« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hakem döven gence 'Lider' karşılama!

Fenerbahçe ile Avni Aker'de oynanan derbide sahaya atlayan ve hakem Volkan Bayarslan'a saldıran Trabzonspor taraftarı O.M, Trabzonlu gençler grubu lideri Mehmet Fındıkçı tarafından karşılandı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Trabzonspor ve Fenerbahçe arasındaki derbinin 89. dakikasında tribünden sahaya atlayan ve çizgi hakemi Volkan Bayarslan'a saldıran O.M adlı taraftarın, Trabzonlu Gençler grubu lideri 'Jan Mari' lakablı Mehmet Fındıkçı tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldıktan karşılandı.

Trabzonlu Gençler grubunun bir üyesi olan O.M'yi karşılayan Mehmet Fındıkçı'nın, geçtiğimiz yıl Trabzonspor Medical Park basketbol maçında da şu an kulüp başkanı olan Muharrem Usta ile sorun yaşadığı belirtildi. Trabzonlu Gençler grubunun, basketbol maçı sırasında küfürlü tezahürat edip sahaya yabancı madde attığı, hakemlerin anonsu üzerine durmayan olaylar neticesinde Muharrem Usta'nın isteğiyle tribünden çıkartıldığı kaydedildi.

Mehmet Fındıkçı, Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta'nın derbide yaşanan olaylar hakkında "Bu bir provokasyondur" sözlerine de karşı çıkarak, "Allah’ın bildiğini kuldan mı saklayacağız, herhangi bir organize bir iş yok veya provakasyon yok olayda" ifadelerini kullandı.Hakem döven gence Lider karşılama"ELİNE SAĞLIK ÇOCUK!"
Trabzonlu Gençler grubunun lideri, O.M'nin Trabzonlu Gençler grubu içerisinde olduğunu da doğrulayarak, “Sahaya atlayan genç kardeşimiz bizimle maçlara gelen Trabzonlu bir taraftar, bu arkadaşımız gibi bir sürü tanımadığımız çocuklar insanlar geliyor. Özellikle kişileri seçmiyoruz. Bizi sevenler polarları veya Trabzonlu Gençler’in herhangi bir objesi ile gelip aramıza katılabiliyor. Hatalar insanlar içindir. Bu kardeşimiz de nefsinin kurbanı olmuştur. Kızdım sana çocuk ama yine de eline sağlık çünkü bunlar bu sezon bizden 30 puan çaldılar" yorumunu yaptı. (sporx)

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler