GeriFutbol Vefa Küçük yeniden başkan
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Vefa Küçük yeniden başkan

Vefa Küçük yeniden başkan
refid:28834104 ilişkili resim dosyası

Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu toplantısında, Vefa Küçük başkanlığa yeniden seçildi. Öte yandan okunan mali raporda borç alacak farkının 289 milyon 579 bin 154 lira olduğu belirtildi.

Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'nde gerçekleştirilen nisan ayı olağan toplantısının sonunda, yüksek divan kurulunun başkanlık seçimi yapıldı.

Yüksek divan kurulu yönetim seçimine, Vefa Küçük'ün başkan, Nejat Akdoğan'ın başkan vekili, Suavi Eman'ın sekreter, Hasan Çolakoğlu ve İpek Uçar'ın ise yazman olarak yer aldıkları tek liste girdi.

Gerçekleştirilen oylamanın ardından Vefa Küçük ve listesi, 3 yıllığına Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu yönetimi olarak oy birliğiyle seçildi.

Seçimin ardından söz alan Vefa Küçük, "Bana ve listemdeki arkadaşlarıma 3 yıllık süre için bu önemli görevi tevdi ettiğiniz için teşekkür ediyorum. Önümüzdeki 3 sene içinde de kulübümüzü temsil eden bu değerli başkan ve yöneticilere destek olmak ve gerekli tavsiyeleri yapmak amacıyla bizleri bu göreve getirdiniz. İnşallah layıkıyla bir 3 yıl yaşarız" şeklinde konuştu.

Vefa Küçük yeniden başkan

BİRBİRLERİNE PLAKET VERDİLER!
Öte yandan, kulüp üyeliğinde 25. yıllarını doldurmaları nedeniyle Aziz Yıldırım ve Vefa Küçük, birbirlerine plaket takdim etti.

Bugünkü toplantıda konuşmak istediğini, ancak gribal enfeksiyon geçirmesi nedeniyle bir şey söylemeyeceğini aktaran Aziz Yıldırım, "İlk olarak 1998 yılında seçildiğim başkanlıkta, hapis dönemi hariç, belki 1 defa divan toplantısına gelmemişimdir. Her zaman bu kuruma saygı duydum ve tavsiyelerine uymaya çalıştık" değerlendirmesinde bulundu.


BORÇ ALACAK FARKI 289 MİLYON 579 BİN 154 LİRA
Öte yandan toplantıda denetim kurulu raporunu okuyan Cengiz Oral, kulüp derneğinin mali durumuyla ilgili üyelere bilgi verdi.

Oral, toplam borçların 304 milyon 789 bin 432 lira, alacakların ise 15 milyon 210 bin 279 lira olduğunu aktarırken, konsolide borç alacak farkının 289 milyon 579 bin 154 lira olarak gerçekleştiğini, bu rakamın 110 milyon 941 bin 366 dolara karşılık geldiğini söyledi.
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle