GeriFutbol Süper Lig'de ilk yarının maç programı açıklandı! İşte derbi tarihleri...
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Süper Lig'de ilk yarının maç programı açıklandı! İşte derbi tarihleri...

Süper Lig'de ilk yarının maç programı açıklandı! İşte derbi tarihleri...

2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 5-17 haftalarının müsabaka programı açıklandı.

Spor Toto Süper Lig'in ilk yarısında oynanacak derbi karşılaşmalarının tarihleri belli oldu. Buna göre Süper Lig'in 6'ncı haftasında Ülker Stadyumu'ndaki Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi, 24 Eylül Pazartesi günü 21:00'de başlayacak.

Ligin ilk yarısında oynanacak derbi maçlar şu şekilde:
11'inci hafta 2 Kasım Cuma 21:00 - Galatasaray - Fenerbahçe
13'üncü hafta 25 Kasım Pazar 19:00 - Trabzon-Fenerbahçe
14'üncü hafta 2 Aralık Pazar 20:00 - Beşiktaş - Galatasaray
16'ncı hafta 16 Aralık Pazar 19:00 - Beşiktaş - Trabzonspor

İŞTE MAÇ PROGRAMI

5. hafta 
14 Eylül Cuma: 
20.00 Galatasaray-Kasımpaşa (Türk Telekom) 
15 Eylül Cumartesi: 
17.00 MKE Ankaragücü-Akhisarspor (Stat açıklanmadı) 
20.00 Göztepe-Kayserispor (Bornova) 
20.00 Beşiktaş-Evkur Yeni Malatyaspor (Vodafone Park) 
16 Eylül Pazar: 
17.00 Demir Grup Sivasspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Yeni 4 Eylül) 
17.00 Medipol Başakşehir-Antalyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim) 
20.00 Çaykur Rizespor-Bursaspor (Çaykur Didi) 
20.00 Atiker Konyaspor-Fenerbahçe (Konya Büyükşehir Belediye) 
17 Eylül Pazartesi: 
20.00 Aytemiz Alanyaspor-Trabzonspor (Bahçeşehir Okulları) 

6. hafta 
21 Eylül Cuma: 
20.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-MKE Ankaragücü (Erzurum Kazım Karabekir) 
20.00 Bursaspor-Medipol Başakşehir (Bursa Büyükşehir Belediye) 
22 Eylül Cumartesi: 
13.30 Evkur Yeni Malatyaspor-Çaykur Rizespor (Yeni Malatya) 
16.00 Kayserispor-Atiker Konyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 
19.00 Trabzonspor-Göztepe (Medical Park) 
23 Eylül Pazar: 
16.00 Kasımpaşa-Aytemiz Alanyaspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 
19.00 Antalyaspor-Demir Grup Sivasspor (Antalya) 
19.00 Akhisarspor-Galatasaray (Spor Toto Akhisar) 
24 Eylül Pazartesi: 
21.00 Fenerbahçe-Beşiktaş (Ülker) 

7. hafta 
28 Eylül Cuma: 
20.00 Galatasaray-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Türk Telekom) 
29 Eylül Cumartesi: 
16.00 Trabzonspor-Kasımpaşa (Medical Park) 
16.00 Aytemiz Alanyaspor-Akhisarspor (Bahçeşehir Okulları) 
19.00 Beşiktaş-Kayserispor (Vodafone Park) 
30 Eylül Pazar: 
13.30 Demir Grup Sivasspor-Bursaspor (Sivas 4 Eylül) 
16.00 Göztepe-Atiker Konyaspor (Bornova) 
19.00 Çaykur Rizespor-Fenerbahçe (Çaykur Didi) 
1 Ekim Pazartesi: 
20.00 MKE Ankaragücü-Antalyaspor (Stat açıklanmadı) 
20.00 Medipol Başakşehir-Evkur Yeni Malatyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim) 

