Öte yandan Trabzon'da bulunan yerel haber sitesi tayfahaber.com'da başlatılan bir ankette çarpıcı sonuçlar ortaya çıktı. ''Hakeme yönelik yapılan yumruklu saldırıyı nasıl yorumluyorsunuz?" başlığı ile 13.36'da oluşturulan ankette 4 saat içerisinde yüzde 50'nin üzerinde bir çoğunluk 'Doğru' tercihinde bulundu.

Volkan Bayarslana saldıran gencin kıyafetleri satışta


Bunları da Beğenebilirsiniz