8. hafta 
5 Ekim Cuma: 
20.00 Kasımpaşa-Göztepe (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 
6 Ekim Cumartesi: 
13.30 Kayserispor-Çaykur Rizespor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 
16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Aytemiz Alanyaspor (Erzurum Kazım Karabekir) 
16.00 Bursaspor-MKE Ankaragücü (Bursa Büyükşehir Belediye) 
19.00 Antalyaspor-Galatasaray (Antalya) 
7 Ekim Pazar: 
13.30 Evkur Yeni Malatyaspor-Demir Grup Sivasspor (Yeni Malatya) 
18.00 Fenerbahçe-Medipol Başakşehir (Ülker) 
19.00 Akhisarspor-Trabzonspor (Spor Toto Akhisar) 
20.30 Atiker Konyaspor-Beşiktaş (Konya Büyükşehir Belediye) 

9. hafta 
19 Ekim Cuma: 
20.00 Galatasaray-Bursaspor (Türk Telekom) 
20 Ekim Cumartesi: 
13.30 Kasımpaşa-Akhisarspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 
16.00 Medipol Başakşehir-Kayserispor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim) 
19.00 Demir Grup Sivasspor-Fenerbahçe (Yeni 4 Eylül) 
21 Ekim Pazar: 
13.30 Çaykur Rizespor-Atiker Konyaspor (Çaykur Didi) 
16.00 MKE Ankaragücü-Evkur Yeni Malatyaspor (Stat açıklanmadı) 
16.00 Aytemiz Alanyaspor-Antalyaspor (Bahçeşehir Okulları) 
19.00 Göztepe-Beşiktaş (Bornova) 
22 Ekim Pazartesi: 
20.00 Trabzonspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Medical Park) 

10. hafta 
26 Ekim Cuma: 
20.00 Bursaspor-Aytemiz Alanyaspor (Bursa Büyükşehir Belediye) 
27 Ekim Cumartesi: 
13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Kasımpaşa (Erzurum Kazım Karabekir) 
16.00 Atiker Konyaspor-Medipol Başakşehir (Konya Büyükşehir Belediye) 
19.00 Antalyaspor-Trabzonspor (Antalya) 
28 Ekim Pazar: 
13.30 Kayserispor-Demir Grup Sivasspor (Büyükşehir Belediye Kadir Has) 
18.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Galatasaray (Yeni Malatya) 
20.30 Fenerbahçe-MKE Ankaragücü (Ülker) 
29 Ekim Pazartesi: 
20.00 Akhisarspor-Göztepe (Spor Toto Akhisar) 
20.00 Beşiktaş-Çaykur Rizespor (Vodafone Park) 

11. hafta 
2 Kasım Cuma: 
21.00 Galatasaray-Fenerbahçe (Türk Telekom) 
3 Kasım Cumartesi: 
13.30 Kasımpaşa-Antalyaspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 
16.00 Akhisarspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Spor Toto Akhisar) 
19.00 Medipol Başakşehir-Beşiktaş (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim) 
4 Kasım Pazar: 
13.30 MKE Ankaragücü-Kayserispor (Stat açıklanmadı) 
16.00 Aytemiz Alanyaspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Bahçeşehir Okulları) 
19.00 Trabzonspor-Bursaspor (Medical Park) 
5 Kasım Pazartesi: 
20.00 Göztepe-Çaykur Rizespor (Bornova) 
20.00 Demir Grup Konyaspor-Atiker Konyaspor (Yeni 4 Eylül) 

12. hafta 
9 Kasım Cuma: 
20.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Trabzonspor (Yeni Malatya) 
10 Kasım Cumartesi: 
13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Göztepe (Erzurum Kazım Karabekir) 
13.30 Atiker Konyaspor-MKE Ankaragücü (Konya Büyükşehir Belediye) 
16.00 Çaykur Rizespor-Medipol Başakşehir (Çaykur Didi) 
19.00 Kayserispor-Galatasaray (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 
11 Kasım Pazar: 
13.30 Bursaspor-Kasımpaşa (Bursa Büyükşehir Belediye) 
18.00 Fenerbahçe-Aytemiz Alanyaspor (Ülker) 
19.00 Antalyaspor-Akhisarspor (Antalya) 
20.30 Beşiktaş-Demir Grup Sivasspor (Vodafone Park) 

13. hafta 
23 Kasım Cuma: 
20.00 Galatasaray-Atiker Konyaspor (Türk Telekom) 
24 Kasım Cumartesi: 
13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Antalyaspor (Erzurum Kazım Karabekir) 
16.00 Aytemiz Alanyaspor-Kayserispor (Bahçeşehir Okulları) 
19.00 MKE Ankaragücü-Beşiktaş (Stat açıklanmadı) 
25 Kasım Pazar: 
13.30 Demir Grup Sivasspor-Çaykur Rizespor (Yeni 4 Eylül) 
13.30 Kasımpaşa-Evkur Yeni Malatyaspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 
16.00 Akhisarspor-Bursaspor (Spor Toto Akhisar) 
19.00 Trabzonspor-Fenerbahçe (Medical Park) 
26 Kasım Pazartesi: 
20.00 Göztepe-Medipol Başakşehir (Bornova) 

14. hafta 
30 Kasım Cuma: 
20.00 Çaykur Rizespor-MKE Ankaragücü (Çaykur Didi) 
20.00 Atiker Konyaspor-Aytemiz Alanyaspor (Konya Büyükşehir Belediye) 
1 Aralık Cumartesi: 
16.00 Medipol Başakşehir-Demir Grup Sivasspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim) 
16.00 Antalyaspor-Göztepe (Antalya) 
19.00 Kayserispor-Trabzonspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 
2 Aralık Pazar: 
16.00 Bursaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Bursa Büyükşehir Belediye) 
20.00 Beşiktaş-Galatasaray (Vodafone Park) 
3 Aralık Pazartesi: 
20.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Akhisarspor (Yeni Malatya) 
20.00 Fenerbahçe-Kasımpaşa (Ülker) 

15. hafta 
7 Aralık Cuma: 
20.00 Aytemiz Alanyaspor-Beşiktaş (Bahçeşehir Okulları) 
8 Aralık Cumartesi: 
13.30 Demir Grup Sivasspor-Göztepe (Yeni 4 Eylül) 
16.00 Trabzonspor-Atiker Konyaspor (Medical Park) 
19.00 Galatasaray-Çaykur Rizespor (Türk Telekom) 
9 Aralık Pazar: 
13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Erzurum Kazım Karabekir) 
16.00 Bursaspor-Antalyaspor (Bursa Büyükşehir Belediye) 
19.00 Akhisarspor-Fenerbahçe (Spor Toto Akhisar) 
10 Aralık Pazartesi: 
20.00 MKE Ankaragücü-Medipol Başakşehir (Stat açıklanmadı) 
20.00 Kasımpaşa-Kayserispor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 

16. hafta 
14 Aralık Cuma: 
20.00 Göztepe-Bursaspor (Bornova) 
15 Aralık Cumartesi: 
13.30 Çaykur Rizespor-Aytemiz Alanyaspor (Çaykur Didi) 
13.30 Demir Grup Sivasspor-MKE Ankaragücü (Yeni 4 Eylül) 
16.00 Atiker Konyaspor-Kasımpaşa (Konya Büyükşehir Belediye) 
19.00 Medipol Başakşehir-Galatasaray (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim) 
16 Aralık Pazar: 
13.30 Evkur Yeni Malatyaspor-Antalyaspor (Yeni Malatya) 
16.00 Kayserispor-Akhisarspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 
19.00 Beşiktaş-Trabzonspor (Vodafone Park) 
17 Aralık Pazartesi: 
20.00 Fenerbahçe-Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor (Ülker) 

17. hafta 
22 Aralık Cumartesi: 
13.30 MKE Ankaragücü-Göztepe (Stat açıklanmadı) 
16.00 Aytemiz Alanyaspor-Medipol Başakşehir (Bahçeşehir Okulları) 
19.00 Kasımpaşa-Beşiktaş (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 
23 Aralık Pazar: 
13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Kayserispor (Erzurum Kazım Karabekir) 
16.00 Trabzonspor-Çaykur Rizespor (Medical Park) 
16.00 Bursaspor-Evkur Yeni Malatyaspor? (Bursa Büyükşehir Belediye) 
19.00 Galatasaray-Demir Grup Sivasspor (Türk Telekom) 
24 Aralık Pazartesi: 
20.00 Antalyaspor-Fenerbahçe (Antalya) 
20.00 Akhisarspor-Atiker Konyaspor (Spor Toto Akhisar) 

Günün en popüler iddaa tercihlerini incelemek için buraya tıklayın!


Yorumları Göster
Yorumları Gizle